Şekerbank Kredi Başvurusu (Anında)

Avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme şartları ile Şekerbank'tan kredi çekmek artık çok kolay. Şekerbank kredi başvurusu hakkında merak ettiğiniz her şeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu (Anında)

Banka sektöründe hızla gelişim gösteren bankalardan biri de Şekerbank. 71 ilimizde 273’e yakın şubesiyle, kusursuz hizmet vermeye devam eden Şekerbank, kredi başvurularınız için sizleri bekliyor. İhtiyaç, konut ve taşıt kredisi gibi çeşitli kredi başvurularınızı  kolaylıkla Şekerbank’tan yapabilirsiniz. Şekerbank kredi başvurusu konulu haberimizi okuyarak, nasıl kredi başvurusu yapacağınızı öğrenebilirsiniz.  Şekerbank kredileri ile ihtiyaçlarınızı tamamlayabilir, hayallerine kavuşabilirsiniz.


Şekerbank kredi başvurusu 


Şubeden kredi başvurusu
 


Türkiye geneli 273 şubeyle hizmet vermeye devam eden Şekerbank, müşterilerine uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi vermeye devam ediyor. 71 ilimizde müşterilerine kusursuz hizmet vermeye devam eden Şekerbank şubelerine giderek kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Gelir yetersizliği, kara liste vb. olumsuz durumların olmaması halinde krediniz, kısa sürelerde banka tarafında onaylanacaktır. Şekerbank internet adresine girerek, şube/ atm arama sekmesiyle size en yakın Şekerbank şubesini bulabilir, kredi başvurunuzu gerçekleştirmeye başlayabilirsiz.
 


Sms ile kredi başvurusu
 


Şekerbank kredi başvurularınızı şubelere gitmeden de halletmeniz mümkün. Peki, sms ile kredi başvurunuzu nasıl gerçekleştirirsiniz? Kredi boşluk TCKN yazarak 1953’e sms atabilirsiniz. Kredi başvurunuzun sonucunu ise anında öğrenebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda Şekerbank 100.000 TL’lik maksimum kredi tutarı belirlemiştir.3- 36 aya %2,50 oranında faiz uygulanmaktadır. Bankanın diğer kanallarını kullanarak, maksimum kredi tutarınızı arttırabilirsiniz.
 


Atm’den kredi başvurusu
 


Şekerbank atm’lerini kullanarak, kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Size en yakın Şekerbank atm’lerine giderek, sıra beklemeden, ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi çekebilirsiniz. Kartsız işlemler menüsü kullanarak da kolaylıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 


Müşteri hizmetlerinden kredi başvurusu
 


Bulunduğunuz ortama yakın Şekerbank şubesi ve atm’si bulamadınız. Bu durumda ,telefonunuzla Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İsteğiniz anda ve bulunduğunuz her ortamdan rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. 0850 222 78 78 numaralı hattı arayarak, müşteri danışmanınıza bağlanmaya gerek kalmadan, kredi başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 

 


Şekerbank kredi türleri ve özellikleri

Düşük faiz oranlarıyla Şekerbank’tan kredi çekmek artık çok kolay. Yukarıdaki tabloda bahsettiğimiz yollara başvurarak kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Şekerbank kredi başvurusu yaparak, düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Taşıt, konut ya da ihtiyacınız olan herhangi bir şeyi almak için, Şekerbank’tan kredi çekebilirsiniz. İhtiyaç kredisi çekmeniz için, bankanın sizden istediği belgeler şu şekildedir; başvuru sahibi kimlik fotokopisi, gelir belgesi, bordro, varsa ek gelirini gösteren belge, ödenmiş bir fatura örneği. İhtiyaç kredisinin yanında taşıt ve konut kredisi de çekebilirsiniz. Taşıt kredisi için istenilen belgeler; başvuru formu, başvuru sahibi kimlik fotokopisi, ödenmiş fatura örneği, gelir belgesi, varsa ek gelir belgesi, bordro ve serbest meslek yapan kişilerin vergi levhası, imza sirküleridir. Konut kredi için banka tarafından istenilen belgeler ise; başvuru formu, kimlik fotokopisi, ödenmiş fatura örneği, gelir belgesi, varsa ek gelir belgesi, bordro, serbest meslek yapanların vergi levhası ve imza sirküleri, satın alınmak istenen gayrimenkulün tapu fotokopisi.

Sizler de, yukarıda paylaştığımız kredi türleri ve başvuru için gerekli belgeleri inceleyerek, Şekerbank’a kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 60 aya kadar varan vade ve %2.96 faiz oranıyla Şekerbank’tan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Şekerbank’ın şubelerini ve elektronik ortamlarını kullanarak ihtiyaç, taşıt ve konut kredinisi çekebilirsiniz.Şekerbank kredi başvurusukonulu haberimizi okuyarak, çeşitli kanallar yardımıyla kredi çekebilirsiniz. 

Yorum yap: