QNB Finansbank 5030 Sms Kredi Başvurusu

QNB Finansbank sms kredi başvurusu 5030 sms hattı ile siz de hemen kredinizi alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle Finansbank sms kredisine siz de başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 5030 Sms Kredi Başvurusu

 

 Kredi başvurusu yapmak isteyen bir çok kişi artık banka şubesine gitmeden alternatif başvuru kanallarını kullanmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak, sms göndererek, ATM'lerden, internet bankacılığından siz de Finansbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan yöntemler sayesinde  Finansbank sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. 5030 Finansbank sms hattı ile hızlı kredi başvurusu yaparak anında kredi almak artık çok kolay. Daha önceki konularımızda QNB Finansbank'ın her zaman uygun faiz oranlarıyla kredi verdiğini duyurmuştuk. Bu sayfamızda uygun faizli krediler veren Finansbank'ın sms ile kredi bşavurusunun nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgileri hazırladık. Sms ile kredi veren bankalar sayfasına göz atarak tüm bankaların sms kredi başvurusu bilgilerine ulaşabilirsiniz. %1,33 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmak için aşağıda bulunan sms başvurusunu hemen yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Sms ile Kredi Başvurusu

1. İlk olarak cep telefonunuzdan TC Kimlik Numaranızı yazın.
2. Sonrasında bu mesajı 5030'a sms gönderin.
3. Örnek sms: 40444001240 -> 5030

Sms ile kredi başvurusu yapmak işte bu kadar basit! Siz de yukarıda yer alan adımları kullanarak QNB Finansbank'a hemen sms ile kredi başvurunuzu yollayabilir, çok uygun ve cazip faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi hesaplama detaylarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

 

 


 Kredi Miktarı

 
Vade Sayısı

 
Aylık Taksit Tutarı

 
Toplam Ödeme

 

 
Faiz Oranı

 
10.000 TL

 
48 AY

 
300 TL

 
14,390 TL

 
1,33

 
15.000 TL


48 AY
 

 
450 TL


21,585 TL

 
1,33

 
20.000 TL


48 AY

 
600 TL


28,781 TL

 
1,33

 
QNB Finansbank sms kredi başvurusu dışında banka şubesine giderek, internet şubesinden, Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak, ATM'lerden de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linklerde bulunan Finansbank'ın diğer kredilerini de değerlendirebilir, karşılaştırabilir ve kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası sms kredi başvurusu sayfasından da Ziraat Bankası'nın sms göndererek kredi başvurusunun nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Diğer başvuru kanalları:

İnternetten: QNB Finansbank internet sitesine girerek (qnbfinansbank.com) hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
Çağrı merkezi: QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900'ü arayarak.
Şubelerden: En yakın Finansbank şubesine gidebilir ve kimliğinizle hemen kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Finansbank borç transfer kredisi
Finansbank telefonla kredi başvurusu
Finansbank esnaf kredisi

Yorum Yap:

reklamı kapat
x