Teb Kredi Başvurusu Sms Numarası

Teb Sms kredi başvurusu yapmak isteyenlere özel olarak bu konuyu oluşturduk. Teb, Türkiye'de en büyük bankalar arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyenler için sms ile de başvuru alınmaktadır. İşte teb sms kredi başvuru numarası.

Teb Kredi Başvurusu Sms Numarası

  Türkiye'de en iyi hizmet veren bankalar arasında gösterilen Teb (Türk Ekonomi Bankası) aracılığıyla kredi kullanmak isteyenlere özel sürekli olarak cazip faiz oranları ve vade seçenekleriyle hizmet vermektedir. Teb sms kredi başvurusu yapmak isteyenler için de bu kanalını aktif olarak tutmakta ve sms ile kredi başvurusu yapanlara hızlı şekilde dönüş yapılmaktadır.

TEB SMS KREDİ

Teb kredi başvurusu sms numarası öğrenmek isteyenler için bu araştırmayı yaptık. Türkiye'de en büyük banka kurumları arasında hizmet veren ve müşteri sayısını her geçen gün arttıran Teb, sms ile de kredi kullandırmaktadır. Sms kredi başvurusu diğeri ise; 2017 yılında Teb kredi başvurusu yapmak isteyenler için de kredi kampanyaları ardı ardına duyurulmaktadır. Teb Bankası şuanda kredi faiz oranları güncel verilerine göre %.1.55 olarak gözükmektedir. Bu faiz oranları ihtiyaç kredileri için geçerlidir ve Teb'in resmi internet sitesinde yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse 10.000 TL tutarındaki 36 ay vadeli %1.55 faiz oranlı bir kredi için aylık ödemeniz 383 TL olmaktadır. Yine aynı vade ve faiz oranında 15.000 TL bir kredi kullanımı için de aylık ödemeniz 575 TL olmaktadır.


Teb Sms Kredi Başvurusu

Teb sms kredi ile yapmak isteyenler için pratik kredi teklifi sunmaktadır. Telefonunuzun mesaj bölümünden TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4466'ya sms yollamanız yeterli olacaktır. Bununla beraber Teb size en kısa zamanda dönüş yapacaktır. Kredi notunuzda bir aksilik yoksa ve siciliniz düzgün görünüyorsa Teb size sms ile kredi kullandırma avantajı sunacaktır. Ayrıca sms ile kredi başvurularında onay gelmesi halinde banka şubelerine davet edilir ve kredinizi oradan rahatlıkla alabilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilere göre sizde Teb sms kredi başvurusu yaparak bankaya hızlı şekilde başvurunuzu iletebilirsiniz. Bundan sonraki aşama ise banka yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını beklemektir. Kısa zaman sonra banka tarafından olumlu ya da olumsuz olarak dönüş alacaksınız. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa Teb sizi şubelerine davet edecek ve sonrasında kredinizi size verecektir.

Benzer konular:
Sms ile kredi notu sorgulama
Sms ile kredi veren bankalar
Garanti cepten kredi

Yorum yap: