sponsorlu bağlantılar

Ptt İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

PTT internet şubesi şifre alma işlemlerini bu sayfada açıklıyoruz. Sizde Ptt ipç şifre alma yani internet bankacılığını aktif ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-05-16 19:27:39

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Türkiye'nin en eski kurumu  PTT üzerinden bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Ptt internet bankacılığı şifre alma yöntemlerini araştıranlar için bu sayfamızı hazırladık. Türkiye'nin her yerde şubeleri bulunan Ptt üzerinden sizde kredi başvurusu yapabilir, eft havale gönderebilir yada diğer bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ptt'nin internet şubesine giriş yapabilmek için öncelikle internet şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Ptt online işlemler giriş yaptıktan sonra yukarıda sayılan tüm işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PTT İNTERNET ŞİFRESİ ALMA

PTT, daha çok kargo ve posta hizmetleriyle anılsa da, Ptt Bank adı altında hizmet veren bu kurumun üzerinde banka işlemleri de yapılabilmektedir. Ptt internet bankacılığını kullanmak için ilk olarak PTT'den hesap açmanız gerekiyor. Bu hesaba İPÇ hesabı yani posta çeki hesabı denilmektedir. Hesabınızdan ptt ipç şifresi ile istediğiniz zamanda para çekebilir, para yatırabilir yada havale, eft gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda bulunan parayı ayrıca Ptt atmlerinden de çekebilirsiniz. Ptt kart ile alışveriş de yapılabilmektedir. PTT İPÇ şifresi alma sırasında bir çok kişi Ptt ipç şifresi yeteri kadar karmaşık değildir sorunu karşılaşmaktadır. Ptt ipç şifresi güncelleme yada alma konusunda bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PTT BANK İNTERNET ŞİFRESİ NASIL ALINIR?

Ptt bank şifresi almak için ilk olarak Ptt şubesine başvurup hesap açtırmanız gerekmektedir. Hesap açtırdıktan sonra yine internet bankacılığı için de şifre alabilir ve oluşturabilirsiniz. Bu şifreyi aldıktan Ptt internet bankacılığına giriş yapabilir ve tüm işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Ptt internet bankacılığı giriş sayfasında bulunan "Yeni şifre al" butonuna tıkladıktan sonra istenilen bilgileri girdikten hemen sonra yeni şifrenizi alabilirsiniz.

İlgili sayfa: Ptt ipç şifresi alma

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
cengiz karul

ptt bankacılık şifreme giremiyorum.

2019-01-22 19:00:54 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA