TEB ATM Para Çekme Limiti 2020

TEB ATM Para Çekme Limiti 2020

Bu sayfadan güncel TEB ATM para çekme limiti 2020 yılı verilerine göz atarak tüm TEB ATM'lerinden günlük para çekebilirsiniz.

TEB ATM Para Çekme Limiti 2020

Teb atm para çekme limiti 2020, pek çok teb kullanıcısının canını sıkan bir durumdur. Öyle ki yüksek miktarlı nakit ihtiyaçlarımızda bankalarda zaman harcamak yerine ATM'ye giderek paramızı çekmek isteriz. Bu durumda karşımıza "günlük para çekme" yada günlük para yatırma limiti engeli gelebilmektedir. Bunu tüm bankalar yapar ve bankamatiği gün içerisinde tüm kullanıcıların hizmetine sunmak isterler.

TEB ATM GÜNLÜK PARA ÇEKME LİMİTİ
Türk Ekonomi Bankası (TEB) ATM'lerinden günlük para çekme limiti 2020 yılında 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Daha öncesinde 2.000 TL olan günlük para çekim limiti, Korona virüs salgınından dolayı 5 Bin TL'ye yükseltilmiştir. Her gün 5.000 TL hesabınızdan atm'ye giderek para çekebilirsiniz. Ancak bana daha yüksek para lazım diyorsanız o zaman da sizler için yine çözümümüz var. Daha yüksek miktarda para çekmek isteyenler de her 1000 TL için komisyon ödemek zorunda tutulmaktadır. Yüksek miktarlı para çekmek isteyenlere önerimiz de en yakın TEB şubesine gitmeniz ve paranızı şubeden çekmenizdir. Şubeden para çekimlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Para çekme işleminin yanı sıra Teb atm'sinden günlük para yatırma limiti de vardır. Bu da 6.000 TL ile sınırlıdır.

Bu konumuzu Teb atm para çekme limiti araması yapanlar için oluşturduk. Sayfamızdaki bilgilerin yanı sıra aklınıza takılan detayları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir, bizleri sosyal medyalardan takip edebilirsiniz.

 

Güncel: Atm para çekme limiti

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: