Vakıfbank Sms ile Kredi Başvurusu Hızlı Başvuru


Vakıfbank Sms ile Kredi Başvurusu Hızlı Başvuru

Vakıfbank sms ile kredi başvurusu yapma yolları bu sayfada yer almaktadır. Siz de sms göndererek kredi başvurusu yapabilir ve anında kredinizi kullanabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Vakıfbank Sms ile Kredi Başvurusu Hızlı Başvuru
13 Haziran 2018 Çarşamba 18:24 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
  Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber bankalar da teknolojiyi takip ederek hızlı bir şekilde müşterilerin kullanımına sunmaktadır. Vakıfbank da ileri teknolojik ürünler sayesinde müşterilerin banka şubesine gelmeden başvuru ve bir çok banka işlemlerini yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Vakıfbank sms kredi başvurusu yaparak siz de tek bir mesaj göndererek kredinizi kullanabilirsiniz. Özellikle banka şubesine kredi başvurusu için gitmek istemeyen ve pratik yöntemle başvuru yapmak için en hızlı yöntem sms ile kredi başvurusudur.

Vakıfbank Sms İle Kredi Başvurusu

Vakıfbank'ın sms servislerini kullanarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvuru yöntemi aşağıda belirtilmiştir ancak, isteyen kişiler Vakıfbank internet şubesine giriş yaparak da kredi başvurusu yapabilirler. Vakıfbank başvuru formu linkine tıklayarak gideceğiniz Vakıfbank resmi web sitesinde Tc kimlik numaranız, cep telefon numaranız, cep telefona gelen onay kodunu doldurduktan sonra sizden istenilen bilgileri ilgili forma doldurarak da kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Vakıfbank'ın kredi başvurusu kanalları arasında Vakıfbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi de bulunmaktadır. Çağrı merkezini istediğiniz zaman arayarak hemen kredi veya kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonundan mesaj göndererek kredi kullanmak isteyenler aşağıdaki bilgileri kullanabilir.

Tüm bankalar: Sms ile kredi başvurusu


Vakıfbank Sms Kredi:

1. İlk olarak TC Kimlik Numaranızı yazın.
2. Daha sonrasında Aylık net gelirinizi de yazın.
3. Aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra bu bilgileri 5724'e sms gönderin.

Yukarıda bulunan yöntemi kullanarak siz de hemen Vakıfbank'a kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank'ta pek çok farklı kategoride avantajlı kredi teklifleri bulunmaktadır. Vakıfbank bireysel kredileri arasında Taksitli ihtiyaç kredisi, Taşıt kredisi, Sarıpanjur ev kredisi, araç rehni karşılığında taksitli kredi, ipotek karşılığında taksitli ihtiyaç kredisi gibi farklı kredi seçenekleri de bulunmaktadır. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için faiz oranları ve hesaplama detayları aşağıda bulunmaktadır.

10.000 TL 48 Ay Vadeli Vakıfbank Kredi Hesaplama

Kredi Miktarı

10.000,00 TL

Kredi Tipi

BAYRAM KREDİSİ-ADK

Vade

48

Faiz Oranı

%1,75

Taksit Periyodu

1

KKDF

%15,00

Ödemesiz Dönem

0

BSMV

%5,00

Toplam Ödenecek Tutar

15.968,90 TL

Taksit Tutarı

332,69 TL

Kredi Tahsis Ücreti

50,00 TL

Ekspertiz Ücreti

0,00 TL

Yıllık Maliyet Oranı*

%28,7192

Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti

0,00 TL

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi: 48 aya varan vadelerle eğitim, sağlık ve diğer her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Vakıfbank'tan taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. En uygun faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle siz de bu krediyi kullanarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.


İpotekli Taksitli İhtiyaç Kredisi: Yüksek miktarlı kredi kullanmak isteyenlere özel olarak bir taşınmazınızı Vakıfbank'a ipotek göstererek bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredi ve kredi avantajlarından yararlanmak isteyenler, Vakıfbank sms kredi başvurusu yaparak bankaya ön başvurusunu sms ile gönderebilir. Sms ile kredi başvurunuzu yaptıktan sonra ön başvuru onaylanması halinde kredinizi kullanmak için banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Benzer içerik: Ziraat Bankası sms kredi başvurusu
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • NADİR KARACAN 4 ay önce yorumlandı

   3000,00 tl uzeri̇ndenbahar krdsi̇ adk talebi̇ni̇z i̇çi̇n on onay veri̇lmi̇şti̇r di̇ye cevap veri̇ldi̇