sponsorlu bağlantılar

Malatya Senetle Para Verenler 2018

Günümüzde senetle para veren bir çok yer bulunmaktadır. Malatya Senetle para veren yerler nerelerde bulunur ve senetle borç para nasıl alınır?

sponsorlu reklamlar

2018-07-09 19:16:30

 Bankalardan kredi çekemeyen bir çok kişi senetle borç para verenleri aramaktadır. 2018 yılında Malatya senetle para verenler ile ilgili bir çok araştırma yapılmaktadır. Siz de bu sayfada yer alan bilgiler ile senetle para verenlerle ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

SENETLE BORÇ VEREN YERLER

Malatya'da bir çok kuyumcu ve beyaz eşya firması senetle borç para vermektedir. Ancak bu işin tefecilik olarak adlandırılabileceği için, günümüzde ve öncesinde tefeciliğin suç olmasından dolayı bu uygulamayı yapmanız pek önerilmez. Malatya senetle para veren kuyumcular genellikle Malatya'da kuyumcular çarşısında yer almaktadır. Siz de bu firmalara giderek senetle altın alabilir ve altınları bozdurduktan sonra nakitinizi alabilirsiniz. Genellikle yüksek faizlerle verilen senetle para karşılığında tefeciler de bulunmaktadır. Ancak dediğimiz gibi bu işin yasal olarak yapılmamasıyla birlikte senet karşılığı para bulabilmek için yasal yolları denemenizi öneririz. Ayrıca kuyumcuların yanı sıra Malatya'da bulunan beyaz eşya firmalarından da senetle kredi kullanabilirsiniz. Bu kurumlar senet imzalattıktan sonra size beyaz eşya satışı olmuş gibi göstererek nakit para verirler. Senet karşılığında borç para almak istiyorsanız, faktöring firmalarına ve yasal yollara başvurunuz. Eğer mal karşılığında henüz günü gelmemiş bir senete sahipseniz, Malatya'da bulunan faktöring firmalarına giderek senetle para alabilirsiniz.

İlgili: Senetle para veren kuyumcular

MALATYA SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR

Akçadağ, Arguvan, Battalgazi, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Pütürge, Kuluncak, Yeşilyurt ve Malatya'nın diğer ilçelerinde de senetle para alabilirsiniz. Malatya senetle para verenler ile siz de senet karşılığı nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Günümüzde Malatya ve diğer illerde aynı zamanda bankalardan kredi alamayanlar, senetle kredi seçeneklerini değerlendirebilir. Ayrıca sizler için hazırladığımız Mersin senetle para veren yerler sayfasına da göz atabilir ve Mersin'de senet karşılığı borç para alabileceğiniz yerleri öğrenebilirsiniz.

ilgili sayfa: Senetle para veren yerler 

sponsorlu reklamlar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?
Tarih : 2019-04-16 14:30:30
Şekerbank EFT Saatleri ve Eft Ücreti 2019
Tarih : 2019-04-16 13:11:41
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA

İLGİLİ İÇERİKLER: