Şekerbank Hesap Açma (İnternetten)

Şekerbank hesap açma kanalları sayesinde hemen hesabınızı açabilir ve internet bankacılığı üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Hesap Açma (İnternetten)

Bazı bankaların hesap açtırmak istediğimiz şubeden farklı bir şubesine gittiğimizde, ‘hesabınızı açtırmak istediğiniz banka şubesine gitmeniz gerekiyor’ cümlesini duyarsınız. Ancak Şekerbank şubelerinde böyle bir durum söz konusu olmadan, Şekerbank hesap açma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Farklı bir şubeye hesap açtırmak isteseniz bile ilgili evrakları dolduramanız yetiyor. İlgili şubeye posta yoluyla gönderilerek işlem gerçekleşiyor.

Bu işlem sorun çıkartılmamasının bir diğer nedeni ise Şekerbank şubelerinin birbiri ile aralarında uzak mesafe olmasıdır. Bu durum İstanbul,Ankara gibi büyük illerde bu şekildedir. Yani herhangi bir şubede hesap açtırmak için farklı bir Şekerbak şubesi kullanılabilmektedir.Genellikle iş hayatında karşımıza çıkan olumsuz nedenler kapsamında istediğimiz şubeden hesap açtırmayı kolaylaştıran Şekerbank bu şekilde müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.


Şekerbank İnternetten Hesap Açma

Diğer bankalarda internet üzerinden şubeye gitmeden hesap açma dönemi başlasa da, Şekerbank internet üzerinden hesap açma entegrasyonunu henüz tamamlamadı. Yakın zamanda internet üzerinden Şekerbank'ın hesap açma başvurusu alacağı beklenmektedir. Eğer Şekerbank'ta menvut bir hesabınız bulunuyorsa; aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak yatırım hesabı, altın hesabı, dolar hesabı, döviz hesabı, ek hesap gibi ana hesaba tanımlanan hesapların açılışını gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Şekerbank'ta hesabınız yoksa, en yakın Şekerbank şubesine giderek hesabınızı açabilirsiniz.

Tüm bankalar: Şubeye gitmeden hesap açma

Şekerbank Mevduat Hesabı Açma

Şekerbank'tan yeni bir vadesiz banka hesabı açtırmak istiyorsanız, en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Şekerbank internet şubesi ( https://www.sekerbank.com.tr) adresini kullanabilmeniz için, ilk olarak Şekerbank şubesine giderek hesap açtırmalısınız. Her bankada olduğu gibi Şekerbank’ta da sıramızı alıp bekliyoruz, sıramız geldiğinde bankoya giderek hesap açtırmak istediğimizi görevliye söylüyoruz. Banko görevlisi ilgili evrakları sizlere vererek doldurmanız gereken kısımları doldurmanızı istiyor. İlgili alanları doldurduktan sonra evrakları banko görevlisine veriyorsunuz.

Ancak farklı bir Şekerbank şubesinden hesap açtırmak istiyorsanız bunu özellikle görevliye söylemeniz gerekmektedir. Ayrıca hesabınızı çalıştığınız yerden maaş alabilmek için açıyorsanız iş yerinin şirket ve ünvan bilgilerinide banko görevlisinden aldığınız evrakta belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü hesap açtırdığınızda iş yeriniz bankaya parayı tek tek havale etmek yerine isim veya kimlik numarası ile havale etmektedir. Hesabınız açıldığında tekrar iş yerinize gidip hesap yada IBAN numarası vermek için uğraşmıyorsunuz. Aynı şekilde iş yeride çalışanlarının maaşlarını yatırırken tek tek hesap yada IBAN numarası ile uğraşmak zorunda kalmıyor. Bu da demek oluyorki Şekerbank müşterilerine bu şekildede kolaylık sağlamak için elinden geleni yapmış oluyor.

Şekerbank Altın Hesabı Açma

Şekerbank mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra hesaplar > altın hesabı > hesap açılışı adımlarını takip ederek altın hesap açılışını gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank altın hesabı ile ilgili detaylı bilgi almak için Şekerbank altın hesabı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hesabımızı açtıktan sonra Şekerbank kartımız belirttiğimiz yere geliyor. Her ne kadar 10 gün denilsede kartın gelmesi bazen 20 günü geçebilmektedir. Ancak açtırdığımız şubede birazcık beklersek kartımızı hemen alabiliyoruz tek farklı yön üzerinde adımız ve soyadımız bulunmuyor. Şekerbank kredi kartı olarak bonus kart veriyor ek olarak aylık belirli bir miktatr harcama sözü verdiğinizde bonus puanlardan yararlanabiyor ve harcamanıza göre bonus puan kazanıyorsunuz. Hem harcama yaparak aynı zamanda kazanmakta Şekerbank ayrıcalıklarından biridir.

Siz de, Şekerbank hesap açma istiyorsanız en yakın şubeye giderek, kimliğinizle bir kaç dakika içerisinde hesabınızı açtırabilirsiniz. Şekerbank banka kartınız ise bir kaç gün içerisinde adresinize kadar gönderilecektir.
 


İLGİLİ: Şekerbank müşteri hizmetleri

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

uğur ince

çok yardımcı oldunuz :)

2018-07-13 16:17:18 -