Garanti Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

Yeni bir kredi kartı aldığınızda 4 haneli bir şifre oluşturmanız gerekmektedir. Sizde Garanti Bankası kredi kartı şifre alma sms numarası yada diğer yöntemleri öğrenmek için bu sayfaya bakın.

Garanti Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

 Bankalarda kart numarası değişikliğinde veya yeni kart alımlarında yeni şifre almanız gerekmektedir. Garanti Bankası kredi kartı şifre alma işlemleri sms ile yada BonusFlaş uygulamasından alınabilmektedir. Sizde bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde kısa zaman içerisinde Garanti Bankası kredi kartınıza yeni şifre alabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI ŞİFRE ALMA

Garanti Bankası kredi kartına şifre almak için Garanti internet şubesinden, 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetlerinden, BonusFlaş uygulamasından yada 3340 sms servisinden öğrenebilirsiniz. İstediğiniz yöntemi deneyerek anında kart şifrenizi oluşturabilir ve kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Müşteri Hizmetlerini Arayarak

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333 numarasını arayarak sesli komut sistemine "Kart şifresi almak istiyorum" diyerek anında ilgili menüye aktarılabilir ve şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bonus Flaş uygulamasını indirerek "Yeni Kart şifresi al" menüsü üzerinden şifre oluşturabilirsiniz. Şifrenizi oluştururken yeni şifrenizi bir başkasına paylaşmayın. 

Sms ile Kart Şifresi Alma

SIFRE yazdıktan sonra kartın son 6 hanesini, anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini, kartın arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında birer boşluk bırakarak 3340'a yollayın. Belirlenen şifre ise ilk alışverişte kartınıza tanımlanacaktır. Kartınızın şifresini oluştururken zor tahmin edilebilen karışık sayıları seçiniz. Bu sayede olası güvenlik önlemlerini en üste çıkarabilirsiniz.

Garanti Bankası çalışma saatleri 2018
Garanti Bankası müşteri temsilcisi direk bağlanma

Yorum yap:

Kapat