Senetle Para Veren Yerler (Bankalar Faktöringler Kuyumcular)


Senetle Para Veren Yerler (Bankalar Faktöringler Kuyumcular)

Senetle para veren yerler 2019 yılında acil para bulma yolları arasında yer alıyor. Senetle para veren kişiler, kurumlar nasıl bulunur?

sponsorlu reklamlar
Senetle Para Veren Yerler (Bankalar Faktöringler Kuyumcular)
24 Eylül 2018 Pazartesi 00:34 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
  Acil nakit ihtiyaçlarımızı her zaman bankalardan karşılayamıyoruz. Kredi notu kötü olan kişilere kredi veren bankaların dışında, bankalar kredi sicili bozuk olanlara kredi vermezler. Fakat İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Konya, Mersin gibi büyük şehirlerde senetle para veren yerler bulunmaktadır. Özellikle geçtiğimiz yıllarda bu tür yerlerin yaygınlaşmasıyla beraber bir çok kişi senetle para veren kuyumcuların adres ve telefon numaralarını merak etmişlerdir. Sicili bozuk olmasından dolayı bankalardan kredi çekemeyen bu kişiler, senet karşılığında para almak istemektedir. Acil para lazım ne yapmalıyım diye kara kara düşünenlere özel olarak güncel ve yararlı bilgileri bu başlık altında toparladık. Senet karşılığı borç nakit para almak isteyen kişiler bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilir, senetle para alabilir.

Senetle Para Veren Kişiler

Bir çok paraya sıkışan kişiler, senet karşılığında borç para almak için yöntem aramaktadır. Maddi durumu sıkışan ve acil paraya ihtiyaç duyan kişiler senetle para almak istemektedir ancak tefecilik bilindiği gibi suçtur ve ağır cezaları vardır. Bundan dolayı tefeciler internet üzerinden kimseye borç para vermezler. Biz ise, sizlerin bu sıkışıklık dönemlerinde hangi yöntemler ile para bulabileceğinizi bu sayfa içeriğinde paylaştık. Yine mantıken senetle para içeriğine benzeyen yöntemler ile hemen nakit sıkışıklığınızı atlatabiliriniz. Özellikle Adana, Mersin, Antalya, İstanbul, Ankara gibi yerlerde senetle para veren bir çok kişi vardır ancak dediğimiz gibi bu kişilerin telefon ve adresleri açık olarak yayınlanmaz. Siz ise aşağıda bulunan yöntemleri kullanarak para bulabilirsiniz. Senetle para alabilmek için pek çok yöntem vardır, bunlar ise faktöringler, tefeciler, bankalar, ikrazatçılar olarak sıralanabilir. Bankalar senet karşılığında kredi vermektedir ancak esnaf olan kişilere bu kredi imkanı sağlanmaktadır. Yani ilgili senet karşılığında kredi veren bankalar tefeciler gibi senet imzalatarak para vermezler, tam aksine var olan senetin günü gelmeden ödemesini yaparlar bu bu da kısa vadeli senet kredisi olarak adlandırılır.

Güncelleme: 20.01.2019

İLLERE GÖRE SENETLE PARA:

Adana
Mersin
Bursa
Diyarbakır
Antalya
Senetle Para Veren Kuyumcular

Yukarıda saydığımız pek çok ilde elden taksitle altın satan kuyumcular vardır. Bu kuyumcuları bularak siz de senet karşılığında altın satın alabilir, altınları bozdurarak paraya çevirebilirsiniz. Bu sayede borcunuzu kuyumcuya getirerek verebilir ve senet karşılığında altın almış olursunuz. Senet karşılığında gran, yarım, çeyrek, tam altın gibi altınları alarak bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. Acil para bulmak isteyenler için bu yöntemin bir çok kuyumcuda işlediği ifade edilmektedir. Senetle altın satan kuyumcuları biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz. Senet karşılığında altın alıp bozdurmak günümüzde en kolay para bulma yöntemleri arasında yer almaktadır. Siz de bulunduğunuz yerdeki kuyumcular çarşısında bu araştırmayı yaparak senet karşılığında kuyumculardan borç para alabilir ve acil olarak ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Var Mı?

Sicili bozuk, kredi notu kötü olanlara kredi veren bankalar da günümüzde bulunmaktadır. Bazı şartları öne sürerek Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Denizbank  gibi bankalar sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. 36 aya varan ihtiyaç kredisi veren bu bankaların listesine göz atarak siz de siciliniz kötü durumda dahi olsa anında kredinizi çekebilirsiniz. Kefilsiz kredi de kullandıran bu bankalar, krediyi kullanacak kişiden ek gelir, ipotek veya farklı şartlar isteyebilmektedir. Siz de sicili bozuk olanlara kredi sayfasına göz atarak ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olan Kişiler Nasıl Kredi Çekebilir?

Günümüzde tüm bankalar KKB (Kredi Kayıt Bürosu) sistemiyle çalışmaktadır. Bir bankaya kredi başvurusu için gittiğimizde ilk olarak Findeks kredi notu incelenir ve sonrasında diğer kredi değerlendirme araçlarına göz atılır. Kredi çekmek için bir kişinin kredi notu 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu, kişinin maddi durumu ve finansal hareketleriyle belirlenen bir araçtır. Eğer bir bankada geçmiş ödemeleriniz kötü ve düzensizse, kredi notunuz da düşecek ve kötü seviyede yer alacaktır. Kredi notunuz 1300 altında yer alıyorsa bankalardan kolaylıkla kredi alamazsınız. Siz de kredi notu düşüklere kredi veren bankalar konusuna bakarak, kredi notunuz 1300 altında bile olsa kolaylıkla kredi çekebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Senetle Para Veren Kuyumcular


Senetle Telefon Almak

Senetle para bulma yolları arasında yer alan bir diğer yöntem ise, senetle telefon almaktır. Yeni çıkan akıllı telefonları, bu tür telefon bayilerinden senet karşılığında alabilir ve aldığınız telefonun kutusunu açmadan satarak para elde edebilirsiniz. Yine aldığınız telefonu aynı yere veya farklı bir yere satma şansınız da bulunmaktadır, bilindiği gibi cep telefonları en kolay satılan ürünlerdir. Örnek olarak  5 bin TL'ye satın aldığınız bir cep telefonunu 4 bin TL gibi bir ücrete satabilirsiniz. Burada bin liralık bir zarar söz konusu olabilir ancak acil olarak paraya sıkıştıysanız bu yönteme başvurabilirsiniz.

Senetle Araba Almak

Bankalar size taşıt kredisi vermiyor mu? Eğer böyle bir durum mevcutsa ve bankalardan kredi kullanamıyorsanız o zaman senetle araba satan galerilerden araba alabilirsiniz. Bazı firmalar peşinat isterken, bazılarıysa senet imzalatarak arabanın satışını yaparlar. Eski dönemlerde galerilerin bu işleri yaptığını ancak senetle araba alan bir çok kişinin başının ağrıdığını da buradan belirtelim. Çünkü bazı galeri sahipleri de aldıkları senetleri kötü niyetli olarak kullanabilmekte ve tüketiciyi zarara uğratabilmektedir. Ancak burada sizler için bir önerimiz de olacak. Özellikle son dönemlerde piyasada güvenilir olarak gösterilen ve bir çok kişinin tercihi haline gelen wowwo adlı senetle araba satan firmadan güvenerek araç satın alabilirsiniz. Wowwo'nun internet sitesine girebilir (
https://wowwo.com) ve satışta olan 2. el araçları senet karşılığında satın alabilirsiniz. Türkiye'nin çoğu yerinde bayisi olan Wowwo'dan 36 aya varan vadelerle senetle araç kredisi alabilirsiniz.


Senetle Kredi Veren Bankalar

Bankalar senetle borç para vermezler ancak senet karşılığında kredi verirler. Ziraat Bankası ve Fibabanka'nın yanı sıra pek çok banka senet karşılığında kredi vermektedir. Senetle para yöntemi ise kısa olarak açıklayalım;

Ticari işlemlerden doğan bir senet veya çekinizi bankalara giderek karşılığında kredi alabilirsiniz. Yani bu krediyi kullanabilmeniz için bir işletmenizin olması gerekmekedir. Bazı bankalar depodaki mallara teminat koyarak senet karşılığında kredi verirken, bazılarıysa sadece senet karşılığında kısa vadeli krediler vermektedir. Senetle kredi veren bankalar sayfasında bu konuyla alakalı tüm gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Eğer senet karşılığında para bulmak istiyorsanız bunun için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Örneğin elden taksitle ürün satan Evkur, Multievim, Özşanal gibi alışveriş merkezlerinden ürün satın alıp sonra bunları satarak para elde edebilirsiniz. Aynı zamanda faturalı hatlara kredi veren yerlere giderek faturalı hat üzerine taksitli para çekebilirsiniz. Tüm bu yöntemleri kullanabilmek isteyenler, senetle para veren yerler linkine giderek daha detaylı bilgilere ulaşabilirler. 2019 yılında siz de senetle borç verenlerden para alabilir ve para sıkışıklıklarını gidererek rahat bir nefes alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kolay kredi veren bankalar

Ziraat Bankası Senetle Kredi

Devlet bankalarımız arasında hizmetine devam eden Ziraat Bankası, senet karşılığında kısa vadeli kredi kullandırmaktadır. Ziraat Bankası senetle kredi şartları arasında şunlar yer almaktadır; Senetin mevzuata göre doldurulmuş ve geçerliliği olması, alışverişle ilgili belgelerin ve faturaların bulunması, başvuru yapan kişinin senet portföyünün belli olması, senet sahibinin daha önce Ziraat Bankası'nda senet yada çekinin olması gerekmektedir. Bu şartları taşıyan herkes Ziraat Bankası'ndan "spot" adı verilen kısa vadeli krediyi kullanabilir. Ziraat Bankası senetle kredi sayfasından daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, isterseniz buraya tıklayarak bankanın resmi sitesinden de bilgi alabilirsiniz. Diğer bankaların senet karşılığı kredi sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Senet Karşılığı Kredi

Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde kurulan ve faaliyetlerine devam eden İş Bankası da senetle kredi vermektedir. Bankaya verilecek çek veya senetin imza sahibinin firmasında herhangi bir sorun bulunmuyorsa, banka senet karşılığında kısa vadeli spot krediler verebilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra, kredi başvurusu banka tarafından kısa zaman içerisinde incelenmektedir.  İş Bankası çek iskontosu sayfasına göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilir, çek karşılığında paranızı hemen alabilirsiniz.

Vakıfbank senetle kredi
Senetle kredi veren bankalar

Yukarıda yer alan linklerdeki konularda daha detaylı içeriklere ulaşabilirsiniz. Siz de senetle borç para arıyorsanız sizler için sunduğumuz diğer yöntemleri de değerlendirebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

SENETLE BEYAZ EŞYA SATAN YERLER

Türkiye'nin dört bir yanında yer alan senetle beyaz eşya satan yerlerden elektronik aletler satın alarak bunların satışını yapabilir ve nakit elde edebilirsiniz. Bu firmalardan elden ürün satın alabilmek için, ilgili firmaların bazı şartları olacaktır. Bu şartları yerine getirmeniz halinde televizyon, bulaşık makinesi, klima, dolap gibi farklı ürünleri satın alabilir bu ürünleri sıfır olarak satarak para bulabilirsiniz. Tabi bu firmalara her ay düzenli olarak borcunuzu yatırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde aynı bankalar gibi çalışan bu kurumlar sizi dava edecek ve hakkını mahkemelerde arayacaklardır.

SENETLE PARA VEREN FAKTÖRİNGLER

Türkiye'de bddk izinli olarak çalışan pek çok faktöring firması bulunmaktadır. Siz de elinizde bulunan çek/senet ürünleriniz karşılığında bu firmalardan para alabilirsiniz. Bir nevi senet bozdurma olarak da adlandırılabilen bu yöntem sayesinde günü gelmeyen senetleriniz karşılığında nakit para alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde bulunan, özellikle banka çevrelerinde hizmet veren bu firmalara giderek senetinizi bozdurabilirsiniz. Ayrıca Bddk faktöring firmaları linkine tıklayarak yasal olarak çalışan faktöring şirketlerini de kontrol edebilirsiniz.

SENETLE PARA ALMAK GÜVENİLİR Mİ?

Yine bu konu içeriğinde güncelleme yaparak bu soru başlığını da kullanmak istedik. Senetle para almak veya bir kişiden senet imzalayarak karşılığında borç almak güvenilir mi diye bir çok kişi merak etmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi senet karşılığında nakit para almak, tefecilik suçuna girdiğinden dolayı TCK'ye göre kesin suç kabul edilmektedir. Senetle para almak yerine yukarıda yer alan yöntemleri kullanabilir ve siz de suça ortak olmadan acil para bulmuş olursunuz. Acil olarak para lazım, kredi çekemiyorum ne yapmam gerekiyor diyenler aşağıdaki ilgili sayfaya bakabilir. Senetle borç para almak isteyen kişilerin bakması gereken bir diğer konu da "acil kredi" konusudur. Siz de bu konudaki bilgilerden hemen yararlanmak için aşağıda yer alan linke tıklayınız.

İLGİLİ SAYFA: Acil kredi lazım

Dip not olarak, senetle para arayan kişilerin bu ve buna benzer yasal olmayan yollara bulaşmamaları doğrultusunda uyarımızı yapıyoruz. Senetle borç para almak, tefeci telefonu aramak yerine alternatif para bulma yollarına başvurabilirsiniz. Bu alternatifler sayfamızın içeriğinde yer almaktadır. Bu konumuzu güncelleyerek senetle borç arayan kişilerin daha geniş bilgiye daha kısa yoldan ulaşmalarını sağladık. Siz de kredi notunuz kötü durumda olsa bile, siciliniz bozuk olsa bile bu sayfada yer alan bilgileri kullanarak bazı bankalardan kredi çekebirsiniz. Senetle kredi almak isteyen kişiler genellikle bankalardan kredi çekemiyorum, acil para lazım, acil kredi çekmem lazım diye bize mesajlar yollamaktadır. Siz de acil kredi lazım diyorsanız bu sayfadaki bilgileri inceleyerek kolay yoldan kredi çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile siz de senetle para veren yerler ve kişileri bulmak yerine, bu işi yasal olarak yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca senet karşılığında para veren tefeciler veya kuyumcular tanıdık olmayan kişilere borç para vermezler. Diğer yandan bu işler yasal olarak yürümediğinden dolayı bu kişilerin telefon ve adreslerine de ulaşmak zordur. Aklınıza takılan detaylar için aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz acil para arayanlara özel olarak aşağıda ilgili sayfalara da göz atmanızdır. Siz de acil kredi lazım diyorsanız aşağıdaki konularımıza mutlaka göz atın.
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 69 yorum mevcut

  • Elif @oruç müşül 4 gün önce yorumlandı

   yardımcı olabilirmisnz nasıl iletişime geçicem sizinle

  • Ali yıldız 1 hafta önce yorumlandı

   nakit ihtiyacım var memurum 20000 civarı dönerseniz sevinirim

  • sem @Gamze 2 hafta önce yorumlandı

   35.000 tl borcum var ve bankalar kredi vermiyor. borçlarımı kapatmak istiyorum lütfen bana aylık 600tl-700tl ödeyeceğim şekilde borç verin lütfen icraların ardı arkası kesilmiyor artık kurtulmak istiyorum. daha geçen hafta bir icra geldi tv mi ve buzdolabını aldı allah rızası için birisi bana borç versin. aylık 600tl-700tl şeklinde öderim.

  • Bayram sungur @mahmut odun 2 hafta önce yorumlandı

   nakite ihtiyacim var yardim edermisiniz

  • oruç müşül 3 hafta önce yorumlandı

   mail atın yardımcı olalım

  • Kredibankalar.com @suat ozel 3 hafta önce yorumlandı

   Suat bey merhabalar, konuda da belirttiğimiz üzere senetle para almak yasalara göre suçtur. Bundan dolayı herhangi bir irtibat numarası paylaşımı da yasaktır. Sitemiz senetle para almak isteyenlere kesinlikle aracılık etmemektedir, siz de yukarıda bulunan alternatif para bulma yollarından senetle para almak dışında olanları tercih ederek para bulabilirsiniz.

  • suat ozel @serdar 3 hafta önce yorumlandı

   18 bin tl lazım olumlu olurmu senetle

  • Kredibankalar.com @Nuri Vur 3 hafta önce yorumlandı

   Nuri bey merhabalar, Tc anayasasına göre senetle para almak veya borç vermek kesinlikle yasaktır. Bu sayfayı oluşturma nedenimiz senetle borç para almak isteyen kişilerin senetle para dışında alternatif para bulma yollarını paylaşmaktır. Siz de alternatif para bulma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

  • Nuri Vur 3 hafta önce yorumlandı

   Senetle para almak istiyorum, 2019 yılında İstanbul, İzmir, Mersin fark etmez nerden olursa gelir alırım.

  • Yiğit @sinan 3 hafta önce yorumlandı

   acil 20 bin lazım yardımcı olabilirmisiniz

  • Hikmet bahtiyar @mahmut odun 3 hafta önce yorumlandı

   acil 6.000 tl ye ihtiyacım. yardımlarınızı rica ederim.

  • Rahmi orhan 3 hafta önce yorumlandı

   acil senetle 20 bine ihtiyacim var cok acil

  • Elanur Yaralı @hakan tek 4 hafta önce yorumlandı

   çok hızlı bir şekilde 3500₺ bulmam gerekiyor

  • Ceren taş @hakan tek 4 hafta önce yorumlandı

   nasıl olacak o iş

  • Çağlar @mahmut odun 4 hafta önce yorumlandı

   i̇ihtiyacım var

  • burak tilev @mahmut odun 1 ay önce yorumlandı

   senetle para almak istiyorum acil ulaşın

  • hakan tek 1 ay önce yorumlandı

   acil vadeli kredi verilir eger krediniz onay alırsa işlem üçreti pesin tahsil edilir .

  • fatmanur özer 1 ay önce yorumlandı

   bana acıl 20.000 bın lıra kredı lazım senetle ıse yenı basladım tasınıcam

  • anıl çalışkan @mahmut odun 1 ay önce yorumlandı

   acil bu akşam 2000 liraya ihtiyacım var lütfen acil ulaşın

  • abdulkadir çeşit 1 ay önce yorumlandı

   benim acil 8000 bin ihtiyacım var yardım edin

  • mahmut odun 2 ay önce yorumlandı

   nakite ihtiyacı olanlar yazsın

  • KREDİBANKALAR.COM YÖNETİM @Kadir turan 2 ay önce yorumlandı

   Kimin sayfasında kime yardımcı oluyorsunuz beyefendi? TEFECİLİK TC kanunlarına göre suçtur, sizin gibi kişi ve kişilere sayfa değil "sitemiz" izin vermez. Bu sayfa ve yorumlarda numara ve benzeri iletişim adresleri paylaşımı da kesinlikle yasaktır.

   Bilginize.

  • kadir @Bedran tan 2 ay önce yorumlandı

   merhaba buyrun yardımcı olalım sayfamiza mesaj atmışsınız kredi icin

  • Mahmyt 2 ay önce yorumlandı

   Senetle para verilir diyenler kimler bir çıksınlar da ortaya görelim ondan sonra.

  • Bedran tan 2 ay önce yorumlandı

   acil 10.000tl ye ihtiyacım var lütfen yardım edin istenen her seyi yapmaya hazırım 0555 141 **** (Numara paylaşmak yasaktır, otomatik olarak gizlenmiştir.)

  • Oğuzhan cakir @Gamze 2 ay önce yorumlandı

   nasıl yapılıyor işlemler acil para lazim

  • Buraktiringa 2 ay önce yorumlandı

   benim acil 80.000 e ihtiyacım var ulaşın bana mail den yardım edebilecekler

  • sinan güneş 2 ay önce yorumlandı

   iyi günler özür dilerim bu konu kımseyı ılgılendırmıyor işsizim işsizlik parası alıyorum borçlardan dolayı cok zor durumdayım yardım edebilecek olan birisi varmı içinizde isterseniz senet bile yapalım gerçekten zor durumdayım . yardım cı olabilcek varmı 3 bin tl

  • MELEK ÜSTÜN 3 ay önce yorumlandı

   10 bin tl ye ihtiyacim var yardimci olur musnuz ?acil çookk acill

  • Ercan Akyol @Hakan 3 ay önce yorumlandı

   merhaba, acil nakit ihtiyacım var. 545867**** (Telefon numarası paylaşılması yasaktır.)

  • Dursun er @sinan 3 ay önce yorumlandı

   5000 tl lazim

  • Hakan @Batuhan Veli Şahin 3 ay önce yorumlandı

   merhaba bana ulaşin yardımcı olalim

  • Emrah Memiş @sinan 3 ay önce yorumlandı

   10.000bin liraya acil ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı

  • Cagla kayaoğlu @Gamze 3 ay önce yorumlandı

   bana mailden ulasabikirmsniz acil krediye ihtycim var ve cekemiyorm

  • Gamze 3 ay önce yorumlandı

   kredinizi biz çekelim, sizler taksitlerini ödeyin.

  • mehmet küçük 3 ay önce yorumlandı

   6 000 tl acil ihtiyaç var

  • Fahri gulteki 3 ay önce yorumlandı

   Gerçekten çok güzel bir site, emeği geçenlerden Allah razı olsun.

  • Feride 4 ay önce yorumlandı

   senetci kenan a inanmayın dolandırıcı

  • eyup @Senetçi Kenan 4 ay önce yorumlandı

   acil 20 bin lazım ayarlayabiliyormusunuz

  • oktay şahin @Senetçi Kenan 4 ay önce yorumlandı

   20 bin lazik acil 2 gun icinde yardimci olun lutfen

  • Mustafa Kuzu @Kenan Senet 4 ay önce yorumlandı

   banayardım edin acil 20000 tl ihtiyacım var

  • Serap @kenan senetçi 4 ay önce yorumlandı

   bana yardımcı olurmusunuz

  • ersin semiz @kenan senetçi 4 ay önce yorumlandı

   merhabalar 20.000 tl borç alma şansım var mı

  • kenan senetçi 4 ay önce yorumlandı

   senetle nakıt ımkanı sağlanır 05331483*****

  • Senetçi Kenal 4 ay önce yorumlandı

   senetle nakit imanı sağlanır arayın 05331483*****

  • hakan gül 4 ay önce yorumlandı

   yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir .arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi 0537230**** numarasından ulaabilirsiniz.

  • Kenan Senetçi 4 ay önce yorumlandı

   senetle nakıt ımkanı sağlıyorlar arayın 0533148****

  • Senetçi Kenan 4 ay önce yorumlandı

   senetle nakıt ımkanı sağlıyorlar arayın 0533148****

  • Hakan 4 ay önce yorumlandı

   slm arkadaşlar 20 000 ihtiyacım var senetle para veren yada senetle altın satışı yapan kuyumcular kurum yada şahıslar irtibata geçin 0551 110****

  • kenan 4 ay önce yorumlandı

   senetle nakit imkanı sağlanır almak istiyen bay ve bayan arkdaşlar arasınlar.

  • ALİ TOSUN @serdar 4 ay önce yorumlandı

   acil 250.000 lazim emekliyi̇m meyi̇l den ulaşin

  • KEMAL @serdar 4 ay önce yorumlandı

   bana acıl 10.000 tl lazım borclarımı kapatacamda bırı bana yardımcı olurmu bana

  • Musa 4 ay önce yorumlandı

   iyi gunler bnaa acil 50 bin lazim geri donusumlu aylik 3 bin oderim nakit veya altin acil lazim geri domus yaplrsa sevnrim iyi gunler

  • Batuhan Veli Şahin @serdar 4 ay önce yorumlandı

   bana nakit 5000 tl lazım vadesi farkı falan konuşulur. 05 3 30 9 7 **** arayın veya batu*****@gmail.com ulaşın

  • İbrahim @serdar 4 ay önce yorumlandı

   merhaba 40.000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • YUNUS CIZGIC @serdar 4 ay önce yorumlandı

   ddedetdetayli bilgi alabilirmiyim

  • serdar 4 ay önce yorumlandı

   senetle nakıt imkanı sağlanır 0533*40****

  • ertugrul 5 ay önce yorumlandı

   kamu çalışanıyım ankara ikamet 15.000 tl ihtiyacım var

  • HULUSİ 5 ay önce yorumlandı

   acil olarak paraya sıkıştım, 5 bin tl para lazım. İstanbul'da senetle para veren var mı?

  • Kenan Senet @omer serhan koseogulları 5 ay önce yorumlandı

   merhaba kredı verıyoruz senetle mail adresım (ben buradan bedava reklam yapmaya çalışan bir malım.)

  • Faruk 5 ay önce yorumlandı

   acil olarak senetle paraya ihtiyacım var. 50 bin tl senetle borç verecek olanlar bana ulaşsın. 0533 ***4400

  • omer serhan koseogulları 5 ay önce yorumlandı

   acıl 25000 tl lazım.
   odeme soruum yok. ssk olmadıgı ıcı kredı alamıyorum

  • Şükrü altuntaş 6 ay önce yorumlandı

   15 bin tl ihtiyacım var

  • Özgecan Gür 6 ay önce yorumlandı

   18 yıllık ssk lıyım acil 12 ay geri ödemeli 10.000 lira ihtiyacım var.533******* (tel no gizlenmiştir.)

  • AYDAN ERÇAĞLAR 7 ay önce yorumlandı

   50.000 Tl çok acil senetle para lazım dönüş yaparmısınız.

  • Serkan avşar 7 ay önce yorumlandı

   ssenetle kredi almak istiyorum

  • murat tütüncü @sinan 7 ay önce yorumlandı

   senetle para almak istiyorum

  • sinan 7 ay önce yorumlandı

   ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 0545**********

  • tarık 7 ay önce yorumlandı

   3 aylığına bana 60 bin lazım

  TÜM YORUMLAR