Halk Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

Halk Bankası Paraf kredi kartı şifresi almak için sms ile kart şifrenizi alabilirsiniz. SIFRE yazıp aşağıda bulunan bilgileri 3404'e gönderin.

Halk Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

Halkbank'ın Paraf kartı son günlerde oldukça popüler durumda. Bir çok kişi paraf kart başvurusu yaptıktan sonra, Halk Bankası sms ile kart şifresi alma yöntemlerini aramaktadır. Biz de kredi bankalar bankacılık araştırma ekibi olarak sizler için sms göndererek Halk Bankası kartına nasıl şifre alınacağını bu sayfada hazırladık.

Halkbank Kredi Kartı Şifresi Alma Sms
Halk Bankası'nın bünyesinde sunduğu ve bir çok avantaja sahip Parafkart'ı alarak siz de kullanmaya başlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde taksit yaptırabilir, taksit erteleme, nakit çekim gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kartınızı intrenet alışverişlerine açtırdıktan sonra e-ticaret alışverişlerini de keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler ile siz de Paraf kredi kartınızın şifresini sms ile öğrenebilirsiniz. Yeni şifrenizi bir yere not etmeyin, ezberlemeye çalışın. Güvenlik amaçlı olarak hiç kimseye şifrenizi söylemeyin. Aşağıdaki yöntem ile hemen sms göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Şifre Alma
1. Sms ile:SIFRE yazdıktan sonra aralarında birer boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ve kartınızın arka yüzünde yer alan güvenlik kodunun ilk 2 hanesini 3404'e sms gönderin. (Örnek SMS: 111222 07) SMS'lerin Türkiye'den gönderilmesi gerekiyor, yurtdışından gönderilen smsler geçersiz olacaktır. Yurt dışında şifre almak isteyen kişiler Halk Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak bilgi alabilir. Sms göndererek şifre alabilmek için operatörünüzün Turkcell, Vodafone veya Avea(Turk Telekom) hattına sahip olması gerekmektedir. Yeni şifrenizin kartınıza yüklenmesi için Halk Bankası bankamatiklerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Alışveriş yapmadan önce lütfen atm'lere kartınızı takarak şifrenizi onaylayın.

2. Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 400 numaralı Halkbank müşteri hizmetleri numarasından hemen şifre talebinde bulunabilirsiniz.

3. İnternet şubesinden:Halk Bankası internet şubesine (https://www.halkbank.com.tr) giriş yaptıktan sonra "Kredi kartlarım / şifre üretme" sayfasına giriş yaptıktan sonra yeni şifrenizi alabilirsiniz.

4. Şubelerden: En yakın Halk Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla yeni şifrenizi alabilirsiniz.

5. ATM'den Şifre Değiştirme:Halkbank ATM'sine banka veya kredi kartınızla giriş yaptıktan sonra, mevcut şifrenizi yeni şifrenizle değiştirmek için "Bana Özel" sekmesine girin. "Şifre Değiştirme" menüsüne geldikten sonra eski şifrenizi ve yeni oluşturacağınız şifreyi girdikten sonra "İşlemi Tamamla" tuşuna basın. Bu işlemden sonra kart şifreniz yenisiyle değişecektir.

Halk Bankası Sms ile kredi kartı ekstresi alma
Kredi kartı limitinizi öğrenebilmek için tek bir kısa mesaj gönderebilirsiniz. KKLIMIT yazdıktan sonra 3401 Halk Bankası sms bankacılığına mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede kredi kartı ekstre bilgileriniz sms ile cep telefonunuza gönderilecektir.

Halk Bankası sms ile bakiye sorgulama
Sms göndererek Paraf kredi kartınızın bakiyesini sorgulamak istiyorsanız KKBAKIYE yazarak 3401'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kredi kartı kalan bakiyesi size sms olarak gönderilecektir. Yukarıda bulunan yöntemlerle siz de Halkbank kredi kartı şifre alma yöntemlerini kullanabilir, yeni kredi kartınıza şifre üretebilirsiniz. Şifrenizi oluşturduktan sonra kartınızı internet alışverişlerine de açtırarak internet üzerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Halk Bankası kredi kartı limit arttırma
Halk Bankası sms ile kredi başvurusu

Güncelleme: 15.03.2021

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

ŞAHİN SAYAN

KREDİ KARTI ŞİFREMİ ALAMADIM

2021-10-05 12:38:53 -
fatih met

kartın üzerinde hem kredi kartı no hemde banka kartı no yazıyor bir kere hangisi girilecek o belirtilmemiş. ve boşluk bırakma işi nasıl olacak? her karakterin arası mı boşluk olacak yoksa kart no boşluk cvc boşluk cvc mi yani .... yapacağınız işi ben. adam gibi tarif etsenize birader!

2020-06-01 12:47:37 -