Kuveyt Türk Şifre Alma

Kuveyt Türk kart şifresi alma, kredi kartı şifre alma ve değiştirme, internet ve mobil şifre alma, bloke kaldırma işlemleri bu sayfada!

Kuveyt Türk Şifre Alma

Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların banka kartı ve kredi kartı şifre alma ile şifre değiştirme işlemlerini Kredibankalar.com olarak sizlere sunuyoruz. Bu sayfadaki bilgileri kontrol ederek siz de Kuveyt Türk kart şifresi alma ile ilgili gereken tüm bilgilere ulaşabilir, yeni gelen Kuveyt Türk banka kartı veya kredi kartınızın şifresini hemen alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Yeni Kart Şifresi Alma

Elinize ulaşan yeni bir Kuveyt Türk'e ait kredi kartı veya banka kartınız varsa ilk yapmanız gereken şey şifre almaktır. Siz de bir kişinin tahmin edemeyeceği bir şifre belirleyerek güvenlik önleminizi üst düzeyde tutabilirsiniz. Şifrenizi oluşturmadan önce lütfen oluşturacağınız şifrenizi kartınıza veya bir yere not etmeyiniz, bir yakınınıza şifrenizi söylemeyiniz ve kolay tahmin edilebilir rakamlardan kesinlikle şifre oluşturmayınız. Kartınızı sizden bir başkasının kullanması yasak olmasından dolayı kartı hem güvenliğiniz hem de kurallara uymanız bakımından sadece siz kullanınız. Kuveyt Türk yeni kartınızın şifresini oluşturmak için aşağıda yer alan yöntemlerden birisini kullanarak hemen şifrenizi oluşturabilir ve kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden:444 0 123 numaralı Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini aradıktan sonra, ilk olarak 1 tuşuna basın. Ardından 1 tuşuna tekrardan bastıktan sonra, ATM Kartı Şifre İşlemleri menüsüne geldikten sonra;

 • ATM kartınıza yeni şifre oluşturmak için 1,
 • ATM kartınızın şifresini değiştirmek için 2 tuşuna basın. Bu menüde yeni şifrenizi tanımlatarak hemen kartınızı kullanıma açabilirsiniz.

SMS ile şifre alma:Kuveyt Türk daha öncesinde kredi kartı ve banka kartı şifre alma işlemlerinde SMS ile şifre alınabiliyordu. Ancak gelişen güvenlik önlemlerini sağlamak amacıyla artık SMS ile şifre alınamıyor. Siz de yukarıda yer alan Kuveyt Türk çağrı merkezi aracılığıyla kartınıza yeni şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz.

Kuveyt Türk Kredi Kartı Şifre Alma

Kuveyt Türk tarafından tarafınıza yollanan kredi kartınızın şifresini almak için de Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kredi kartınıza yeni şifrenizi almak için:

 • İlk olarak 444 0 123 numaralı Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayın.
 • Karşınıza gelen menüde "1" tuşuna basın. Ardından "2" tuşuna basarak Kredi kartı şifre işlemleri menüsüne gelin.
 • Sonrasında kredi kartınıza şifre oluşturmak için "1" , şifrenizi değiştirmek için "2" tuşuna basın.
 • Kredi kartı şifre işlemlerini tamamlayarak şifrenizi alın.

Kuveyt Türk İnternet Şifresi Alma

Kuveyt Türk internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey Kuveyt Türk internet bankacılığı şifresi almaktır. Siz de Kuveyt Türk internet şubesi şifre almak için:

 • 444 0 123 Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayın.
 • İnternet şubesi şifre almak için 1 tuşuna basın.
 • Yeni şifrenizi oluşturarak onaylayın.

Kuveyt Türk Mobil Şifre Alma

Kuveyt Türk mobil uygulamasını akıllı cep telefonuza indirerek, EFT, havala gibi para transfer işlemlerinizin yanı sıra kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, fatura ödemeleri, hesap hareketleri, ek hesap başvurusu, yatırım hesabı açılışı, mevduat ve birikim hesabı açılışı, altın alım satımı gibi pek çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk mobil şifresi almak için:

 • İlk olarak 444 0 123 numaralı Kuveyt Türk çağrı merkezini arayın.
 • "1" tuşuna bastıktan sonra "3" ve sonrasında "2" tuşuna basarak Mobil Şube Şifre İşlemleri menüsüne gelin.
 • Mobil şube şifre oluşturmak için "1" tuşuna basın ve şifrenizi oluşturun.

Kuveyt Türk Kart Şifremi Unuttum

Kuveyt Türk kredi kartı veya banka kartınızın şifrenizi unuttuysanız panik yapmanıza gerek yok. Kart şifrenizi hemen değiştirerek kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Siz de bunun için Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayabilir ve kartınızın şifresini yenileyebilir, ardından kartınızı hemen kullanmaya devam edebilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilere göz atarak Kuveyt Türk kart şifresi alma, internet ve mobil şifre alma, kredi kartı şifre almak ile ilgili bilgileri öğrenerek hemen yeni şifrenizi oluşturabilir, eski şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk çalışma saatleri

Kuveyt Türk eft saatleri

Kuveyt Türk kimin?

Kuveyt Türk hesap açma

Yorum yap: