Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2021

Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 2021 yılı karşılaştırması ile Şekerbank ihtiyaç kredisi hesaplama yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2021

Tatilden sağlığa, eğitimden beyaz eşyaya kadar her türlü bireysel ihtiyaçlarımız için nakit ihtiyacı duyuyoruz. Günümüz bankaları da nakit ihtiyacı sağlamada çok önemli bir yerde. Bankalara müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli kredi imkanı sunuyor. Kredilerin en sık tercih edileni ise, ihtiyaç kredisi. 2021 yılında uygun faiz oranlarından ve 60 aya varan vade imkanından yararlanmak isteyenler için Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgi topladık. Kredi çekmeyi düşünenler, Şekerbank’ın avantajlı ve ihtiyaca göre çeşitlenen ihtiyaç kredileri ile sizler de, hayallerine kısa yoldan kavuşabileceksiniz. 

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 2021

Yukarıda belirtilen tutar ve vadelerden daha farklı seçeneklerde kredi hesabı yapmak istiyorsanız; Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama aracına göz atabilirsiniz.  Şekerbank ihtiyaçların farklılığına göre kredileri isimlendirmiştir. Şekerbank ihtiyaç kredileri: çocuk eğitim kredisi, sms kredi, özgür kredi, profesyonellere özel kredi, kamu çalışanlarına özel, emekli maaş müşterisi, borç transferi kredisi, bireysel finansman kredisi ve arsa kredisi diye 9’a ayrılmaktadır. Bu ihtiyaç kredilerini detaylı bir şekilde inceleyelim. Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,69 olarak yansıtılmaktadır. Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız, 36 aya varan vadelerle hemen kredinizi kullanabilirsiniz. İşte Şekerbank kredi başvuru yolları:

  • Şekerbank şubelerinden,
  • Şekerbank internet veya mobil şubeden,
  • Şekerbank çağrı merkezinden.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şekerbank'ta ihtiyaç kredisi başvurunuzu Şekerbank şubelerinden, internet ve mobil şubesinden hemen yaparak kredinizi çekebilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığından başvuru yapmak için buraya tıklayarak hemen form doldurabilir, online başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank'ta hesabınız yoksa Şekerbank hesap açma sayfasına bakarak online hesap başvurunuzu yapabilir, hesabınızı açtıktan sonra internet bankacılığını açabilir ve Şekerbank internet bankacılığından anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

1. Çocuk Eğitim Kredisi: Çocuk eğitim kredisinin üst limiti 30 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. Bir defaya mahsus kredi tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının % 0,5’i kadardır. Şekerbank faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek teminat isteyebilir. Şekerbank’ın çocuk eğitim kredisine başvurmak istiyorsanız en yakın banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. 
 

2. Sms Kredi: Sms ile kredinin üst limiti 10 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. Bir defaya mahsus kredi tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının % 0,5’i kadardır. Şekerbank faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek teminat isteyebilir. Şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi başvurunuzu bir ‘kısa mesaj’ ile gerçekleştirebilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız: KREDİ boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak, 1953'e gönderebilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru sonucu anında cebinize gelecektir. 
 

3. Özgür Kredi:  Özgür kredi üst limiti 100 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. Bir defaya mahsus kredi tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının % 0,5’i kadardır. Şekerbank faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek teminat isteyebilir. Şekerbank özgür krediden avantajlı ücretlerle yararlanın ve 100.000 TL’ye kadar kredinizi uygun faiz oranları ile anında kullanmaya başlayın!
 

4. Profesyonellere Özel Kredi: Profesyonellere özel kredi üst limiti 100 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. Bir defaya mahsus kredi tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının % 0,5’i kadardır. Şekerbank faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek teminat isteyebilir. Profesyonel meslek grubunda yer alan Doktorlar, Diş Hekimleri, Avukat, Hakim, Savcı, Pilot, Yardımcı Pilot, Noter müşterileri Şekerbank’ın uygun faiz oranlarından ve uzun vade seçeneklerinden yararlanabilir. 

5. Kamu Çalışanlarına Özel: Kamu çalışanlarına özel kredi üst limiti 50 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. Bir defaya mahsus kredi tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının % 0,5’i kadardır. Şekerbank faiz oranlarında değişiklik yapabilir.
 

6. Emekli Maaş Müşterisi: Emekli maaş müşterisi kredi üst limiti 100 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. 3- 36 ay arası vadeye uygulanan faiz oranı % 1,52’dir. Herhangi bir tahsis ücreti alınmaz. Emekli maaşını Şekerbank’tan alan vatandaşlarımız başvuru için banka şubelerine gidebilir.  Bu kampanyadan sadece emekli maaşını Şekerbank’tan alan vatandaşlarımız yararlanabilir.Emekli Bankacılığına özel diğer ayrıcalıkları için tıklayınız!
 

7. Borç Transferi Kredisi: Borç Transferi kredi üst limiti 100 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 60 ay arasında değişmektedir. Bir defaya mahsus kredi tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının % 0,5’i kadardır. Şekerbank faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek teminat isteyebilir. Diğer bankalardaki bireysel kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı borçlarınızı Şekerbank’ın borç transferi kredisi ile kapatabilirsiniz. Şekerbank’a borçlanarak diğer bankalara olan borçlarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Belirtilen limit ve oranlar aylık eko paketi alınması şartıyla geçerlidir. 
 

8. Bireysel Finansman Kredisi: Bireysel finansman kredisi üst limiti 100 Bin TL’dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 60 ay arasında değişmektedir. Bir defaya mahsus kredi tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının % 0,5’i kadardır. Şekerbank faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek teminat isteyebilir.10.000 TL ve üzerindeki tüm bireysel ihtiyaçlarınız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bireysel finansman kredinizi Türk Lirası olarak kullanabilirsiniz. Kredinin teminatına başvuru sahibi adına kayıtlı konutun ipoteği alınır ve kredi teminata alınan konutun ekspertiz değerinin % 50’sine kadar kullanılabilir. En yakın Şekerbank şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. 
 

9. Arsa Kredisi: Yeterli finansman desteğini Şekerbank ile sağlayarak dilediğiniz arsaya sahip olabilirsiniz. Uygun vade ve faiz oranlarıyla Şekerbank arsa ihtiyaç kredisi sizleri bekliyor! Kredi Türk Lirası olarak ve arsa alımına yönelik olarak kullandırılmaktadır. Maksimum vade 120 aydır.  Teminat olarak kredilendirilen arsa imarlı ise ipotek alınabilir. Teminata alınan gayrimenkulün ekspertiz değerinin, % 50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Arsa ihtiyaç kredisi için başvuru sırasında istenen belgeler: Başvuru formu, başvuru sahibinin kimlik T.C kimlik fotokopisi, başvuran adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi son 3 ay içinde alınan fatura, gelir belgesi, firma imza sirküleri, varsa ek gelirler, satın alınacak gayrimenkulün tapu fotokopisi. Banka ek belge ve kefil isteyebilir.

Yukarıda Şekerbank’ın ihtiyaç kredilerini detaylı bir şekilde incelediniz. Şekerbank ihtiyaç kredisi 2021 yılında uygun faiz oranları ve 60 aya varan vade imkanları ile nakit ihtiyacınıza son veriyor. Kredi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız, Şekerbank ve diğer bankaların kredilerini sitemizden detaylı inceleyebilir ve karar verebilirsiniz.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 

En kolay kredi veren bankalar

Yorum yap: