Teb İhtiyaç Kredisi

Teb ihtiyaç kredisi faiz oranları ve hesaplama bilgilerine bu sayfadan ulaşarak TEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Teb İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan Teb, kredi çeşitliliği ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyor. Teb’in vatandaşlara sunmuş olduğu en önemli kredi türlerinden biri, ihtiyaç kredisidir. Sayfamızdaki bilgilere göz atarak, Teb ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki İhtiyaç (tüketici) kredileri, tüm ihtiyaçlarınızı finanse edebilmeniz amacıyla banka tarafından verilmektedir. Teb’in avantajlarından ve çeşitli kampanyalarından yararlanarak ihtiyaç kredisi çekebilir, nakit ihtiyacınızı son verebilirsiniz. İhtiyaç kredisi hakkında merak ettiğiniz bütün detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte, 60 aya varan vade imkanı ile Teb ihtiyaç kredisi.

Tıklayın: Teb ihtiyaç kredisi hesaplama

Nakit ihtiyacı duyduğunuz her an Teb ihtiyaç kredi ile yanınızda! İhtiyaç kredisi için gereken belgeleri ayarlayarak, Teb şubelerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi 24 saat içinde kullanabilir ve her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Teb ihtiyaç kredisi faiz oranları, piyasadaki faiz oranlarından hiçbir şekilde etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. 60 aya kadar varan vade seçeneklerinden yararlanabilir, taksitlerinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz.


GEREKLİ BELGELER:

1. T.C. kimliği, ehliyet ya da pasaport fotokopisi

2. Gelir belgesi

3. Serbest meslek ile uğraşan vatandaşlarımız ve işletme sahipleri son 3 yıla ait bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi

4. Ücretli çalışanların maaş bordrosu antetli kağıttaysa, firma imza sirküleri

5. Teb gerekli gördüğü durumlarda ek belge ve kefil isteyebilir. Kefilin de belirtilen belgeleri ayarlaması gerekmektedir.

Teb Müşteri Hizmetleri: 0850 200 0 666 numaralı Teb telefon şubesini arayabilir ve krediler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Bankaların en sık tercih edilen kredi türü ihtiyaç kredisi ile sizler de, hayallerinizi kısa yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Teb ihtiyaç kredisi 2019 hem uygun faiz oranları hem de uzun vade seçenekleri ile geri ödemenizi kolaylaştırıyor! Vakit kaybetmeden şubelere giderek başvurunuzu gerçekleştirin ve aynı gün kredinizi kullanmaya başlayın.

Yorum yap: