sponsorlu bağlantılar

Halkbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır

Halk Bankası'nın internet bankacılığını kullanmak isteyen kişiler Halkbank internet şubesi şifresi alma adımları sayesinde internet şifresini alabilir. Siz de hemen internet bankacılığı kullanarak anında bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-07-18 13:34:25

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 Halkbank, ülkemizde 1933 yılından beridir hizmetine devam etmektedir. Dolayısıyla uzun yıllara dayanan köklü bir devlet bankası olmasından dolayı, her kesimden müşterisi bulunmaktadır. Bundan dolayı Halkbank şubeleri oldukça yoğun çalışmaktadır, siz de Halkbank internet şubesi şifre alma işlemini tamamlayarak internet şubesini kullanabilir ve banka şubesine giderek sıra bekleme derdine son verebilirsiniz. Aşağıda yer alan ilgili formlar aracılığıyla hemen internet şifrenizi güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

HALKBANK İNTERNET ŞİFRESİ ALMA

Kredi kartı, Bank24 Halkbank banka kartı, Bank24 Jet Halkbank banka kartı fark etmeksizin siz de bu kartlar üzerinden, internet şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz. Bir kaç bilgiyi girdikten sonra yeni bir parola oluşturarak, Halkbank internet şubesini (https://www.halkbank.com.tr) kullanabilir ve eft, havale gibi para transferlerinin yanı sıra, fatura ödemeleri, şans oyunları ödemeleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, kredi ve kart borcu ödeme, kredi kartı borç erteleme, bilgi güncelleme işlemleri, hesap açılış ve kapanış işlemleri, e-vadeli hesap işlemleri, yatırım işlemleri, döviz ve altın alım-satımı ve pek çok farklı işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Halkbank mobil şubesini cep telefonunuza indirerek tüm bankacılık işlemlerini de mobilden halledebilirsiniz. Şifre alma adımlarını aşağıdaki yönergelerden tamamlayabilirsiniz.

HALKBANK İNTERNET ŞİFRE ALMA:

Halkbank internet şubesine (https://www.halkbank.com.tr) girdikten sonra sağ üst köşede yer alan "internet şubesi" menüsüne tıkladıktan sonra altında çıkan "parola al" adımına tıklayın. Sonrasında sizi direk olarak şifre alma bölümüne aktaracak. Sonrasında ise sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Halkbank internet şubesi şifre alma istiyorsanız bankada kayıtlı cep telefon numaranız güncel olması gerekmektedir. Eğer telefonunuz güncel değil ise, en yakın Halkbank şubesine giderek numaranızı güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yeni internet şubesi şifresini Halkbank şubesinden müşteri temsilcisinden de talep ederek yeni şifre oluşturabilirsiniz. Halkbank internet şubesini kullanabilmek ve şifre almak istiyorsanız, Halkbank'ta kullandığınız vadesiz bir hesabınızın veya kredi kartınızın olması gerekmektedir. Eğer bıu ikisi de bulunmuyorsa siz de Halkbank hesap açma sayfasına göz atabilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgiler ile siz de Halkbankası'nın internet şifresini alarak internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Halkbank kredi kartı şifre alma sayfasından da, yeni kredi kartınızın şifresini alabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
sezayi özkaya

dolar hesabımı kontırol etmem icin

2019-01-25 20:06:56 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA