İbuactive krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir?

Bu sayfadan İbuactive krem ne işe yarar diye merak edenler için İbuactive krem kullanım şekli ve yan etkilerini inceleyebilirsiniz.

İbuactive krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir?

Özellikle omurga ve iliklerde aşırı zorlama sonrası meydana gelen hastalıklar için kullanılan İbuactive krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir sorularına başlıklar halinde bilgiler hazırladık.

 

İbuactive krem nedir?

İskelet sistemi ve kas sistemiyle alakalı ağrıları tedavi eden İbuactive krem özellikle sırt ağrısı, kas ağrısı, romatizmal ağrılar, ezikler, incinmeler, burkulmalar, spor yaralanmaları gibi ağrı veya şişlik olan bölgedeki ağrı ile iltihabı giderir.

 

İbuactive krem ne işe yarar?

Cilt üzerine uygulanan ağrı kesici bir kremdir. Vücudun herhangi bir yerinde meydana gelen ağrı veya şişliği gidermede yardımcıdır. Sırtta meydana gelen ağrılar, kas ağrıları, spor yaralanmaları, burkulma ve incinmeler, azikler ve şişliklerin ağrı ve iltihabını gidermede kullanılan kremdir. 

 

İbuactive krem nasıl kullanılır?

Kremi kullanmadan önce ellerinizi mutlaka yıkayın. Doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız, tedavinin daha kısa ve doğru olmasını sağlayacaktır. Kremi, sorun bulunan bölgeye ince bir tabaka şeklinde uyguladıktan sonra hafifçe masaj yapın. Uygulanan bölgede aşırı derecede kızarıklık olursa ilacı kullanmayı bırakınız. Gözlerden, ağız ve burun bölgesinden uzak tutunuz.

 

İbuactive krem yan etkileri

Bu krem kullanılan bölgede, kuruma, kızarıklık, karıncalanma ve yanma hissi olabilir. Bu yan etkiler aşırı şekilde oluşursa kremi kullanmayı bırakarak doktorunuza başvurunuz.

Yan etkileri arasında, nefes darlığı kabarcıkları, hırıltı, döküntü, mide ağrısı ve hazımsızlık, böbrek hastalığınız varsa, ciltte kaşıntı, morluk, kızarıklık, yüzde şişlik gibi yan etkiler varsa bu ilacı kullanmayı bırakarak doktorunuza başvurunuz.

 

İbuactive krem hamileyken kullanılır mı?

Çok gerekli olmadıkça hamilelik döneminde kullanılması önerilmez. Hamile kişiler bu ilacı kullanmadan önce mutlaka doktora danışması gerekir.

 

İbuactive krem fiyatı 2021

50 gr tüp şeklinde satılan İbuactive krem eczane satış fiyatı 2021 yılında 19.92 TL olarak belirlenmiştir.

Siz de bu sayfada yer alan İbuactive krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri neler, kullanım önerileri gibi bilgileri inceleyerek bu krem hakkında merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

 

Fucicort krem ne işe yarar?

Clinoper krem ne işe yarar?

Contractubex krem ne işe yarar

Yorum Yap: