TEB Kart Şifre Alma Yöntemleri

Kredi kartı veya banka kartınız yeni geldiyse siz de TEB kart şifresi alma adımlarını takip ederek SMS ile veya diğer yöntemleri kullanarak kredi kartı şifrenizi hemen alabilirsiniz.

TEB Kart Şifre Alma Yöntemleri

Türkiye'de hizmet veren köklü bankalardan birisi de TEB (Türk Ekonomi Bankası)'dir. Sizin de TEB kredi kartı veya banka kartınız yeni elinize ulaştıysa öncelikle ilk yapmanız gereken şey şifre almaktır. Siz de bu sayfada yer alan güncel bilgilerden yararlanarak TEB kart şifresi alma adımlarını takip edebilir, SMS ile, internetten, müşteri hizmetlerinden, banka şubesinden veya diğer yöntemleri kullanarak hemen kart şifrenizi alabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Şifre Alma

Şubeye gitmeden bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmek istiyorsanız siz de CEPTETEB uygulamasını cep telefonunuza indirebilir, işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. TEB Bonus kredi kartınız size ulaştıysa pek çok farklı yöntemle kart şifresi oluşturabilir, hemen kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan yöntemler TEB banka kartı şifre alma için de geçerlidir, banka kartı veya kredi kartınız size ulaştıysa aşağıdaki yöntemlerden birisini deneyerek şifrenizi hemen alabilirsiniz.

1. Müşteri Hizmetlerinden şifre oluştıurma: TEB müşteri hizmetleri numarası 0850 200 0 666 numarasını arayarak sesli komut sistemine "kart şifresi alma" diyerek veya sesli komut sistemi konuşmasını yaptıktan sonra tuşlama işlemlerinden "şifre alma" adımlarını takip ederek hemen kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

2. Şubelerden şifre alma: Size yakın olan TEB şubesine gidebilir ve müşteri temsilcileri aracılığıyla yeni kart şifrenizi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisine şifre başvurusu yaptıktan sonra bankada kayıtlı olan cep telefonunuza SMS ile geçici şifre gönderilecektir. Bu şifreyi TEB ATM'lerinde kullandıktan sonra yeni şifrenizi ATM'de belirleyebilirisiniz.

3. SMS ile şifre alma: TEB SMS ile kart şifresi alma ile ilgili internet üzerinde bir bilgi bulamadık. Diğer sitelerde yazan bilgiler kesinlikle yanlış olduğundan dolayı sizleri yanıltmamak adına bu bilgileri buraya eklemedik. TEB SMS ile kredi kartı şifre almak istiyorsanız size gönderilen zarf içeriğindeki SMS ile şifre alma adımlarını takip edebilirsiniz.

4. İnternetten şifre alma: TEB internet bankacılığı veya CEPTETEB mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra kart işlemleri - şifre alma adımlarını takip edebilir ve anında yeni şifrenizi tanımlayabilirsiniz.

5. CEPTETEB'den şifre alma: Cepteteb mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Ayarlar - Kart Ayarları - Kredi Kartını seçerek sayfanın en altında yer alan "Şifre Değişikliği" butonuna tıklayarak yeni kart şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bu adımda şifre oluştururken sizden istenilen güvenlik kodu bölümüne kartınızın arka yüzünde yer alan 3 haneli CCV yani güvenlik kodunu girmeniz gerekmektedir.

6. ATM'den şifre alma: TEB ATM'sine giderek kartınızı ATM'de giriş yaptıktan sonra "Şifre Al" butonuna tıklayarak yeni şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: TEB hesap açma

Bu sayfamızda yer alan içerikleri inceleyerek TEB kredi kartı veya yeni banka kartınız için şifre oluşturabilirsiniz. Şifre oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli şey şifrenizi bir yere not etmemeniz ve doğum tarihi gibi kolay tahmin edilen bir şifre oluşturmamanız yönünde olacaktır. Şifrenizi kesinlikle sizden başka bir kişiye söylememeli, kart bilgilerinizi başka bir kişiyle paylaşmamalısınız. Ayrıca aşağıda yer alan içerikleri de inceleyebilir, bizlere destek olabilirsiniz.

En kolay kredi kartı veren bankalar

En iyi kredi kartı

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Işılay karaman

Şifre alma

2022-04-04 20:22:34 -
Kapat