GASVİN şurup ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri

Gasvin şurup ne işe yarar, nasıl kullanılır ve yan etkileri nelerdir diye merak ediyorsanız bu sayfada yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz.

GASVİN şurup ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri

Gasvin şurup; genel olarak sindirimi destekleyerek kolaylaştıran bir ilaçtır. Gasvin şurup hakkında bilinmesi gereken Gasvin şurup ne işe yarar, nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri ve hakkında merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İlaç, Deva Holding tarafından çıkarılan mide asidi dengeleyici bir ilaçtır.

 

Gasvin şurup nedir?

Genel olarak mide rahatsızlıklarının tedavi edilmesi amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Mide ekşimesi, asit hazımsızlığı gibi farklı mide rahatsızlıklarının tedavi edilmesinde kullanılmaktadır.

Gasvin likit ve Gasvin Duo (krem renkli, nane kokulu) olarak 2 farklı şekilde satılmaktadır.

 

Gasvin şurup ne işe yarar?

Gasvin Duo şurup, sindirimi kolaylaştıran bir şuruptur. Şişkinlik, asitliği ve hazımsızlığı hızlı bir şekilde kontrol altına alan doğal ve sindirim bozukları için oldukça fazla kişi tarafından kullanılan bir ilaçtır. Genel olarak kullanım alanları hazımsızlık, şişkinlik, anoreksiya dispepsi, karın rahatsızlıkları ve diğer mide rahatsızlıklarının tedavi edilmesinde kullanılmaktadır.

Mide ekşimesi, mide rahatsızlığı, asit hazımsızlığı gibi mide asiti semptomlarının tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

 

Gasvin şurup nasıl kullanılır?

Bu ilaç genel olarak yemeklerden sonra ve eğer gerekiyorsa yatmadan önce alınması gerekmektedir. Doktorunuzun önerdiği şekilde ilacınızı tüketmeye özen gösterin. Şurubu kullanmadan önce şişeyi mutlaka çalkalayın.

Bu ilacı kullandıktan yaklaşık 1 hafta sonrasında asit probleminizde eğer ciddi bir artış varsa mutlaka doktora başvurunuz. 

 

Gasvin şurup yan etkileri

Mide bulantısı, ishal, baş ağrısı, kabızlığa neden olabilmektedir. Bu belirtilerin sürmesi halinde doktora başvurabilirsiniz. Bu ilacı doktor tavsiyesiyle kullanan kişilerin çoğunda herhangi bir ciddi yan etki görülmemiştir. Bu ürün içeriğinde yer alan magnezyum, ishala yol açabilmektedir.

 

Prospan şurup

Gaviscon

Polivit

 

Yorum Yap:

Etiketler