TEB PTT Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

Sizde maaşınızı Ptt şubelerinden alıyorsanız uygun faiz oranlarıyla TEB Ptt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Maaşını Ptt'den alan emeklilere özel teb ptt kredisi faiz oranları bu sayfada yer almaktadır.

TEB PTT Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi olan TEB, Ptt ile anlaşarak maaşını Ptt'den alan emeklilere özel olarak Ptt şubeşerinden kredi vermeye başlamıştır. Sizde maaşınızı Ptt'den alıyorsanız 48 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve onaylanması halinde paranızı nakit olarak Ptt'den alabilirsiniz.

Teb Ptt Kredisi

"Teb Jet Kredi" adı altında Ptt kurumlarında sunulan bu krediye 40.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için başvuru yapabilirsiniz. En az 1.000 TL kredi alabilirsiniz. Ptt emekli müşterileri için 1000 - 8000 TL arasında krediler için %1,75; 8.000 üzerinde kullanılacak olan krediler için ise 1,55 faiz oranıyla kredinizi kullanabilirsiniz. 70 yaşını geçmeyen emekliler bu kredi avantajından yararlanabilir. Kredi şartlarına ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayarak TEB'in resmi sitesine gidebilirsiniz.

Güncel: Emeklilere özel ptt ihtiyaç kredisi

Ptt Kredi Başvurusu!

PTT üzerinden maaş alan tüm emekliler anlaşmalı bankalardan kredi kullanabilir. Burgan Bank, Aktif Bank, Teb, İNG Bank'tan kredi kullanmak istiyorsanız Ptt kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faiz oranlarını karşılaştırmak istiyorsanız yukarıda yer alan sayfaya göz atabilirsiniz. TEB'in güncel kredi faiz oranlarına ulaşmak istiyorsanız Teb kredi faiz oranları 2018 sayfasına göz atabilirsiniz.
İlgili içerik: Ptt Kredi Başvurusu

Yorum yap:

Etiketler
Kapat