Senetle Para Veren Yerler (Acil Senetle Kredi 2022)

Size de para lazımsa senetle para veren yerler ve borç para bulma yollarını bu sayfada hazırladık.

Senetle Para Veren Yerler (Acil Senetle Kredi 2022)

Acil nakit ihtiyaçlarımızı her zaman bankalardan karşılayamıyoruz. Kredi notu kötü olan kişilere kredi veren bankaların dışında, bankalar kredi sicili bozuk olanlara kredi vermezler. Fakat İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Konya, Mersin gibi büyük şehirlerde senetle para veren yerler bulunmaktadır. Özellikle geçtiğimiz yıllarda bu tür yerlerin yaygınlaşmasıyla beraber bir çok kişi senetle para veren kuyumcuların adres ve telefon numaralarını merak etmişlerdir. Sicili bozuk olmasından dolayı bankalardan kredi çekemeyen bu kişiler, senet karşılığında para almak istemektedir. Acil para lazım ne yapmalıyım diye kara kara düşünenlere özel olarak güncel ve yararlı bilgileri bu başlık altında toparladık. Senetle para veren yerler ile borç nakit para almak isteyen kişiler bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilir, senetle para alabilir. Size konunun başında bir uyarı yapalım: "Senetle para veriyorum, tefeciyim, faizle para veriyorum" diyenlere asla inanmayınız. İnternet üzerinde bu işi yaptığını iddia ederek "dosya masrafı" adı altında bir çok kişiden para alınarak bu kişiler dolandırılmaktadır. Kimse kimseye tanımadan, belli bir bağı olmadan bu devirde borç para vermez.

Senetle Para Veren Yerler

Bir çok paraya sıkışan kişiler, senet karşılığında borç para almak için yöntem aramaktadır. Maddi durumu sıkışan ve acil paraya ihtiyaç duyan kişiler senetle para almak istemektedir ancak tefecilik bilindiği gibi suçtur ve ağır cezaları vardır. Bundan dolayı tefeciler internet üzerinden kimseye borç para vermezler. Biz ise, sizlerin bu sıkışıklık dönemlerinde hangi yöntemler ile para bulabileceğinizi bu sayfa içeriğinde paylaştık. Yine mantıken senetle para içeriğine benzeyen yöntemler ile hemen nakit sıkışıklığınızı atlatabiliriniz. Özellikle Adana, Mersin, Antalya, İstanbul, Ankara gibi yerlerde senetle para veren bir çok kişi vardır ancak dediğimiz gibi bu kişilerin telefon ve adresleri açık olarak yayınlanmaz. Siz ise aşağıda bulunan yöntemleri kullanarak para bulabilirsiniz. Senetle para alabilmek için pek çok yöntem vardır, bunlar ise faktöringler, tefeciler, bankalar, ikrazatçılar olarak sıralanabilir. Bankalar senet karşılığında kredi vermektedir ancak esnaf olan kişilere bu kredi imkanı sağlanmaktadır. Yani ilgili senet karşılığında kredi veren bankalar tefeciler gibi senet imzalatarak para vermezler, tam aksine var olan senetin günü gelmeden ödemesini yaparlar bu bu da kısa vadeli senet kredisi olarak adlandırılır. İşte senetle kredi veren bankalar:

 • Akbank
 • Yapı Kredi
 • İş Bankası
 • Yapı Kredi
 • Denizbank
 • TEB
 • Garanti BBVA
 • Halkbank
 • Odeabank

Yukarıda yer alan senetle kredi veren bankalar listesi, vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına özel olarak nakit kredi desteğinde bulunmaktadır. Eğer sizin de elinizde vadesi gelmemiş bir kambiyo senediniz varsa, yukarıda yer alan bankalardan birisine giderek senetinizi hemen bozdurabilirsiniz. Banka şubesine veya faktöring firmasına giderek bu senetini anında nakite çevirebilirsiniz.

Senetle Para Almak Güvenilir Mi?

Çok eski dönemlerde, bankaların hızlı bir şekilde yayılmaya başladığı yıllarda senetle para almak yaygınlaşmıştı. Ancak bu durum gerek tefecilerin yasal çalışmaması, gerekse yüksek faizlerle insanları borçlandırarak mallarına el koyması sonrasında devlet tarafından yasaklanmış oldu. Günümüzde faizle para vermek banka dışında yasak bir iştir ve ağır yaptırımları bulunmaktadır. Senetle para almak kesinlikle önermediğimiz ve güvenilir olmayan bir iştir, kesinlikle senetle para yöntemine başvurmayınız. Bu sayfada senetle para almak isteyenlerin acil paraya nasıl ulaşabileceğini yazdık. Siz de acil olarak nakit paraya sıkıştıysanız senetle para dışında alternatif para bulma yollarını öğrenebilir ve eğer bankalardan kredi çekemiyorsanız bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Yine bu konu içeriğinde güncelleme yaparak bu soru başlığını da kullanmak istedik. Senetle para almak veya bir kişiden senet imzalayarak karşılığında borç almak güvenilir mi diye bir çok kişi merak etmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi senet karşılığında nakit para almak, tefecilik suçuna girdiğinden dolayı TCK'ye göre kesin suç kabul edilmektedir. Senetle para almak yerine yukarıda yer alan yöntemleri kullanabilir ve siz de suça ortak olmadan acil para bulmuş olursunuz. Acil olarak para lazım, kredi çekemiyorum ne yapmam gerekiyor diyenler aşağıdaki ilgili sayfaya bakabilir. Senetle borç para almak isteyen kişilerin bakması gereken bir diğer konu da "acil kredi" konusudur. Siz de bu konudaki bilgilerden hemen yararlanmak için aşağıda yer alan linke tıklayınız.

Senetle Para Dışında Para Bulma Yöntemleri

Senetle para almak suç olduğundan dolayı bu sayfamızda alternatif para bulma yollarından da bahsedeceğiz. 2021 yılında senetle para alma dışında kolay para bulma yolları ise:

 • Taksitle telefon alıp satmak.
 • Senetle beyaz eşya almak.
 • Senetle telefon almak.
 • Senetle elektronik eşya almak.
 • Kredi kartından taksitli nakit avans çekmek.
 • Banka kartının eksi hesabını açmak.

Senetle Telefon Satan Yerler

İlinizde bulunan senet karşılığı elden taksitle cep telefonu satışı yapan telefon bayisine giderek başvuru yapın. Telefonun özelliklerini ve satış fiyatını, net ücretini öğrenerek piyasayla karşılaştırmasını yapın. Eğer kafanıza yatıyorsa bu telefonu alarak sıfır kapalı kutu olarak isterseniz ilan sitelerinde satışa koyun, isterseniz de değerinden biraz aşağıda bir telefoncuya satın. Böylece senetle para bulabilir, senet taksitlerinizi ödeyerek borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Senetle para bulma yolları arasında yer alan bir diğer yöntem ise, senetle telefon almaktır. Yeni çıkan akıllı telefonları, bu tür telefon bayilerinden senet karşılığında alabilir ve aldığınız telefonun kutusunu açmadan satarak para elde edebilirsiniz. Yine aldığınız telefonu aynı yere veya farklı bir yere satma şansınız da bulunmaktadır, bilindiği gibi cep telefonları en kolay satılan ürünlerdir. Örnek olarak  5 bin TL'ye satın aldığınız bir cep telefonunu 4 bin TL gibi bir ücrete satabilirsiniz. Burada bin liralık bir zarar söz konusu olabilir ancak acil olarak paraya sıkıştıysanız bu yönteme başvurabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi

Kredi kartına taksitle telefon

Banka Kartının Eksi Hesabını Açtırmak

Senetle para almak dışında alternatif para bulma yöntemlerinin en çok tercih edileni ise banka hesabınızın eksi bakiyesini açtırmaktır. KMH (Kredili Mevduat Hesabı) olarak adlandırılan bu hesabı açtırmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Bankanızın internet veya mobil bankacılığına giriş yaparak ek hesap, eksi hesap, KMH olarak adlandırılan ek hesap başvurusunu yaparak eksi hesap limiti dahilinde paranızla alışveriş yapabilir veya ATM'den nakit çekimi yapabilirsiniz. Bankaların eksi hesap başvuru sayfalarına Ek Hesap kategorimzden ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartından Nakit Avans Çekmek

Eğer kullanmış olduğunuz bir kredi kartınız varsa, kredi kartının limiti kadar nakit çekimi yapabilirsiniz. Kredi kartı nakit avansınızı 12 taksite kadar bölebilir, böylelikle anında nakit paraya ulaşabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız pek çok ilde elden taksitle altın satan kuyumcular vardır. Bu kuyumcuları bularak siz de senet karşılığında altın satın alabilir, altınları bozdurarak paraya çevirebilirsiniz. Bu sayede borcunuzu kuyumcuya getirerek verebilir ve senet karşılığında altın almış olursunuz. Senet karşılığında gran, yarım, çeyrek, tam altın gibi altınları alarak bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. Acil para bulmak isteyenler için bu yöntemin bir çok kuyumcuda işlediği ifade edilmektedir. Senetle altın satan kuyumcuları biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz. Senet karşılığında altın alıp bozdurmak günümüzde en kolay para bulma yöntemleri arasında yer almaktadır. Siz de bulunduğunuz yerdeki kuyumcular çarşısında bu araştırmayı yaparak senet karşılığında kuyumculardan borç para alabilir ve acil olarak ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Var Mı?
Sicili bozuk, kredi notu kötü olanlara kredi veren bankalar da günümüzde bulunmaktadır. Bazı şartları öne sürerek Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Denizbank  gibi bankalar sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. 60 aya varan ihtiyaç kredisi veren bu bankaların listesine göz atarak siz de siciliniz kötü durumda dahi olsa anında kredinizi çekebilirsiniz. Kefilsiz kredi de kullandıran bu bankalar, krediyi kullanacak kişiden ek gelir, ipotek veya farklı şartlar isteyebilmektedir. Siz de sicili bozuk olanlara kredi sayfasına göz atarak ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


Kredi Notu Düşük Olan Kişiler Nasıl Kredi Çekebilir?
Günümüzde tüm bankalar KKB (Kredi Kayıt Bürosu) sistemiyle çalışmaktadır. Bir bankaya kredi başvurusu için gittiğimizde ilk olarak Findeks kredi notu incelenir ve sonrasında diğer kredi değerlendirme araçlarına göz atılır. Kredi çekmek için bir kişinin kredi notu 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu, kişinin maddi durumu ve finansal hareketleriyle belirlenen bir araçtır. Eğer bir bankada geçmiş ödemeleriniz kötü ve düzensizse, kredi notunuz da düşecek ve kötü seviyede yer alacaktır. Kredi notunuz 1300 altında yer alıyorsa bankalardan kolaylıkla kredi alamazsınız. Siz de kredi notu düşüklere kredi veren bankalar konusuna bakarak, kredi notunuz 1300 altında bile olsa kolaylıkla kredi çekebilirsiniz.

Senetle Araba Almak

Bankalar size taşıt kredisi vermiyor mu? Eğer böyle bir durum mevcutsa ve bankalardan kredi kullanamıyorsanız o zaman senetle araba satan galerilerden araba alabilirsiniz. Bazı firmalar peşinat isterken, bazılarıysa senet imzalatarak arabanın satışını yaparlar. Eski dönemlerde galerilerin bu işleri yaptığını ancak senetle araba alan bir çok kişinin başının ağrıdığını da buradan belirtelim. Çünkü bazı galeri sahipleri de aldıkları senetleri kötü niyetli olarak kullanabilmekte ve tüketiciyi zarara uğratabilmektedir. Ancak burada sizler için bir önerimiz de olacak. Özellikle son dönemlerde piyasada güvenilir olarak gösterilen ve bir çok kişinin tercihi haline gelen wowwo adlı senetle araba satan firmadan güvenerek araç satın alabilirsiniz. Wowwo'nun internet sitesine girebilir (https://wowwo.com) ve satışta olan 2. el araçları senet karşılığında satın alabilirsiniz. Türkiye'nin çoğu yerinde bayisi olan Wowwo'dan 36 aya varan vadelerle senetle araç kredisi alabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Bankalar senetle borç para vermezler ancak senet karşılığında kredi verirler. Ziraat Bankası ve Fibabanka'nın yanı sıra pek çok banka senet karşılığında kredi vermektedir. Senetle para yöntemi ise kısa olarak açıklayalım;
Ticari işlemlerden doğan bir senet veya çekinizi bankalara giderek karşılığında kredi alabilirsiniz. Yani bu krediyi kullanabilmeniz için bir işletmenizin olması gerekmekedir. Bazı bankalar depodaki mallara teminat koyarak senet karşılığında kredi verirken, bazılarıysa sadece senet karşılığında kısa vadeli krediler vermektedir. Senetle kredi veren bankalar sayfasında bu konuyla alakalı tüm gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Eğer senet karşılığında para bulmak istiyorsanız bunun için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Örneğin elden taksitle ürün satan Evkur, Multievim, Özşanal gibi alışveriş merkezlerinden ürün satın alıp sonra bunları satarak para elde edebilirsiniz. Aynı zamanda faturalı hatlara kredi veren yerlere giderek faturalı hat üzerine taksitli para çekebilirsiniz. Tüm bu yöntemleri kullanabilmek isteyenler, senetle para veren yerler linkine giderek daha detaylı bilgilere ulaşabilirler. 2021 yılında siz de senetle borç verenlerden para alabilir ve para sıkışıklıklarını gidererek rahat bir nefes alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Senetle Kredi
Devlet bankalarımız arasında hizmetine devam eden Ziraat Bankası, senet karşılığında kısa vadeli kredi kullandırmaktadır. Ziraat Bankası senetle kredi şartları arasında şunlar yer almaktadır; Senetin mevzuata göre doldurulmuş ve geçerliliği olması, alışverişle ilgili belgelerin ve faturaların bulunması, başvuru yapan kişinin senet portföyünün belli olması, senet sahibinin daha önce Ziraat Bankası'nda senet yada çekinin olması gerekmektedir. Bu şartları taşıyan herkes Ziraat Bankası'ndan "spot" adı verilen kısa vadeli krediyi kullanabilir. İsterseniz buraya tıklayarak bankanın resmi sitesinden de bilgi alabilirsiniz. Diğer bankaların senet karşılığı kredi sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

İş Bankası Senet Karşılığı Kredi

Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde kurulan ve faaliyetlerine devam eden İş Bankası da senetle kredi vermektedir. Bankaya verilecek çek veya senetin imza sahibinin firmasında herhangi bir sorun bulunmuyorsa, banka senet karşılığında kısa vadeli spot krediler verebilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra, kredi başvurusu banka tarafından kısa zaman içerisinde incelenmektedir.  İş Bankası çek iskontosu sayfasına göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilir, çek karşılığında paranızı hemen alabilirsiniz.

 
Vakıfbank Senetle Kredi
Yukarıda yer alan linklerdeki konularda daha detaylı içeriklere ulaşabilirsiniz. Siz de senetle borç para arıyorsanız sizler için sunduğumuz diğer yöntemleri de değerlendirebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

SENETLE BEYAZ EŞYA SATAN YERLER

Türkiye'nin dört bir yanında yer alan senetle beyaz eşya satan yerlerden elektronik aletler satın alarak bunların satışını yapabilir ve nakit elde edebilirsiniz. Bu firmalardan elden ürün satın alabilmek için, ilgili firmaların bazı şartları olacaktır. Bu şartları yerine getirmeniz halinde televizyon, bulaşık makinesi, klima, dolap gibi farklı ürünleri satın alabilir bu ürünleri sıfır olarak satarak para bulabilirsiniz. Tabi bu firmalara her ay düzenli olarak borcunuzu yatırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde aynı bankalar gibi çalışan bu kurumlar sizi dava edecek ve hakkını mahkemelerde arayacaklardır.

SENETLE PARA VEREN FAKTÖRİNGLER
Türkiye'de bddk izinli olarak çalışan pek çok faktöring firması bulunmaktadır. Siz de elinizde bulunan çek/senet ürünleriniz karşılığında bu firmalardan para alabilirsiniz. Bir nevi senet bozdurma olarak da adlandırılabilen bu yöntem sayesinde günü gelmeyen senetleriniz karşılığında nakit para alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde bulunan, özellikle banka çevrelerinde hizmet veren bu firmalara giderek senetinizi bozdurabilirsiniz. Ayrıca Bddk faktöring firmaları linkine tıklayarak yasal olarak çalışan faktöring şirketlerini de kontrol edebilirsiniz.


İLGİLİ SAYFA: Acil para lazım

Dip not olarak, senetle para arayan kişilerin bu ve buna benzer yasal olmayan yollara bulaşmamaları doğrultusunda uyarımızı yapıyoruz. Senetle borç para almak, tefeci telefonu aramak yerine alternatif para bulma yollarına başvurabilirsiniz. Bu alternatifler sayfamızın içeriğinde yer almaktadır. Bu konumuzu güncelleyerek senetle borç arayan kişilerin daha geniş bilgiye daha kısa yoldan ulaşmalarını sağladık.
Kredi Notunuzu Düzelterek Bankalardan Kredi Çekin
Senetle para almak isteyen pek çok kişi bankalardan kredi çekemediğinden dolayı bu yöntemi araştırmaktadır. Yukarıda da dediğimiz gibi senet imzalayarak para almak suç olduğundan dolayı bu sayfamızda yer alan alternatif para bulma yöntemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kredi notu sorgulama yaparak kredi notunuzun hangi seviyede olduğunu öğrenebilir ve kredi notunuzu arttırmak için belirli yöntemleri kullanarak notunuzu arttırabilir, notunuzu yükselterek istediğiniz bankadan anında onaylanan kredi çekebilirsiniz.

Siz de bankalardan kredi çekemiyorsanız senetle kredi arayışına girebilirsiniz. Bir çok kişi (tefeci diye tabir edilen kişiler) bir çok ilde senet imzalatarak para vermektedir. Fakat bu durum yasal bir zemine dayanmadığı gibi ağır cezası bulunmaktadır. Siz de özellikle internet üzerinden ulaştığınız ve ön ödeme isteyen "senetle para veriyorum" diyen dolandırıcılara kesinlikle inanmayınız. Sitemizde bu sayfa sadece uyarı amaçlı oluşturulmuş olup, bu kişilere kesinlikle izin verilmemektedir

Siz de kredi notunuz kötü durumda olsa bile, siciliniz bozuk olsa bile bu sayfada yer alan bilgileri kullanarak bazı bankalardan kredi çekebirsiniz. Senetle kredi almak isteyen kişiler genellikle bankalardan kredi çekemiyorum, acil para lazım, acil kredi çekmem lazım diye bize mesajlar yollamaktadır. Siz de acil kredi lazım diyorsanız bu sayfadaki bilgileri inceleyerek kolay yoldan kredi çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile siz de senetle para veren yerler ve kişileri bulmak yerine, bu işi yasal olarak yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca senet karşılığında para veren tefeciler veya kuyumcular tanıdık olmayan kişilere borç para vermezler. Diğer yandan bu işler yasal olarak yürümediğinden dolayı bu kişilerin telefon ve adreslerine de ulaşmak zordur. Aklınıza takılan detaylar için aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz acil para arayanlara özel olarak aşağıda ilgili sayfalara da göz atmanızdır. Siz de acil kredi lazım diyorsanız aşağıdaki konularımıza mutlaka göz atın.

Adana senetle para

Mersin senetle para

Bursa senetle para

Diyarbakır senetle para

Antalya senetle para

Malatya senetle para

Yorum yap:

Yorumlar

119 yorum yapılmış

Furkan

120 bin tl ihtiyacım var acil mailden ulaşabilir misiniz

2022-03-11 01:59:51 -
Yagiz

Yurtdışında iş insanıyım. Paraya ihtiyacı olanlar

2022-03-10 13:41:53 -
Furkan

Bana ulaşa bilir misiniz

2022-03-11 02:02:51
şeref şeref

senet ile izmir istanbul ve ankara da ikamet edene 10bin tl ye kadar borç verilir.

2022-03-08 17:41:19 -
isa kılıç

Ankaradayım 10000 lira lazım

2022-03-10 13:41:40
Fatıh karadenız

400 bıne kadar ıhtıyacı olanlar bana ulasabılır.

2021-12-31 15:49:59 -
Recep Savran

Size nasıl ulaşabilirim çok acil nakit ihtiyacım var lütfen beni bulun..

2021-11-22 19:56:08 -
Recep Savran

Bana yardımcı olurmusunuz rica etsem lütfen.

2021-11-22 19:53:08 -
Tülay

Merhaba ben tülay, acil 15 bin tl paraya ihtiyacım var senet karşılığında verecek var mı?

2021-09-26 21:27:21 -
Kuzey

Arkadaşlar ben senetle para bulmak için çok çabaladım çok yere baş vuru yaptın cok dolandiril dim ama rabbime şükürler olsun buldum en sonunda normalde paylasmamam gerek ama sizde bi arayın bakın anlasirsaniz sizede verirler belki (*** NUMARA PAYLAŞMAK HUKUKEN YA SAK TIR!!! )

2020-11-23 16:42:01 -
MEHMET ALİ ATAY

Banada lazım nerden bakacam

2021-10-11 15:47:57
Ahmet Bedir

Mail den ulaşır mısınız

2020-12-20 00:27:18
Senetle Para

senetle para alınır.

2020-10-21 13:55:44 -
Özgür özkaya

100bin tl nakit lazim

2020-10-04 00:17:05 -
Murat türkoğlu

Nasıl ulaşabilirim size

2020-09-29 12:56:42 -
RAFET

merhaba benim çok acil 15.000 tlye ihtiyacım var.senetle alırım.yardımcı olursanız sevinirim.ikamet ADANA

2020-09-21 13:11:58 -
Hasan

Senetle para veren yerler Aydın'da da var mı acaba.

2020-08-19 22:31:41 -
Serap

Merhaba.. 80 bin TL nakit ihtiyacım var. Bu konuda gereken şartlarla ilgili bilgi rica ediyorum.

2020-08-18 15:59:52 -
Murat Vural

Krediye uygun tapusu olan fakat çeşitli nedenlerden dolayı bankadan kredi kullanamayanlara uygun faiz oranı ve uzun vade seçenekleri ile tapu ipotekli ihtiyaç kredisi sağlıyorlar

2020-10-04 00:18:40
Emrah poyraz

10.000 _ 200.000 TL arası nakit ihtiyaçlarınız hukuki prosedürlere uygun avukat eşliğinde noter tasdikli senet yapılarak karşılanmaktadır detaylı bilgi için lütfen arayınız *** NUMARA PAYLAŞIMI YASAKTIR, YORUMLAR ELLE ONAYLANMAKTADIR!

2020-08-03 14:14:35 -
Tarkan yiğit

Merhaba abi nasıl ulaşabilirim size?

2022-03-07 21:38:14
Adem doagan

100 bine ihtiyac var yarfimci olun

2020-11-15 15:34:40
Şevket Sami hamallar

Acil 15000 TL ihtiyacım var borçların birikti

2020-09-29 19:39:11
Yonca uçak

Acil donus eger hala verıyorsanız almak ıstıyorum senetle para

2020-10-04 00:17:23
Kerim

Iyi gunler bende senetle para almak istiyorum acil donerseniz sevinirim

2020-10-04 00:21:01
ERKAN GÜLCÜ

13.000 lira acil paraya ihtiyacım var . 2500 lira maaş alıyorum . Ayda 800 lira ödeyebilirim . Duruma göre 1000 de olabilir . ulaşabilirseniz çok güzel olur .

2020-08-17 01:14:10
Demir Öz

Acil nakite ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

2020-07-23 19:59:38 -
esnaf kefalet

50-150.000 Tl arası aracı olanlara nakit imkanı saglanır. ipotek , önden nakit gibi saçma sapan şeylere gerek yoktur . yasal olarak yardımcı oluyorum

2020-06-26 18:50:30 -
Eyüp sabri

Bana 150 bin lazım maile dönüş yaparmısınız

2020-12-08 10:27:09
DURMUŞ

benim nakit para ihtiyacım var eğer bana ulaşırsanız sevinirim.

2020-07-13 01:59:02
Hande nur Fındıkçı

Evlilik için 10000 TL ihtiyacım var acil olarak yardımcı olur musunuz

2020-06-21 16:54:53 -
Mahmut TEK

Abi çok acil senetle para almam gerekiyor 15 bin tl lazım istanbulda yaşıyorum sgklı çalışıyorum

2020-06-18 13:42:00 -
Sahin258

Acil para ihtiyacım var 30000 bin TL kadar aylık 1000 TL olarak ödemeli İstanbul'dan yazıyorum

2020-06-08 11:08:02 -
Ufuk Akyürek

Acil 50000 TL ye ihtiyacım var ulaşabilirmisiniz acaba

2020-06-04 09:05:25 -
cigdem11tunc@hotmail.com

devlet memuruyum acıl nakıte ıhtıyacım var her turlu duzenlı aylık odeme ımkanım var yardımcı olmak ısteyen maılden ulasırsa sevınırım

2020-04-29 23:09:55 -
Yusuf

Senetle kredi veriyoruz maksimum 10 bin tl olmak şarti ile ön göruşmede sıkıntı görmedigimiz herkese senetle nakit destegi sagliyoruz ön ödeme v.s kesinlikle yok tanitici bi mail atmaniz yeterli dönüş sagliyoruz (MAİL PAYLAŞIMI YASAKTIR, OTOMATİK OLARAK SİLİNMİŞTİR.

2020-06-18 13:41:28
Kadir

Merhaba ben almanyadan yaziyorum doviz olarak nakite ihtiyaci olanlar ulassin gerekli islemler yapildigi takdirde maksimum 24 saat icinde para hesabiniza gecmis olur Saygilarimla... NOT-MIN : 10 BIN EURO MAX : 250 BIN EURO

2020-05-07 17:53:00 -
Aslan

acil para lazım

2020-11-23 16:36:03
Yeşim bstr

Size nasıl ulaşabiliriz

2020-07-10 18:05:18
ERCAN ÖZTAŞ

Merhabalar, Şartlarınız nedir ? Teşekkürler

2020-05-28 00:59:00
derya çakır

acil 5000 tl ihtiyacım var

2019-12-28 15:27:56 -
senetle kredi

selam merhaba ıyı aksamlar herkese senetle kredi altın verıyoruz ıhtıyac kredısı tasıt kredısı ev kredısı ve altın verıyoruz bızler 12 ıle 60 ay vade ıle yardımcı oluyorum en dusuk 25000 tl en yuksek 150000 tl kredı verıyoruz ev kredısı 120 ay vade ıle yardımcı oluyorum 0.79 ile 1.20 arasında verıyoruz daha detaylı bılgı ıcın

2019-12-28 15:29:08 -
Bilal alparslan

Bana yardım edin 50 bin lazım

2022-03-04 23:39:05
İREM

acil 10 bin lira lazım ne olursa yaparım

2020-11-23 16:36:22
Ömer özcan

15.000 tl ihtiyacım var sizler icin uygunsa islemleri yapabiliriz.

2020-07-21 13:14:34
Hasan Kamil Türk

20 bin tl acil paraya ihtiyacım var

2020-06-03 15:32:29
Gürsel küçük

Acil yirmi milyar ihtiyacım var

2020-02-26 04:02:16
mujdat kartal

acil 7500 tl ihtiyacım var sartlarınız nedir yardımcı olabilir misiniz.

2020-01-03 10:07:48
Serdal Demir

senetle kredi kullanmak istiyorum.

2020-01-08 16:41:52
Yasin çolak

Ustam ilgileniyorum bana lazım

2020-01-08 16:42:07
Uyanık Talip kara

Arkadaşlar bende çok aradım böyle kaç ay kaç kez dolandırıldım ama sonunda birine denk geldim ve uygun faizle işimi gördü oda önden ödeme istedi dedim heralde buda aynı ama son kez birine inanayım dedim iyikide inandık normalde kimseyle paylasmamam gerekiyor ama siz yinede bi yazın belki işinizi görür .

2019-12-28 15:30:15 -
erkan

40.000 tl ye kadar aynı gün kredi hizmetimiz mevcut whatsapptan yazabilirsiniz 543 357 **** (Numara paylaşmak yasak olduğundan silinmiştir.)

2019-12-02 11:04:01 -
Fatih Sen

Acil10 bin TL ye ihtiyacım var

2020-08-13 20:05:09
Tolga karaca

Çok acill 5 bin tl lazım

2020-07-21 09:26:18
Orhan ozcelik

Senetle kredi ?

2019-12-27 12:52:47
CEMRE ŞAHİN

MERHABA **** 15000 tl ye ihtiyacım var ulaşabilirmisiniz

2019-12-07 16:36:28
Hüsnü

Bana dönüş yaparsanız sevinirim acil

2019-12-02 22:00:32
ece-bozkurt43@hotmail.com

Acil paraya ihtiyacım var senetle komisyonla farketmez mailden ulaşın lütfen

2019-09-18 12:07:45 -
Olcay agırgöl

100000 bine ihtiyacım var

2019-07-06 13:22:46 -
ERKAN AYDOĞAN

KREDİ ÇIKARTILIR

2019-11-30 18:20:22
erkan

Düşük faizden 60 aya kadar vadeyle yardımcı oluruz .

2019-11-30 18:19:24
Rasık SAYIN

acil para lazım bana 10 bin lira senetle tşk ederim.

2019-07-05 00:11:59 -
Rasık SAYIN

acil 10 bin lira lazım tşkler

2019-07-04 17:23:47 -
Mahmut Tarantula

Merhabalar, çok acil olarak senetle kredi çekmek istiyorum yardımcı olacaklar var mı?

2019-06-25 23:08:44 -
HAkan

Merhaba ege den Hakan ben maddi destekte bulunabileceğim bayan arkadaş arıyorum.

2019-06-25 23:14:47 -
Yasin ruzgar

Senetle para almak istiyorum ancak bu sitede yasak olduğu yazdığı için geri vazgeçtim...

2019-05-25 14:13:19 -
Burcu öz

Mrblar iyi akşamlar acil 20000 ihtiyacım var aylık 1000 ödeyebilirim tşkler

2019-05-23 23:20:15 -
CENGİZ SAĞLAM

Merhaba arkadaşlar, internet üzerinden ön ödeme istiyorum diyen dolan-dırıcılara kesninlikle innmayın, saygılar.

2019-05-25 14:17:43 -
Mahmut demir

Banu Erol bana acil ulaşabilirsiniz (****) Telefon numarası ve kişisel bilgileri paylaşmak Kredi Bankalar'da yasaktır.

2019-05-12 16:00:37 -
mahmut demir

bana acil nakit lazım senet olur komisyonlu olur tel 05345******** (telefon numarası paylaşmak yasaktır. Otomatik engellendi)

2019-05-10 12:25:19 -
Yasin Teksiz

Buyurun yardımcı olalım Kredi için.

2019-05-25 14:13:34
Kurtuluş Aslan

Acil olarak para almak istiyorum ancak internette hep ön ödeme isteyen dolandırıcılar var ,bunlara inanmayın arkadaşlar zaten bu sayfada da belirtiliyor bu kişilere para gönderilmemesi konusunda.

2019-05-08 22:32:46 -
Yeliz Tümtürk

acil olarak senetle kredi almak istiyorum yardımcı olabilecek var mı 12 ay 5 bin tl

2019-05-08 16:12:17 -
Mahmut Banker

Merhabalar, 75000 TL acil paraya ihtiyacım var senet karşılığı para verenler var mı.

2019-03-25 12:09:49 -
Osman Kaçar

Abi çok acil 100 bin lira para lazım, 1 sene içinde geri öderim senet karşılığında para istiyorum çok acil ama...

2019-03-25 12:09:49 -
ozgur

yardımcı olurmusunuz @banu hanım.

2019-03-24 00:27:53 -
haluk laref

**** i̇nstagram sayfasindan ulaşin veri̇yor arkadaşlar

2019-03-19 20:53:20 -
doğukan çiçek

nakit ihtiyacım var *****@hotmail.com

2019-03-19 17:04:39 -
Kapitalist düzen

icra borcu olupta maasini cekemeyen calisanlar bana ulassin.icraya kesilen paralari disindaki hic bir lirayi bankalar alamayacak.

2019-03-15 21:10:16 -
Aziz abdan

Mrb bnm icradan maaşımdan kesinti yapılıyor. Ama maaş aldığım bankada maaşımdan otomatik taksit kesiyor. Bunu nasıl önleyebilirim

2019-08-10 10:15:45
banu erol

senetle nakıt maıl adresınız yazın yardımcı olunur

2019-03-15 20:27:28 -
Oğuzhan oğuz

Merhaba 30000 TL ihtycm var aylık maaşm 4 bin

2020-06-02 23:07:40
lokman yüce

senet karşiliginda nakite ihtiyacım var.3300 net gelirim var

2019-12-04 13:12:37
MEHMET

merhaba devlet memuruyum ankara da

2019-09-17 14:27:04
mahir yılmaz

benim paraya ihtiyacım vardır 1000 tl

2019-09-14 18:10:47
Batuhan Veli Sahin

Acil 5000 tlye ihtiyacım var, ön ödeme yapmam. Senet imzalarım. 500-1500 arası geri ödeme yapabilirim aylık

2019-09-11 20:00:22
MEHMET

merhaba ankara da memurum

2019-09-11 14:17:46
mehmet torun

benim acil 15 bine ihtiyacım var yardımcı olabilecekmisiniz

2019-09-10 15:40:28
Tuncer çınar

Ben kütahya da oturuyorum acil 5000 ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

2019-07-22 13:35:14
Senem

Senetle para veren yer var mı?

2019-07-20 15:06:10
Duygu

Acil paraya ihtiyacım var hemen dönüş yapar mısınız

2019-07-20 10:51:53
duygu

Banu hanım ben, İzmirde ikamet ediyorum. Kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Senetle 5000 tl ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

2019-07-10 14:42:26
Aliduman

Acil senetle 10bin tl lazim bana yardimci olurmusunuz

2019-07-07 00:45:07
Çetin

Senetle para almak istiyorum acil dönüş lütfen

2019-06-22 17:33:27
ÇAĞATAY ÖZDEMİR

Elif hanım bana mutlaka ulaşın.

2019-03-15 15:53:55 -
Esra Pakdemir

Senetle Para almak istiyorum çok acil paraya sıkıştım 50.000 TL.

2019-03-15 14:24:31 -
Burak can

evim var isim var nakite ihtiyacim var 35 bin acil lazim ameliyat icin

2019-03-11 12:19:32 -
Elif

yardımcı olabilirmisnz nasıl iletişime geçicem sizinle

2019-02-15 22:52:17 -
Ali yıldız

nakit ihtiyacım var memurum 20000 civarı dönerseniz sevinirim

2019-02-09 21:12:41 -
sem

35.000 tl borcum var ve bankalar kredi vermiyor. borçlarımı kapatmak istiyorum lütfen bana aylık 600tl-700tl ödeyeceğim şekilde borç verin lütfen icraların ardı arkası kesilmiyor artık kurtulmak istiyorum. daha geçen hafta bir icra geldi tv mi ve buzdolabını aldı allah rızası için birisi bana borç versin. aylık 600tl-700tl şeklinde öderim.

2019-02-06 12:58:34 -
Bayram sungur

nakite ihtiyacim var yardim edermisiniz

2019-02-05 18:02:07 -
oruç müşül

mail atın yardımcı olalım

2019-01-31 11:00:20 -
Yeşim bstr

Bilgi almak istiyorum

2020-07-10 18:09:17
mehmet torun

20 bine ihtiyacım var kamu memuruyum

2019-09-10 15:43:51
ARİF ÖZKAN

iyi günler senetle aylık yada yılık ödemeli nakit ihtiyacım var. aylık gelirim 4500 yalnız icra borcumdan dolayı 1000. tlsi kesiliyor. alacağım parayla icra borcumu kapatıp aylık 2000. tl ödeme yapabilirim. 50000. tl ihtiyacım var. faizini öderim. yardımcı olursanız sevinirim.

2019-07-13 14:20:36
Kredibankalar.com

Suat bey merhabalar, konuda da belirttiğimiz üzere senetle para almak yasalara göre suçtur. Bundan dolayı herhangi bir irtibat numarası paylaşımı da yasaktır. Sitemiz senetle para almak isteyenlere kesinlikle aracılık etmemektedir, siz de yukarıda bulunan alternatif para bulma yollarından senetle para almak dışında olanları tercih ederek para bulabilirsiniz.

2019-01-30 17:44:52 -
suat ozel

18 bin tl lazım olumlu olurmu senetle

2019-01-30 16:46:58 -
Kredibankalar.com

Nuri bey merhabalar, Tc anayasasına göre senetle para almak veya borç vermek kesinlikle yasaktır. Bu sayfayı oluşturma nedenimiz senetle borç para almak isteyen kişilerin senetle para dışında alternatif para bulma yollarını paylaşmaktır. Siz de alternatif para bulma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

2019-01-30 13:51:47 -
Nuri Vur

Senetle para almak istiyorum, 2019 yılında İstanbul, İzmir, Mersin fark etmez nerden olursa gelir alırım.

2019-01-30 07:40:01 -
Yiğit

acil 20 bin lazım yardımcı olabilirmisiniz

2019-01-29 22:49:59 -
Hikmet bahtiyar

acil 6.000 tl ye ihtiyacım. yardımlarınızı rica ederim.

2019-01-29 11:08:41 -
Rahmi orhan

acil senetle 20 bine ihtiyacim var cok acil

2019-01-28 14:51:45 -
Elanur Yaralı

çok hızlı bir şekilde 3500₺ bulmam gerekiyor

2019-01-26 11:39:46 -
Ceren taş

nasıl olacak o iş

2019-01-25 23:42:56 -
Çağlar

i̇ihtiyacım var

2019-01-25 20:37:05 -
burak tilev

senetle para almak istiyorum acil ulaşın

2019-01-21 14:54:16 -
hakan tek

acil vadeli kredi verilir eger krediniz onay alırsa işlem üçreti pesin tahsil edilir .

2019-01-19 16:29:20 -
fatmanur özer

bana acıl 20.000 bın lıra kredı lazım senetle ıse yenı basladım tasınıcam

2019-01-18 17:58:38 -
anıl çalışkan

acil bu akşam 2000 liraya ihtiyacım var lütfen acil ulaşın

2019-01-11 16:53:40 -
abdulkadir çeşit

benim acil 8000 bin ihtiyacım var yardım edin

2019-01-10 22:24:28 -
mahmut odun

nakite ihtiyacı olanlar yazsın

2019-01-09 02:34:42 -
Mustafa kıymak

Bana. Acil. 6000 tl lazım. 1000. Tl aylık. Ödeyebilirim. İstanbuldan

2019-09-12 07:11:03
KREDİBANKALAR.COM YÖNETİM

Kimin sayfasında kime yardımcı oluyorsunuz beyefendi? TEFECİLİK TC kanunlarına göre suçtur, sizin gibi kişi ve kişilere sayfa değil "sitemiz" izin vermez. Bu sayfa ve yorumlarda numara ve benzeri iletişim adresleri paylaşımı da kesinlikle yasaktır. Bilginize.

2018-12-26 22:19:29 -
kadir

merhaba buyrun yardımcı olalım sayfamiza mesaj atmışsınız kredi icin

2018-12-25 12:56:19 -
Mahmyt

Senetle para verilir diyenler kimler bir çıksınlar da ortaya görelim ondan sonra.

2018-12-23 18:33:27 -
Bedran tan

acil 10.000tl ye ihtiyacım var lütfen yardım edin istenen her seyi yapmaya hazırım 0555 141 **** (Numara paylaşmak yasaktır, otomatik olarak gizlenmiştir.)

2018-12-23 12:07:19 -
Oğuzhan cakir

nasıl yapılıyor işlemler acil para lazim

2018-12-20 19:34:00 -
Buraktiringa

benim acil 80.000 e ihtiyacım var ulaşın bana mail den yardım edebilecekler

2018-12-20 09:08:51 -
sinan güneş

iyi günler özür dilerim bu konu kımseyı ılgılendırmıyor işsizim işsizlik parası alıyorum borçlardan dolayı cok zor durumdayım yardım edebilecek olan birisi varmı içinizde isterseniz senet bile yapalım gerçekten zor durumdayım . yardım cı olabilcek varmı 3 bin tl

2018-12-14 00:10:12 -
MELEK ÜSTÜN

10 bin tl ye ihtiyacim var yardimci olur musnuz ?acil çookk acill

2018-12-11 16:35:32 -
Ercan Akyol

merhaba, acil nakit ihtiyacım var. 545867**** (Telefon numarası paylaşılması yasaktır.)

2018-12-11 16:30:51 -
Dursun er

5000 tl lazim

2018-12-11 15:12:26 -
Hakan

merhaba bana ulaşin yardımcı olalim

2018-12-05 16:15:40 -
Emrah Memiş

10.000bin liraya acil ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı

2018-12-02 02:01:03 -
Cagla kayaoğlu

bana mailden ulasabikirmsniz acil krediye ihtycim var ve cekemiyorm

2018-11-27 14:22:10 -
Gamze

kredinizi biz çekelim, sizler taksitlerini ödeyin.

2018-11-24 13:18:09 -
mehmet küçük

6 000 tl acil ihtiyaç var

2018-11-22 15:20:54 -
Fahri gulteki

Gerçekten çok güzel bir site, emeği geçenlerden Allah razı olsun.

2018-11-22 12:18:08 -
Feride

senetci kenan a inanmayın dolandırıcı

2018-11-13 21:13:46 -
eyup

acil 20 bin lazım ayarlayabiliyormusunuz

2018-11-13 11:09:41 -
oktay şahin

20 bin lazik acil 2 gun icinde yardimci olun lutfen

2018-11-12 12:36:01 -
Mustafa Kuzu

banayardım edin acil 20000 tl ihtiyacım var

2018-11-11 22:47:51 -
Serap

bana yardımcı olurmusunuz

2018-11-08 23:19:43 -
ersin semiz

merhabalar 20.000 tl borç alma şansım var mı

2018-11-08 13:37:56 -
kenan senetçi

senetle nakıt ımkanı sağlanır 05331483*****

2018-11-05 13:48:08 -
Senetçi Kenal

senetle nakit imanı sağlanır arayın 05331483*****

2018-11-05 13:47:40 -
hakan gül

yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir .arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi 0537230**** numarasından ulaabilirsiniz.

2018-11-04 16:30:06 -
Kenan Senetçi

senetle nakıt ımkanı sağlıyorlar arayın 0533148****

2018-11-03 18:00:42 -
Senetçi Kenan

senetle nakıt ımkanı sağlıyorlar arayın 0533148****

2018-11-03 17:56:06 -
Hakan

slm arkadaşlar 20 000 ihtiyacım var senetle para veren yada senetle altın satışı yapan kuyumcular kurum yada şahıslar irtibata geçin 0551 110****

2018-11-02 20:41:49 -
kenan

senetle nakit imkanı sağlanır almak istiyen bay ve bayan arkdaşlar arasınlar.

2018-11-01 18:59:58 -
ALİ TOSUN

acil 250.000 lazim emekliyi̇m meyi̇l den ulaşin

2018-10-31 13:49:11 -
KEMAL

bana acıl 10.000 tl lazım borclarımı kapatacamda bırı bana yardımcı olurmu bana

2018-10-31 01:15:40 -
Musa

iyi gunler bnaa acil 50 bin lazim geri donusumlu aylik 3 bin oderim nakit veya altin acil lazim geri domus yaplrsa sevnrim iyi gunler

2018-10-26 22:28:08 -
Batuhan Veli Şahin

bana nakit 5000 tl lazım vadesi farkı falan konuşulur. 05 3 30 9 7 **** arayın veya batu*****@gmail.com ulaşın

2018-10-26 15:52:48 -
İbrahim

merhaba 40.000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

2018-10-26 10:50:49 -
YUNUS CIZGIC

ddedetdetayli bilgi alabilirmiyim

2018-10-25 18:19:43 -
serdar

senetle nakıt imkanı sağlanır 0533*40****

2018-10-24 13:50:28 -
ertugrul

kamu çalışanıyım ankara ikamet 15.000 tl ihtiyacım var

2018-10-11 11:51:30 -
HULUSİ

acil olarak paraya sıkıştım, 5 bin tl para lazım. İstanbul'da senetle para veren var mı?

2018-10-01 11:14:57 -
Kenan Senet

merhaba kredı verıyoruz senetle mail adresım (ben buradan bedava reklam yapmaya çalışan bir malım.)

2018-09-26 11:18:35 -
Faruk

acil olarak senetle paraya ihtiyacım var. 50 bin tl senetle borç verecek olanlar bana ulaşsın. 0533 ***4400

2018-09-24 00:45:36 -
omer serhan koseogulları

acıl 25000 tl lazım. odeme soruum yok. ssk olmadıgı ıcı kredı alamıyorum

2018-09-20 18:29:41 -
Şükrü altuntaş

15 bin tl ihtiyacım var

2018-09-05 14:37:55 -
Özgecan Gür

18 yıllık ssk lıyım acil 12 ay geri ödemeli 10.000 lira ihtiyacım var.533******* (tel no gizlenmiştir.)

2018-08-31 15:11:54 -
AYDAN ERÇAĞLAR

50.000 Tl çok acil senetle para lazım dönüş yaparmısınız.

2018-08-18 09:52:50 -
Serkan avşar

ssenetle kredi almak istiyorum

2018-08-17 16:52:46 -
murat tütüncü

senetle para almak istiyorum

2018-08-13 19:26:51 -
sinan

ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 0545**********

2018-08-10 16:33:00 -
Duygu

Acil paraya ihtiyacım var bana ulaşır mısınız

2019-07-20 11:09:31
Zeynep gümüş

Acil dönüş yaparmısınız

2019-06-25 23:10:34
tarık

3 aylığına bana 60 bin lazım

2018-08-08 04:22:55 -
Kapat