sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır

Kamu bankaları arasında hizmet veren Vakıfbank internet şubesinden tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma nasıl yapılır diye merak edenlere bu sayfamızı hazırladık.

sponsorlu reklamlar

2018-05-10 21:33:21

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Vakıfbank (Vakıflar Bankası) Türkiye'de 1954 yılından beridir hizmet vermektedir. Ülkemizde devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank'ın internet şubesi son teknoloji ile donatılmış olup sizde güven içerisinde Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Eğer daha önce şifre almadıysanız yada şifrenizi unuttuysanız Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma yöntemlerini bu konuda sizlere sunacağız.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/sifreal/AnindaSifre/AnindaSifre.aspx adresine tıkladıktan sonra karşınıza gelecek menüde online olarak kolaylıkla şifrenizi oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelecek ekranda sizleri aşağıda bulunan seçenekler karşılayacaktır. Size hangisi uygunsa bunlardan birisini seçtikten sonra bazı bilgileri doldurarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.Yukarıdaki gibi seçenekleri Vakıfbank'ın internet sitesinde seçtikten sonra anında şifre oluşturabilirsiniz. Eğer daha önce şifre almadıysanız ve Vakıfbank internet bankacılığını kullanmadıysanız 2. seçenekte bulunan "İnternet bankacılığı şifre alma, bloke kaldırma işlemlerini yapmak istiyorum" seçeneğini işaretlemelisiniz. Bu işaretleme yapıldıktan sonra size 2 seçenek sunulacak bunlar ise "İnternet bankacılığı şifremi almak istiyorum, İnternet bankacılığı blokemi kaldırmak istiyorum ve İnternet bankacılığı şifremi biliyorum, blokeyi kaldırmak istiyorum" seçenekleridir, bunlardan birisini seçtikten sonra "Devam" tuşuna basın. Sonrasında ise "kredi kartı bilgileri ile yada bankomat kartı bilgileri ile devam etmek istiyorum" seçeneklerinden hangisiyle devam etmek istiyorsanız onu seçin. Bankomat ise Vakıfbank'ın normal banka kartı ismidir, bu kartlardan hiçbirine sahip değilseniz Vakıfbank şubelerine giderek yeni bir hesap açtırmalıısınız, aynı zamanda Vakıfbank şubelerinden de internet şifresini alabilirsiniz. Son olarak sizden kart numarası, son kullanma tarihi, güvenlik kodu (kartın arkasında bulunan) ve kart şifresi istenecektir. Bunları doldurduktan hemen sonra sizde Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma işlemini tamamlamış olursunuz.    
 
İlgili içerik: Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma


 


Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
aziz şimşek

internet bankacılığımı açtırmak istiyorum gerinin yapilmasını arz ederim

2018-10-11 11:20:37 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA