Şekerbank Vadeli Hesap Faiz Oranları 2022

Mevduat hesaplarıyla kazanmak isteyen takipçilerimize bu konumuzda Şekerbank mevduat hesabı faiz oranları 2018 yılı araştırmamızın yanı sıra Şekerbank Vadeli Hesabı'nın avantajlarına değineceğiz.

Şekerbank Vadeli Hesap Faiz Oranları 2022

Bir çok kişi Şekerbank mevduat hesabı faiz oranları 2022 yılı verilerini merak etmektedir. Bundan dolayı bizde sizler için Şekerbank'ın internet şubesine özel olarak sunduğu "e-mevduat" faiz oranlarını güncel verilerinin yanı sıra bir kaç hesaplama örneklerini sizlere sunacağız.

Şekerbank mevduat faiz oranları 2022

Şekerbank vadeli mevduat faiz oranları, vade sayısı ve mevduat miktarına göre %8 ile %14,50 arasında değişiklik göstermektedir. Yüksek miktarlı mevduat yatırımlarında size özel teklif almak için, Şekerbank şubelerine giderek güncel teklif alabilirsiniz.

Yukarıda yer alan mevduat faiz oranları bankanın resmi sitesinden alınmıştır. Bu tabloda da göreceğiniz üzere Şekerbank'ta 90 güne kadar olan yatırımlarda "Hoşgeldin Faizi" adı altında %13,50 verilmektedir. 90 gün sonrasında ise faizler %13'e düşürülmekte. Siz de Şekerbank'tan e-vadeli mevduat hesabı açarak hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 

İlginizi çekebilecek sayfalar:
Hoşgeldin faizi veren bankalar
100 bin tl faiz getirisi

Yorum yap:

Kapat