Teb Kredi Kartı Başvurusu
sponsorlu bağlantılar

Teb Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bankası'ndan kredi kartı başvurusu mu yapmak istiyorsunuz. İşte sizin için Teb kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz yol haritası.

Teb Kredi Kartı Başvurusu

2017-05-05 11:55:01

Türkiye'de faaliyet gösteren banka kurumları arasında yer alan TEB, 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası adı altında kurulmuştur. 1982 yılına kadar yerel bir banka olarak hizmet vermiştir. Teb kredi kartı başvurusu yaparak, günümüzde teknolojik ürünleriyle müşterilerine zaman kazandırmaktadır. Teb'in sürekli olarak müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalar sayesinde her geçen gün müşterisini artırmaktadır. 

Teb Kredi Kartı Başvurusu 2017

Tüm müşterilerine Bonus ve Wordcard adı altında kredi kartı veren Teb, bu sayede müşteri potansiyelini de artırmaktadır. Türkiye'de en çok tercih edilen bankalardan olma nedeni de, sürekli olarak kampanyalar düzenlemek ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmektir. Teb'in kredi kartı başvuru numarasını öğrenmek isteyenler konuyu incelemeye devam etsin. Teb kredi kartı başvurusu yolları arasında; sms ile başvuru, şubeden başvuru, müşteri hizmetleri numarasından başvuru, internet bankacılığından ve şubelerden yapılabilmektedir.


Banka şubelerinden kredi kartı başvurusu


Teb’in banka şubelerine giderek müşteri temsilcisinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Burada kart limitinizi belirtebilecek ve kolay yoldan ücretsiz olarak kredi kartı başvurunuzu bankaya ileteceksiniz.

 


Müşteri hizmetlerinden


Teb Kredi Kartı Başvurusu için yapmanız gereken 
0850 222 09 29 numaralı Teb müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. 


Sms ile kredi kartı başvurusu


Teb'e mesajla kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için sadece Yıdlız Priority kart için geçerli olmaktadır. YILDIZ yazıp 4663'e mesaj yollamanız halinde yolculuklar için avantajlı yıldız karta sahip olabilirsiniz.Atm’lerden kredi kartı başvurusuDiğer bankalarda olduğu gibi TEB'de atmlerden başvuru kabul edilmemektedir. En iyisi siz bir Teb şubesine giderek hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şubeden kredi kartı başvurusu yapmak için ise maaş bordronuz ve ikametgah belgenizi yanınızda götürmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Teb'in en hızlı sonuçlanan başvuru yolu ise yine şubelere giderek direk olarak müşteri temsilcisinden başvuru yapmaktır. Bunun için Teb şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Sizin için oluşturduğumuz Teb kredi kartı başvurusu 2017 yolları yukarıda yer almaktadır. Bunun için başvurular arasında sms ile başvuru vardır ancak sms başvuruları sadece Yıldız Kart için geçerlidir. İnternet bankacılığı üzerinden de başvuru kabul edilmektedir.

Teb internet sitesine girerek Kartlar menüsünden "Teb Bonus" karta tıklayarak "hemen başvur" yazısına tıkladıktan sonra TC Kimlik Numarası, Cep telefon numaranız ve diğer bilgileri de doğru girdikten sonra onaylayın. Başvurunuz bankaya iletilmesinden sonra hemen işleme alınacaktır. Kredi notunuz ve siciliniz kontrol edildikten sonra banka tarafından olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılacaktır.


Bunlara da bakınız:
Teb sms kredi
Garanti kredi kartı başvurusu
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: