TEB günlük para çekme limiti 2022

Bu sayfadan güncel TEB ATM para çekme limiti 2022 yılı verilerine göz atarak tüm TEB ATM'lerinden günlük para çekebilirsiniz.

TEB günlük para çekme limiti 2022

Teb atm para çekme limiti 2022 pek çok teb kullanıcısının canını sıkan bir durumdur. Öyle ki yüksek miktarlı nakit ihtiyaçlarımızda bankalarda zaman harcamak yerine ATM'ye giderek paramızı çekmek isteriz. Bu durumda karşımıza "günlük para çekme" yada günlük para yatırma limiti engeli gelebilmektedir. Bunu tüm bankalar yapar ve bankamatiği gün içerisinde tüm kullanıcıların hizmetine sunmak isterler.

TEB günlük para çekme limiti
TEB günlük ATM'den para çekim limiti 3.000 TL'dir. Yurt dışı ATM nakit çekim limiti ise 6.000 TL'dir. Ancak bana daha yüksek para lazım diyorsanız o zaman da sizler için yine çözümümüz var. Daha yüksek miktarda para çekmek isteyenler de her 1000 TL için komisyon ödemek zorunda tutulmaktadır. Yüksek miktarlı para çekmek isteyenlere önerimiz de en yakın TEB şubesine gitmeniz ve paranızı şubeden çekmenizdir. Şubeden para çekimlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır ve para çekme limiti şubelerde sınırsızdır.

TEB Ortak ATM Hangi Bankalar

TEB ile Denizbank ve QNB Finansbank arasında yapılan anlaşmaya göre, bu 3 bankanın müşterileri ATM kullanımlarında ek ücret ödemeden kullanım yapabilecekler.

İlgili sayfa: Ortak ATM

Bu konumuzu Teb atm para çekme limiti araması yapanlar için oluşturduk. Sayfamızdaki bilgilerin yanı sıra aklınıza takılan detayları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir, bizleri sosyal medyalardan takip edebilirsiniz.

Güncel: Atm para çekme limiti

Yorum yap: