Hamazinc Krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri ve fiyatı

Hamazinc Krem ne işe yarar, 2021 fiyatı nedir, yan etkileri ve kullanım şeklinin nasıl olduğunu bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Hamazinc Krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri ve fiyatı

Hamazinc Krem, ciltte meydana gelen hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Aşağıda Hamazinc Krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri neler, ne işe yarar ve 2021 yılı fiyatı hakkında bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

 

Hamazinc Krem nedir?

Ciltte meydana gelen çeşitli bakteriyel enfeksiyonların ve mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan bu kremde yer alan aktif maddeler hamamelis virginiana adında olan cadı fındığı distilatı ve çinko oksit bileşenlerinden oluşmaktadır.

 

Hamazinc Krem ne işe yarar?

Hamazinc Krem, içeriğinde yer alan cadı fındığı bitkisinin yağı sayesinde cildi temizlemektedir. Doğal bir yüz temizleyici olan bu krem, ciltte meydana gelen küçük yaraları da temizlemektedir. Sıyrık ve kesikler için de doğal bir dezenfektan olarak kullanılmaktadır. Böcek ısırıkları, kaşıntı ve cilt tahrişlerini yatıştırmak için de kullanılabilir. Cadı fındığı doğal bir böcek uzaklaştırıcıdır. Genel bir böcek kovucu spreylerin içeriğinde genellikle cadı fındığı bulunmaktadır.

Cadı fındığı, cildi doğal bir şekilde sıkılaştırarak çatlak ve yara izlerini de ortadan kaldırır. Hamazinc Kremde yer alan cadı fındığı sayesinde akneye yatkın derideki bakterileri kuru bırakmadan etkili bir şekilde temizler. İşte Hamazinc Krem faydaları ve kullanım alanı:

  • Bebek ve çocukların pişiklerinde,
  • Mantar enfeksiyonlarında,
  • 1. ve 2. derece yanıklarda, güneş yanıklarında,
  • Kurumuş, çatlamış ve yarılmış derinin bakımı ve korumasında,
  • Böcek ısırıklarında.

 

Hamazinc Krem nasıl kullanılır?

Hamazinc Krem kullanımını sadece doktorunuzun önerilerine uyararak kullanınız. Bu kremi sürülecek bölgeyi ve ellerinizi temizledikten sonra ince bir film tabakası olarak sürerek ovalayın. Kremi sürdükten sonra ellerinizi mutlaka temizleyin.

 

Hamazinc Krem fiyatı 2021

Hamazinc Krem eczane satış fiyatı 2021 yılında 15.92 TL olarak belirlenmiştir.

 

İbuactive krem

Fucicort krem

Yorum Yap:

Etiketler