Senetle Para Veren Yerler (Bankalar Faktöringler Kuyumcular)


Senetle Para Veren Yerler (Bankalar Faktöringler Kuyumcular)

Senetle para veren yerler 2018 yılında acil para bulma yolları arasında yer alıyor. Senetle para veren kişiler, kurumlar nasıl bulunur?

Senetle Para Veren Yerler (Bankalar Faktöringler Kuyumcular)
24 Eylül 2018 Pazartesi 00:34 tarihinde paylaşıldı.
  Acil nakit ihtiyaçlarımızı her zaman bankalardan karşılayamıyoruz. Kredi notu kötü olan kişilere kredi veren bankaların dışında, bankalar kredi sicili bozuk olanlara kredi vermezler. Fakat İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Konya, Mersin gibi büyük şehirlerde senetle para veren yerler bulunmaktadır. Özellikle geçtiğimiz yıllarda bu tür yerlerin yaygınlaşmasıyla beraber bir çok kişi senetle para veren kuyumcuların adres ve telefon numaralarını merak etmişlerdir. Sicili bozuk olmasından dolayı bankalardan kredi çekemeyen bu kişiler, senet karşılığında para almak istemektedir. Acil para lazım ne yapmalıyım diye kara kara düşünenlere özel olarak güncel ve yararlı bilgileri bu başlık altında toparladık. Senet karşılığı borç nakit para almak isteyen kişiler bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilir, senetle para alabilir.

Senetle Para Veren Kişiler

Bir çok paraya sıkışan kişiler, senet karşılığında borç para almak için yöntem aramaktadır. Maddi durumu sıkışan ve acil paraya ihtiyaç duyan kişiler senetle para almak istemektedir ancak tefecilik bilindiği gibi suçtur ve ağır cezaları vardır. Bundan dolayı tefeciler internet üzerinden kimseye borç para vermezler. Biz ise, sizlerin bu sıkışıklık dönemlerinde hangi yöntemler ile para bulabileceğinizi bu sayfa içeriğinde paylaştık. Yine mantıken senetle para içeriğine benzeyen yöntemler ile hemen nakit sıkışıklığınızı atlatabiliriniz. Özellikle Adana, Mersin, Antalya, İstanbul, Ankara gibi yerlerde senetle para veren bir çok kişi vardır ancak dediğimiz gibi bu kişilerin telefon ve adresleri açık olarak yayınlanmaz. Siz ise aşağıda bulunan yöntemleri kullanarak para bulabilirsiniz. Senetle para alabilmek için pek çok yöntem vardır, bunlar ise faktöringler, tefeciler, bankalar, ikrazatçılar olarak sıralanabilir. Bankalar senet karşılığında kredi vermektedir ancak esnaf olan kişilere bu kredi imkanı sağlanmaktadır. Yani ilgili senet karşılığında kredi veren bankalar tefeciler gibi senet imzalatarak para vermezler, tam aksine var olan senetin günü gelmeden ödemesini yaparlar bu bu da kısa vadeli senet kredisi olarak adlandırılır.

İLLERE GÖRE SENETLE PARA:

Adana
Mersin
Bursa
Diyarbakır
Antalya

Senetle Para Veren Kuyumcular

Yukarıda saydığımız pek çok ilde elden taksitle altın satan kuyumcular vardır. Bu kuyumcuları bularak siz de senet karşılığında altın satın alabilir, altınları bozdurarak paraya çevirebilirsiniz. Bu sayede borcunuzu kuyumcuya getirerek verebilir ve senet karşılığında altın almış olursunuz. Senet karşılığında gran, yarım, çeyrek, tam altın gibi altınları alarak bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. Acil para bulmak isteyenler için bu yöntemin bir çok kuyumcuda işlediği ifade edilmektedir. Senetle altın satan kuyumcuları biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz. Senet karşılığında altın alıp bozdurmak günümüzde en kolay para bulma yöntemleri arasında yer almaktadır. Siz de bulunduğunuz yerdeki kuyumcular çarşısında bu araştırmayı yaparak senet karşılığında kuyumculardan borç para alabilir ve acil olarak ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Var Mı?

Sicili bozuk, kredi notu kötü olanlara kredi veren bankalar da günümüzde bulunmaktadır. Bazı şartları öne sürerek Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Denizbank  gibi bankalar sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. 36 aya varan ihtiyaç kredisi veren bu bankaların listesine göz atarak siz de siciliniz kötü durumda dahi olsa anında kredinizi çekebilirsiniz. Kefilsiz kredi de kullandıran bu bankalar, krediyi kullanacak kişiden ek gelir, ipotek veya farklı şartlar isteyebilmektedir. Siz de sicili bozuk olanlara kredi sayfasına göz atarak ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olan Kişiler Nasıl Kredi Çekebilir?

Günümüzde tüm bankalar KKB (Kredi Kayıt Bürosu) sistemiyle çalışmaktadır. Bir bankaya kredi başvurusu için gittiğimizde ilk olarak Findeks kredi notu incelenir ve sonrasında diğer kredi değerlendirme araçlarına göz atılır. Kredi çekmek için bir kişinin kredi notu 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu, kişinin maddi durumu ve finansal hareketleriyle belirlenen bir araçtır. Eğer bir bankada geçmiş ödemeleriniz kötü ve düzensizse, kredi notunuz da düşecek ve kötü seviyede yer alacaktır. Kredi notunuz 1300 altında yer alıyorsa bankalardan kolaylıkla kredi alamazsınız. Siz de kredi notu düşüklere kredi veren bankalar konusuna bakarak, kredi notunuz 1300 altında bile olsa kolaylıkla kredi çekebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Senetle Para Veren Kuyumcular


Senetle Telefon Almak

Senetle para bulma yolları arasında yer alan bir diğer yöntem ise, senetle telefon almaktır. Yeni çıkan akıllı telefonları, bu tür telefon bayilerinden senet karşılığında alabilir ve aldığınız telefonun kutusunu açmadan satarak para elde edebilirsiniz. Yine aldığınız telefonu aynı yere veya farklı bir yere satma şansınız da bulunmaktadır, bilindiği gibi cep telefonları en kolay satılan ürünlerdir. Örnek olarak  5 bin TL'ye satın aldığınız bir cep telefonunu 4 bin TL gibi bir ücrete satabilirsiniz. Burada bin liralık bir zarar söz konusu olabilir ancak acil olarak paraya sıkıştıysanız bu yönteme başvurabilirsiniz.

Senetle Araba Almak

Bankalar size taşıt kredisi vermiyor mu? Eğer böyle bir durum mevcutsa ve bankalardan kredi kullanamıyorsanız o zaman senetle araba satan galerilerden araba alabilirsiniz. Bazı firmalar peşinat isterken, bazılarıysa senet imzalatarak arabanın satışını yaparlar. Eski dönemlerde galerilerin bu işleri yaptığını ancak senetle araba alan bir çok kişinin başının ağrıdığını da buradan belirtelim. Çünkü bazı galeri sahipleri de aldıkları senetleri kötü niyetli olarak kullanabilmekte ve tüketiciyi zarara uğratabilmektedir. Ancak burada sizler için bir önerimiz de olacak. Özellikle son dönemlerde piyasada güvenilir olarak gösterilen ve bir çok kişinin tercihi haline gelen wowwo adlı senetle araba satan firmadan güvenerek araç satın alabilirsiniz. Wowwo'nun internet sitesine girebilir (
https://wowwo.com) ve satışta olan 2. el araçları senet karşılığında satın alabilirsiniz. Türkiye'nin çoğu yerinde bayisi olan Wowwo'dan 36 aya varan vadelerle senetle araç kredisi alabilirsiniz.


Senetle Kredi Veren Bankalar

Bankalar senetle borç para vermezler ancak senet karşılığında kredi verirler. Ziraat Bankası ve Fibabanka'nın yanı sıra pek çok banka senet karşılığında kredi vermektedir. Senetle para yöntemi ise kısa olarak açıklayalım;

Ticari işlemlerden doğan bir senet veya çekinizi bankalara giderek karşılığında kredi alabilirsiniz. Yani bu krediyi kullanabilmeniz için bir işletmenizin olması gerekmekedir. Bazı bankalar depodaki mallara teminat koyarak senet karşılığında kredi verirken, bazılarıysa sadece senet karşılığında kısa vadeli krediler vermektedir. Senetle kredi veren bankalar sayfasında bu konuyla alakalı tüm gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Eğer senet karşılığında para bulmak istiyorsanız bunun için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Örneğin elden taksitle ürün satan Evkur, Multievim, Özşanal gibi alışveriş merkezlerinden ürün satın alıp sonra bunları satarak para elde edebilirsiniz. Aynı zamanda faturalı hatlara kredi veren yerlere giderek faturalı hat üzerine taksitli para çekebilirsiniz. Tüm bu yöntemleri kullanabilmek isteyenler, senetle para veren yerler linkine giderek daha detaylı bilgilere ulaşabilirler. 2018 yılında siz de senetle borç verenlerden para alabilir ve para sıkışıklıklarını gidererek rahat bir nefes alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kolay kredi veren bankalar

Ziraat Bankası Senetle Kredi

Devlet bankalarımız arasında hizmetine devam eden Ziraat Bankası, senet karşılığında kısa vadeli kredi kullandırmaktadır. Ziraat Bankası senetle kredi şartları arasında şunlar yer almaktadır; Senetin mevzuata göre doldurulmuş ve geçerliliği olması, alışverişle ilgili belgelerin ve faturaların bulunması, başvuru yapan kişinin senet portföyünün belli olması, senet sahibinin daha önce Ziraat Bankası'nda senet yada çekinin olması gerekmektedir. Bu şartları taşıyan herkes Ziraat Bankası'ndan "spot" adı verilen kısa vadeli krediyi kullanabilir. Ziraat Bankası senetle kredi sayfasından daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, isterseniz buraya tıklayarak bankanın resmi sitesinden de bilgi alabilirsiniz. Diğer bankaların senet karşılığı kredi sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Senet Karşılığı Kredi

Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde kurulan ve faaliyetlerine devam eden İş Bankası da senetle kredi vermektedir. Bankaya verilecek çek veya senetin imza sahibinin firmasında herhangi bir sorun bulunmuyorsa, banka senet karşılığında kısa vadeli spot krediler verebilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra, kredi başvurusu banka tarafından kısa zaman içerisinde incelenmektedir.  İş Bankası çek iskontosu sayfasına göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilir, çek karşılığında paranızı hemen alabilirsiniz.

Vakıfbank senetle kredi
Senetle kredi veren bankalar

Yukarıda yer alan linklerdeki konularda daha detaylı içeriklere ulaşabilirsiniz. Siz de senetle borç para arıyorsanız sizler için sunduğumuz diğer yöntemleri de değerlendirebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

SENETLE BEYAZ EŞYA SATAN YERLER

Türkiye'nin dört bir yanında yer alan senetle beyaz eşya satan yerlerden elektronik aletler satın alarak bunların satışını yapabilir ve nakit elde edebilirsiniz. Bu firmalardan elden ürün satın alabilmek için, ilgili firmaların bazı şartları olacaktır. Bu şartları yerine getirmeniz halinde televizyon, bulaşık makinesi, klima, dolap gibi farklı ürünleri satın alabilir bu ürünleri sıfır olarak satarak para bulabilirsiniz. Tabi bu firmalara her ay düzenli olarak borcunuzu yatırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde aynı bankalar gibi çalışan bu kurumlar sizi dava edecek ve hakkını mahkemelerde arayacaklardır.

SENETLE PARA VEREN FAKTÖRİNGLER

Türkiye'de bddk izinli olarak çalışan pek çok faktöring firması bulunmaktadır. Siz de elinizde bulunan çek/senet ürünleriniz karşılığında bu firmalardan para alabilirsiniz. Bir nevi senet bozdurma olarak da adlandırılabilen bu yöntem sayesinde günü gelmeyen senetleriniz karşılığında nakit para alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde bulunan, özellikle banka çevrelerinde hizmet veren bu firmalara giderek senetinizi bozdurabilirsiniz. Ayrıca Bddk faktöring firmaları linkine tıklayarak yasal olarak çalışan faktöring şirketlerini de kontrol edebilirsiniz.

SENETLE PARA ALMAK GÜVENİLİR Mİ?

Yine bu konu içeriğinde güncelleme yaparak bu soru başlığını da kullanmak istedik. Senetle para almak veya bir kişiden senet imzalayarak karşılığında borç almak güvenilir mi diye bir çok kişi merak etmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi senet karşılığında nakit para almak, tefecilik suçuna girdiğinden dolayı TCK'ye göre kesin suç kabul edilmektedir. Senetle para almak yerine yukarıda yer alan yöntemleri kullanabilir ve siz de suça ortak olmadan acil para bulmuş olursunuz. Acil olarak para lazım, kredi çekemiyorum ne yapmam gerekiyor diyenler aşağıdaki ilgili sayfaya bakabilir. Senetle borç para almak isteyen kişilerin bakması gereken bir diğer konu da "acil kredi" konusudur. Siz de bu konudaki bilgilerden hemen yararlanmak için aşağıda yer alan linke tıklayınız.

İLGİLİ SAYFA: Acil kredi lazım

Bu konumuzu güncelleyerek senetle borç arayan kişilerin daha geniş bilgiye daha kısa yoldan ulaşmalarını sağladık. Siz de kredi notunuz kötü durumda olsa bile, siciliniz bozuk olsa bile bu sayfada yer alan bilgileri kullanarak bazı bankalardan kredi çekebirsiniz. Senetle kredi almak isteyen kişiler genellikle bankalardan kredi çekemiyorum, acil para lazım, acil kredi çekmem lazım diye bize mesajlar yollamaktadır. Siz de acil kredi lazım diyorsanız bu sayfadaki bilgileri inceleyerek kolay yoldan kredi çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile siz de senetle para veren yerler ve kişileri bulmak yerine, bu işi yasal olarak yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca senet karşılığında para veren tefeciler veya kuyumcular tanıdık olmayan kişilere borç para vermezler. Diğer yandan bu işler yasal olarak yürümediğinden dolayı bu kişilerin telefon ve adreslerine de ulaşmak zordur. Aklınıza takılan detaylar için aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz acil para arayanlara özel olarak aşağıda ilgili sayfalara da göz atmanızdır. Siz de acil kredi lazım diyorsanız aşağıdaki konularımıza mutlaka göz atın.YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 32 yorum mevcut

  • Feride 1 hafta önce yorumlandı

   senetci kenan a inanmayın dolandırıcı

  • eyup @Senetçi Kenan 1 hafta önce yorumlandı

   acil 20 bin lazım ayarlayabiliyormusunuz

  • oktay şahin @Senetçi Kenan 1 hafta önce yorumlandı

   20 bin lazik acil 2 gun icinde yardimci olun lutfen

  • Mustafa Kuzu @Kenan Senet 1 hafta önce yorumlandı

   banayardım edin acil 20000 tl ihtiyacım var

  • Serap @kenan senetçi 2 hafta önce yorumlandı

   bana yardımcı olurmusunuz

  • ersin semiz @kenan senetçi 2 hafta önce yorumlandı

   merhabalar 20.000 tl borç alma şansım var mı

  • kenan senetçi 2 hafta önce yorumlandı

   senetle nakıt ımkanı sağlanır 05331483*****

  • Senetçi Kenal 2 hafta önce yorumlandı

   senetle nakit imanı sağlanır arayın 05331483*****

  • hakan gül 2 hafta önce yorumlandı

   yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir .arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi 0537230**** numarasından ulaabilirsiniz.

  • Kenan Senetçi 2 hafta önce yorumlandı

   senetle nakıt ımkanı sağlıyorlar arayın 0533148****

  • Senetçi Kenan 2 hafta önce yorumlandı

   senetle nakıt ımkanı sağlıyorlar arayın 0533148****

  • Hakan 3 hafta önce yorumlandı

   slm arkadaşlar 20 000 ihtiyacım var senetle para veren yada senetle altın satışı yapan kuyumcular kurum yada şahıslar irtibata geçin 0551 110****

  • kenan 3 hafta önce yorumlandı

   senetle nakit imkanı sağlanır almak istiyen bay ve bayan arkdaşlar arasınlar.

  • ALİ TOSUN @serdar 3 hafta önce yorumlandı

   acil 250.000 lazim emekliyi̇m meyi̇l den ulaşin

  • KEMAL @serdar 3 hafta önce yorumlandı

   bana acıl 10.000 tl lazım borclarımı kapatacamda bırı bana yardımcı olurmu bana

  • Musa 4 hafta önce yorumlandı

   iyi gunler bnaa acil 50 bin lazim geri donusumlu aylik 3 bin oderim nakit veya altin acil lazim geri domus yaplrsa sevnrim iyi gunler

  • Batuhan Veli Şahin @serdar 4 hafta önce yorumlandı

   bana nakit 5000 tl lazım vadesi farkı falan konuşulur. 05 3 30 9 7 **** arayın veya batu*****@gmail.com ulaşın

  • İbrahim @serdar 4 hafta önce yorumlandı

   merhaba 40.000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • YUNUS CIZGIC @serdar 4 hafta önce yorumlandı

   ddedetdetayli bilgi alabilirmiyim

  • serdar 4 hafta önce yorumlandı

   senetle nakıt imkanı sağlanır 0533*40****

  • ertugrul 1 ay önce yorumlandı

   kamu çalışanıyım ankara ikamet 15.000 tl ihtiyacım var

  • HULUSİ 2 ay önce yorumlandı

   acil olarak paraya sıkıştım, 5 bin tl para lazım. İstanbul'da senetle para veren var mı?

  • Kenan Senet @omer serhan koseogulları 2 ay önce yorumlandı

   merhaba kredı verıyoruz senetle mail adresım (ben buradan bedava reklam yapmaya çalışan bir malım.)

  • Faruk 2 ay önce yorumlandı

   acil olarak senetle paraya ihtiyacım var. 50 bin tl senetle borç verecek olanlar bana ulaşsın. 0533 ***4400

  • omer serhan koseogulları 2 ay önce yorumlandı

   acıl 25000 tl lazım.
   odeme soruum yok. ssk olmadıgı ıcı kredı alamıyorum

  • Şükrü altuntaş 3 ay önce yorumlandı

   15 bin tl ihtiyacım var

  • Özgecan Gür 3 ay önce yorumlandı

   18 yıllık ssk lıyım acil 12 ay geri ödemeli 10.000 lira ihtiyacım var.533******* (tel no gizlenmiştir.)

  • AYDAN ERÇAĞLAR 3 ay önce yorumlandı

   50.000 Tl çok acil senetle para lazım dönüş yaparmısınız.

  • Serkan avşar 3 ay önce yorumlandı

   ssenetle kredi almak istiyorum

  • murat tütüncü @sinan 4 ay önce yorumlandı

   senetle para almak istiyorum

  • sinan 4 ay önce yorumlandı

   ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 0545**********

  • tarık 4 ay önce yorumlandı

   3 aylığına bana 60 bin lazım

  TÜM YORUMLAR