Senetle Para Veren Yerler 2019

Senetle Para Veren Yerler 2019

Bankalar kredi vermemesinden sonra bir çok kişi senetle para veren yerler 2019 araması yapmaktadır. Peki senetle para veren kuyumcular, bankalar, ikrazatçılar hangileridir?

Senetle Para Veren Yerler 2019

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

 Senetle para veren yerler 2019 yılında kolaylıkla bulunabilmektedir. Ancak öncelikle şunu belirtelim, senetle para almak için durumunuzun gerçekten çok zor ve çıkmazsa olması gerekiyor. Bu sayfamızda senet karşılığında para nasıl alınır ve senetle para veren bankalar, ikrazatçılar, tefeciler, kuyumcular nasıl bulunur, senetle para almak suç mu gibi konuları ele alacağız.

SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR

Senetle para & kredi alabilmeniz için dediğimiz gibi mali bir çıkmazda olmanız şarttır. Bunu şöyle açıklayabiliriz, hiçbir banka size kredi vermiyor yada hiçbir şekilde kredi kartı kullanamıyor olmak gibi. Kredi notunuzun kötü olmasından dolayı bankalar size kredi vermiyor olabilir bu normal bir durumdur. Çünkü bankalar birer ticaret merkezidir ve borcunu geri ödeyemeyecek kişilere kredi vermezler. Peki bu durumda ne yapılabilir, senetle para veren kişiler kimlerdir? İnternet üzerinde rastlayabileceğiniz en detaylı araştırmayı yaparak sizlere sunduk. Hatta faturalı hatlara kredi veren yerlere kadar araştırmamızı gerçekleştirdik. Sizler için en doğru olan yolları araştırdık, bu işe girmeden önce yasal prosedürlerini mutlaka araştırın. Sağlıklı karar alabilmek için kendinize bir yol haritası hazırlayın ve ondan sonra senetle kredi alın. Senetle kredi çekmek ve borç para almak ile ilgili tüm gereken bilgiler konu içeriğinde yer almaktadır. Bazı kuyumcular da senet karşılığında altın satışı yapmaktadır. Mersin, Adana, Ankara, İstanbul, Bursa gibi yerlerde bulunan bu kuyumculara ulaşabilir, senetle altın alabilir ve bozdurarak paraya çevirebilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası: Devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası, senet karşılığında kısa vadeli krediler vermektedir. 90 güne kadar kullandırılan bu krediden yararlanabilmeniz için Kambiyo Senet sahibi olmanız gerekmektedir. Yani elinizde bulunan senetleri bankaya sunarsanız bu krediden yararlanabiliyorsunuz. Bir çok kişi bunu yanlış anlamaktadır, yani bankaların tefeciler gibi senet imzalatıp para verdiklerini sanmaktadır. Durum bununla alakalı değildir, sadece elinizde bulunan çek ve senetleri kredi ile paraya çevirebiliyorsunuz. Bankalara olan kredi borçlarından dolayı senetle kredi arayışında olan kişiler,
Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar sayfamıza göz atabilir.

Fibabanka: İş yeri olan kobi ve esnaflara özel olarak senet karşılığında Fibabanka kredi vermektedir. Krediyi kullanabilmek için şirkete ait malları teminat olarak göstermeniz gerekmektedir. Bu kredi kısa vadeli olarak verilebilmektedir, en yakın Fibabanka şubelerine uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Biliyoruz, bir çok kişi kredi notunun kötü olmasından dolayı bankalardan kredi çekemiyor ve senetle para arayışına giriyorlar. Bunu da bulunduğu yerdeki tefecilerin numaralarını aramak istiyorlar. Ancak tefecilik yasal olmayan bir iştir ve bilindiği gibi hiçbir kişi (tefeci olsa bile) size internet üzerinden para vermez bu adamlar bile sadece tanıdıklarına para veriyorlar ve internetten bunlara ulaşmak mümkün değildir. Eğer kredi notunuzun kötü olmasından dolayı bankalardan kredi alamıyorsanız, sizlere önerimiz biran önce kredi notunuzu yükseltebilecek teknikleri uygulamanızdır. Sitemizde yer alan "kredi notu" sayfalarımıza göz atabilir ve kredi puanınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca kredi notu düşüklere kredi veren bankalar sayfamıza da göz atabilir ve tüm gereken detayları inceleyebilirsiniz.

İpotekli Kredi Veren Bankalar

Senetle para arayışında olan kişilere bir diğer önerimiz ipotek göstererek bankalardan kredi çekmek olacaktır. Siz de üzerinize kayıtlı bir taşınmaz varsa (ev, arsa, arazi, işyeri, tarla) gibi bunları bankaya teminat gösterek kredi çekebilirsiniz. Tabi bu işin kötü yanıysa kredi ödemesini yapamazsanız mallarınıza icra koyulup satılabilir. İpotek karşılığı kredi veren bankalar ise Ziraat Bankası, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, Teb, İş Bankası, ING Bank, Yapı Kredi ipotek karşılığı kredi vermektedir. Aranan tek şart ise teminat gösterilecek üzerinize kayıtlı olan malların sizin üstünüze kayıtlı olması gerekmektedir. Bu yöntem ile yüksek miktarlarda (taşınmaz yani ipoteğin değerine göre) kredinizi kullanabilirisiniz. Kredi notunuzun düşük olması bu kredi türünü etkilemez, daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler ipotek karşılığı kredi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Faturalı hatlara kredi veren yerler

Eğer maddi anlamda senet karşılığında borç arayacak kadar zor durumdaysanız, sizlere bir diğer yasal para bulma önerimiz olacak. Bu yöntemi kullanabilmek için Turkcell, Vodafone veya Turk Telekom faturalı hattınızın olması gerekmektedir. En az 3 ay kullandığınız faturalı hattınızın ödemelerini de düzenli olarak yapmış olma şartınız bulunmaktadır. Eğer bu şartları tamamlıyorsanız herhangi bir bayiye giderek faturalı hat üzerine telefon almak istediğinizi söyleyebilir ve puan sorgulaması yaptırabilirsiniz. İlgili arkadaşlar size hangi telefonları hat üzerine vereceklerini söyleyeceklerdir. Siz de bu telefonu alarak kutusunu açmadan isterseniz aynı yere satarsınız, isterseniz da farklı bir yere satarak fatura karşılığında kredi kullanmış oluyorsunuz.

 


Senetle Eşya Alıp Satmak

Yine para bulmak isteyenler için bir diğer yöntemimiz bölgenizde bulunan ve elden mağaza hesabı satışı yapan mağazalara giderek alışveriş yapmak, aldığınız malları ise farklı bir yere satmak. Bir çok kişi tarafından kullanılan bu yöntem sayesinde siz de mağazalardan senetle kredi kullanmış oluyorsunuz. Ancak bu işlem sonrasında oldukça fazla zarara uğrayabilirsiniz, örnek olarak piyasa fiyatı 2 bin TL olan bir buzdolabını senetle satan bir mağazadan faizleriyle birlikte 3 bin TL'ye alacasınız. Farklı bir yere satmak isterseniz de size en fazla 1,500 TL vereceklerdir yani otomatik olarak 1500 TL zarara giriyorsunuz. Tabi bu bir örnektir, siz piyasa araştırması yaparak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


EVKUR: Mağaza hesabına, senet karşılığında 36 aya varan vadelerle bir çok ürünün satışını yapmaktadır. İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep, Konya gibi pek çok ilde bulunan bu mağazaya gidebilir ve senet karşılığında alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Evkur'dan senet karşılığında cep telefonu da satın alabilir, cep telefonunu satarak paraya çevirebilirsiniz. Bu mağazadan alışveriş yapmanız için SGK kayıtlı olarak çalışıyor olmanız ve mağazaya gelir belgenizi vermeniz gerekmektedir. Emekliler için kefil istenebilmektedir.

Multi Evim: Senet karşılığında araba, telefon, bilgisayar, motorsiklet gibi şeyleri satan bu mağazadan alışveriş yapabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  24 aya varan vadeler ile elektronik, beyaz eşya ve farklı kategorilerde ürünler satın alabilir bu ürünleri hiç kullanmadan satarak paraya çevirebilirsiniz. MultiEvim Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. No: 23 - 25 / D Brandium Residence R4 K:29 - 326 Ataşehir / İstanbul adresinde bulunmaktadır. Ayrıca mağazaya 0850 226 8434 numarasından ulaşabilirsiniz.

Özşanal AVM: Senet karşılığında elden alışveriş yapmak istiyorsanız Özşanal'ı kullanabilirsiniz. Elektronik, beyaz eşya ve farklı kategorilerde ürünleri bulunan bu mağazadan senet karşılığında alışverişlerinizi yapabilirsiniz. 0850 811 55 55 numarasından Özşanal'a ulaşabilir ve her türlü sorularınızı yöneltebilirsiniz. ÖzŞanal Avm  İzmir, Manisa, Aydın, Balıkesir ve Denizli illerinde hizmet vermektedir.

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senet karşılığında para bulabilmek için yukarıda saydıklarımızın yanı sıra pek çok farklı yöntem bulunaktadır. Faktöring firmaları veya araba satan firmalardan da senet karşılığında ürün alabilirsiniz.  Acil para lazım, çok acil borç veren var mı diye soranlar ve kara kara düşünenler bu sayfada bulunan yöntemleri kullanarak nakit paraya ulaşabilirler. Sizlere uyarımız yine bu tefeci gibi kişilere kesinlikle bulaşmadan yasal yollar ile para bulmak olacaktır. Eğer kredi notunuzun kötü olmasından dolayı bankalardan kredi alamıyorsanız, kredi notu yükseltme tekniklerini uygulayabilir ve bankalardan kredinizi çekebilirsiniz. Senetle para veren yerler arayışında olan kişiler, konuyla alakalı yardım alabilmek ve sorular sormak için aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirler. Herkese borçsuz günler diliyoruz.

Senetle kredi

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

KREDİBANKALAR
KREDİBANKALAR

Bilal bey bu kişilerden uzak durunuz, yukarıda belirttiğiniz ismi yayınlamadık ancak bu isimde kayıtlı bir BDDK firması yoktur. Büyük ihtimalle dolandırıcılar, parayı aldıktan sonra sizi engelleyecekler. Bddk firmalarına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.bddk.org.tr/Kuruluslar-Kategori/Faktoring-Sirketleri/3

2019-01-22 21:12:05 -
BİLAL UYSAL
BİLAL UYSAL

t**** faktoring die bi firimaya senetle para istedim ben eskisehirdeyim firima istanbulda bana kredi onaylandi bana dedigi 305 lira noter parasi göndermen gerekiyor sonra bankaya gidip parani alabilirsin dedi istersen sen kendin gel notere kendin ver parayi fark etmez dedi bu yasal bi işlemmi sizce dolandirici felan degil die tahmin ediyorum sizce ne yapmaliyim noter paradini göndereyiimi

2019-01-21 20:02:31 -