sponsorlu bağlantılar

TEB EFT Saatleri 2019

Bu sayfadan Teb eft saatleri 2019 yılına ait bilgiler ve Teb eft ücreti hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

TEB EFT Saatleri 2019

2019-04-10 21:36:23

sponsorlu bağlantılar

 Sizde TEB müşterisiyseniz ve Teb eft saatleri 2019 hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsanız bu konuyu inceleyerek kolay adımlarda eft yapabilirsiniz. Öncelikle eft hakkında bilgiler verelim, EFT (Elektronik Fon Transferi) Merkez Bankası bünyesinde işlemleri yapılan ve tüm bankalarda kullanılan hızlı para trasnfer işlemidir. EFT, bir bankadan farklı bir bankaya İban yada hesap numaraları ile kolaylıkla para göndermeyi kapsamaktadır. Havale ile EFt işlemleri bir çok kişi tarafından karıştırılmaktadır. Yani daha da açıklayacak olursak;

TEB - > Ziraat Bankası'na para yollamak -> EFT
TEB - > TEB hesabına para göndermek -> HAVALE

 

Pazar günü para transferi olur mu?


Yukarıdaki örnekten açıklanacağı şekilde TEB'den farklı bankaya para göndermek istiyorsanız eft adımını seçmelisiniz. EFt yapmayı bilmeyen kişilere de aşağıda "nasıl yapılır" bölümünü ekledik. Teb eft saatleri 2019 yılında saat 09:00 'da başlamaktadır  ve saat 17:15'te bitmektedir. Yani hafta içi mesayi saatlerinde her gün 09:00 ile 17:15 arasında eft işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

UYARI: Eft saatleri içerisinde de yapılan işlemlerde, bazı yoğunluk durumlarında işlemin onaylanma süreci gecikebilir. Eft işlemi yapıldıktan sonra eft'nin onaylanması için Merkez Bankası'nın eft'ye onay vermesi gerekmektedir. Normal durumlarda 15 dakika içerisinde para karşı tarafın hesabına geçecektir.

 

TÜM BANKALAR: EFT SAATLERİ

 

Ayrıca havale işlemlerini ise 7 gün 24 saat Teb internet şubesi yada teb mobilden yapabilirsiniz. Alıcıya ait İBAN'ın olması halinde başka bir bilgiye gerek olmadan HAVALE işlemizi, EFT işleminde ise alıcı adı soyadı bilgisi yazılarak yapılabilmektedir. Ayrıca saat 16:00'dan itibaren yapılan eft'ler "geç eft" olarak işlem görmekte ve ekstradan ücretlendirilmektedir. Teb cebe havale işlemlerinde ise parayı çekecek kişi 18 yaş altında olması halinde parayı çekemez.

 

TEB EFT ÜCRETİ

Mobil şubeden yapılan eft işleminden 5.4 TL,

Şubeden yapılan eft minumun 54 TL, maksimum 475 TL,

İnternet şubesinden 5.4 TL,

eft işlem ücreti alınmaktadır.TEB Eft Nasıl Yapılır?

Teb'den farklı bir banka hesabına para transferini EFT ile yapabilirsiniz. Yukarıda belirtilen saatler arasında Teb intenret şubesine girdikten sonra "Para transferi -> EFT" menüsüne geldikten sonra karşı tarafın İBAN , Adı soyadı bilgisini doldurarak göndermek istediğiniz para miktarını yazın. Sonrasında gönder diyerek kontrol ederek onaylamanız halinde paranız 5 ile 20 dakika arasında hesaba yatar. Teb eft saatleri hakkında bu konudan bilgilere ulaştınız. Ayrıca aşağıda yer alan ilgili konulara da göz atabilirsiniz. Tüm bankaların eft saatlerini merak ediyorsanız eft saati konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA