TEB Atm Para Çekme Limiti Ne Kadar

Sizde gün içerisinde TEB ATM'lerinden para çekmek istiyorsanız limite takılabilirsiniz. Peki Teb atm para çekme limiti ne kadar ile sınırlıdır?

TEB Atm Para Çekme Limiti Ne Kadar

2018-04-06 23:49:27

sponsorlu reklamlar
Teb atm para çekme limiti, pek çok teb kullanıcısının canını sıkan bir durumdur. Öyle ki yüksek miktarlı nakit ihtiyaçlarımızda bankalarda zaman harcamak yerine ATM'ye giderek paramızı çekmek isteriz. Bu durumda karşımıza "günlük para çekme" yada günlük para yatırma limiti engeli gelebilmektedir. Bunu tüm bankalar yapar ve bankamatiği gün içerisinde tüm kullanıcıların hizmetine sunmak isterler.

TEB ATM GÜNLÜK PARA ÇEKME LİMİTİ

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ATM'lerinden günlük para çekme limiti 2018 yılında 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Her gün 1.000 TL hesabınızdan atm'ye giderek para çekebilirsiniz. Ancak bana daha yüksek para lazım diyorsanız o zaman da sizler için yine çözümümüz var. Daha yüksek miktarda para çekmek isteyenler de her 1000 TL için 10 TL gibi bir komisyon ödemek zorunda tutulmaktadır. Yüksek miktarlı para çekmek isteyenlere önerimiz de en yakın TEB şubesine gitmeniz ve paranızı şubeden çekmenizdir. Şubeden para çekimlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Para çekme işleminin yanı sıra Teb atm'sinden günlük para yatırma limiti de vardır. Bu da 6.000 TL ile sınırlıdır.

Güncel: Atm para çekme limiti

Bu konumuzu Teb atm para çekme limiti araması yapanlar için oluşturduk. Sayfamızdaki bilgilerin yanı sıra aklınıza takılan detayları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir, bizleri sosyal medyalardan takip edebilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
PTT Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Tarih : 2019-12-09 21:34:44
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA