Şekerbank Altın Hesabı Açma

Şekerbank'ın vadeli ve vadesiz altın hesapları ile sizler de birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Şekerbanl altın hesabı açma hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabileceksiniz.

Şekerbank Altın Hesabı Açma

Birikim yapmak isteyen vatandaşlarımız Şekerbank’ın vadeli ve vadesiz altın hesabı ile birikimlerini güvence altına alabilir. Altına yatırım yaparak tasarruf yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Şekerbank altın hesabı açma konulu yazımızı okuyarak, getiri sağlayabilirsiniz. Şekerbank’ın avantajlı faiz oranları sayesinde altınınıza altın katabilir, geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Herhangi bir çalınma ya da kaybolma riski olmadan Şekerbank altın hesapları ile bol kazançlar elde edebilirsiniz.

Şekerbank altın hesabı

 

 

Şekerbank müşterileri birikim yapmak için altın hesabı açmak istiyorsa, doğru sayfadalar. Sizler için Şekerbank’ta altın hesabınızı nasıl açacağınızı anlatacağız. Şekerbank müşterileri vadeli ve vadesiz olmak üzere iki şekilde altın hesabı açabilirler. Altın alım ve satım işlemlerinizi Şekerbank’ın vadesiz altın hesabı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vadesiz altın hesabı, gram bazında altın alım ve satımı yapmanıza olanak sağlayan bir vadesiz hesap türüdür. 0.01 gram ve katları olacak şekilde altın alım ve satımı yapabilirsiniz. TL hesabınızı kullanarak rahatça altın alabilir ve altın hesabınızı istediğiniz zaman bozdurabilirsiniz. Şekerbank vadesiz altın hesabınızdaki bakiyenizi farklı bir altın hesabına kolaylıkla havale edebilirsiniz. Vadesiz hesabınız için herhangi bir işlem ücreti de alınmamaktadır. Vadesiz hesabınızı Şekerbank şubelerinden ve çağrı merkezlerinden (0850- 222- 78- 78) açtırabilirsiniz. https://sube.sekerbank.com.tr/web/servlet/LoginServlet?service=yetki.LogonPage&LangType=tr&LoginType=B¶metre=1546548715730 linkine girerek şekerbank internet şubesi üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Şekerbank müşteri hizmetleri numarasını arayıp internet bankacılığı şifresi alabileceğiniz gibi, Altınınıza altın katarak, avantajlı faiz oranlarından yaralanmak istiyorsanız Şekerbank’ın vadeli altın hesabını açtırabilirsiniz. En az 250 gramla vadeli hesabınızı, şubelerden, internet adresinden ve çağrı merkezlerini arayarak açtırabilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı 92 günden 364 güne kadar istediğiniz vadede ayarlayarak açtırabilirsiniz. Vadeli altın hesabınız üzerinden faiz tutarı üzerinden % 15 stopaj uygulanacaktır ve aynı zamanda hesap 100.000 TL’ye kadar tasarruf mevduatı sigortası kapsamındadır. Piyasa koşullarının değişmesi sebebiyle vadeli hesabınızın açma alt limiti değişiklik gösterebilir. Değişlikler için lütfen banka çalışanları ile iletişime geçiniz. Şekerbank altın hesabı açma konusunda bilgi sahibi olduysanız, şubelere giderek kolaylıkla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

En yüksek faiz veren bankalar

 

Yorum yap:

Kapat