Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır

Kamu bankaları arasında hizmet veren Vakıfbank internet şubesinden tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma nasıl yapılır diye merak edenlere bu sayfamızı hazırladık.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır

Vakıfbank (Vakıflar Bankası) Türkiye'de 1954 yılından beridir hizmet vermektedir. Ülkemizde devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank'ın internet şubesi son teknoloji ile donatılmış olup sizde güven içerisinde Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Eğer daha önce şifre almadıysanız yada şifrenizi unuttuysanız Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma yöntemlerini bu konuda sizlere sunacağız.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/sifreal/AnindaSifre/AnindaSifre.aspx adresine tıkladıktan sonra karşınıza gelecek menüde online olarak kolaylıkla şifrenizi oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelecek ekranda sizleri aşağıda bulunan seçenekler karşılayacaktır. Size hangisi uygunsa bunlardan birisini seçtikten sonra bazı bilgileri doldurarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı müşterisi olmak istiyorum.
İnternet Bankacılığı için şifre alma, bloke kaldırma işlemlerini yapmak istiyorum.
Mobil Bankacılık/Cep İmza için aktivasyon kodu alma, bloke kaldırma işlemlerini yapmak istiyorum.
Kredi Kartı/Tarım kartı şifresi almak istiyorum.
Bankomat Kartı şifresi almak istiyorum.

Yukarıdaki gibi seçenekleri Vakıfbank'ın internet sitesinde seçtikten sonra anında şifre oluşturabilirsiniz. Eğer daha önce şifre almadıysanız ve Vakıfbank internet bankacılığını kullanmadıysanız 2. seçenekte bulunan "İnternet bankacılığı şifre alma, bloke kaldırma işlemlerini yapmak istiyorum" seçeneğini işaretlemelisiniz. Bu işaretleme yapıldıktan sonra size 2 seçenek sunulacak bunlar ise "İnternet bankacılığı şifremi almak istiyorum, İnternet bankacılığı blokemi kaldırmak istiyorum ve İnternet bankacılığı şifremi biliyorum, blokeyi kaldırmak istiyorum" seçenekleridir, bunlardan birisini seçtikten sonra "Devam" tuşuna basın. Sonrasında ise "kredi kartı bilgileri ile yada bankomat kartı bilgileri ile devam etmek istiyorum" seçeneklerinden hangisiyle devam etmek istiyorsanız onu seçin. Bankomat ise Vakıfbank'ın normal banka kartı ismidir, bu kartlardan hiçbirine sahip değilseniz Vakıfbank şubelerine giderek yeni bir hesap açtırmalıısınız, aynı zamanda Vakıfbank şubelerinden de internet şifresini alabilirsiniz. Son olarak sizden kart numarası, son kullanma tarihi, güvenlik kodu (kartın arkasında bulunan) ve kart şifresi istenecektir. Bunları doldurduktan hemen sonra sizde Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Almaişlemini tamamlamış olursunuz.    
 
İlgili içerik: Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma


 
 

 

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

kamil kose

internetbankasi sifresi almak istiyorum

2022-01-11 19:07:28 -
aziz şimşek

internet bankacılığımı açtırmak istiyorum gerinin yapilmasını arz ederim

2018-10-11 11:20:37 -