Teb Kredi Faiz Oranları 2018 (İhtiyaç - Konut - Taşıt Kredisi)

Teb Kredi Faiz Oranları 2018 (İhtiyaç - Konut - Taşıt Kredisi)

Türk Ekonomi Bankası yani kısa adıyla TEB Kredi faiz oranları 2018 yılı verilerini merak edenler bu sayfaya bakabilir. Teb Bankası'nın ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi faizlerini buradan inceleyebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Teb Kredi Faiz Oranları 2018 (İhtiyaç - Konut - Taşıt Kredisi)

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

 En uygun faiz oranlarıyla her zaman müşterilerinin yanında yer alan Teb'den hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Teb kredi faiz oranları 2018 yılı güncel verilerini bu sayfada sizlere sunuyoruz. Sizde bankaların faiz oranlarını karşılaştırarak karlı çıkabilir, online kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz.

Teb Kredi Faiz Oranları

Türk Ekonomi Bankası'nın ülkemizde çok büyük müşteri kitlesi bulunmaktadır. Her geçen gün müşterilerine yenilerinin eklenmesinin tek nedeni ise müşteri memnuniyeti ve doğal olarak kredi faizlerinin uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Teb, Türkiye'de en uygun faizli krediler veren bankalar arasında yer alarak hizmetine devam etmektedir. Teb'den ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi başvurusu yapabilir ve uzun vadelerle kredinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Aşağıda yer alan güncel faiz oranları Teb Bankası'nın resmi sitesinden alınıp sizler için sunulmuştur.

Teb İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

2018 yılında Teb'den ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler için %1,79 faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Diğer yandan Teb'in internet bankacılığı olan CEPTETEB'de faizlerin daha uygun olduğunu görmekteyiz. Cepteteb ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %1,49'dan başlamaktadır. Banka şubesine giderek kredi başvurusu yapmak yerine Cepteteb sitesine girip online kredi başvurusu yaparak avantajlı çıkabilirsiniz. Teb'de en fazla ihtiyaç kredisi vade sayısı ise 48 ay ile sınırlandırılmıştır.

İlgili: Teb kartım nerede? Teb kredi kartı başvurusu


Teb Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Teb'de her bütçeye uygun konut kredisi teklifleri yer almaktadır. 120 aya varan vade seçenekleri ve %1,35 faiz oranları ile kredinizi TEB'den kullanabilirsiniz. 100.000 TL konut kredisi için 120 ay vadeli %1,35 faiz oranlı kredide aylık ödeme 1.687 TL, toplam ödeme ise 202.500 TL olmaktadır. Sizde mortgage kredisinden faydalanmak için Teb şubelerine giderek ev kredisi başvurusu yapabilirsiniz.


Teb Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Teb'den ikinci el ve sıfır araç kredisi için faiz oranları 2018 yılında %1,45 olarak yansıtılmaktadır. Sizde hayalinizdeki aracı bulduktan sonra Teb şubelerine giderek taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 48 aya varan vade ve uygun ödeme koşullarından faydalanarak taşıt kredisine hemen başvurun! 20.000 TL 48 ay vadeli, 1,45 faiz oranlı taşıt kredisi için aylık 618 TL taksit tutarı, toplamda ise 29.665 TL geri ödeme bulunmaktadır.

Bu sayfamızı Teb kredi faiz oranları 2018 yılı verilerini incelemek isteyen kullanıcılarımız için hazırladık. Teb, güncel faiz oranlarını piyasa verilerine göre değiştirebilmektedir. Sizde en uygun faizli krediyi tercih etmek için aşağıda yer alan bağlantılara gidebilirsiniz.

En uygun ihtiyaç kredisi 2018
İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: