Türkiye Finans Hesap Açma

Siz de bu sayfadan Türkiye Finans hesap açma işlemlerini öğrenerek hemen TL vadesiz hesabınızı açabilirsiniz.

Türkiye Finans Hesap Açma

Katılım bankacılığı alanında uzun yıllardan beridir hizmet veren Türkiye Finans'ta hesap açmak istiyorsanız bu sayfamızda yer alan güncel bilgilerden yararlanabilirsiniz. Özellikle Korona virüs salgınından dolayı banka şubesine gidemeyen pek çok kişi Türkiye Finans hesap açma nasıl yapılır, internetten yapılıyor mu diye merak etmektedir. Biz de Türkiye Finans Katılım Bankası'nın internet üzerinden hangi türlerde başvuru aldığını ve hangi hesapları açıldığını bu sayfada hazırladık.

 

Türkiye Finans Hesap Açma

Türkiye'de pek çok banka artık hesap başvurusunu internet üzerinden İnternet bankacılığından almaktadır. Bankalar, sitelerine yerleştirdikleri formlar aracılığıyla başvuru aldıktan sonra hesabı onaylamak için kuryeyi başvuru yapan kişinin adresine göndermektedir. Fakat bu yeniliğe ne yazık ki Türkiye'de sayılı bankalar adapte olmuş durumda. Türkiye Finans'ta günümüzde internet üzerinden TL vadesiz hesap açılamıyor, hesap açmanız için Türkiye Finans şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Vadesiz hesap açma dışında Türkiye Finans internet bankacılığından yapılan başvuru ve diğer hesap açma ayrıntılarına aşağıdan erişebilirsiniz.

 

Türkiye Finans TFX TARGET Başvurusu

Döviz, altın ve yatırım ürünleri için 5 gün 24 saat işlem yapılabilen Türkiye Finans'ın uygulaması TFXTARGET başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Bunun için TFXTARGET sitesinden veya Türkiye Finans resmi web sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda başvuru linkini sizler için verdik.

TFXTARGET Başvuru Sayfası (Türkiye Finans resmi sitesine yönlendirilirsiniz.)

 

Diğer başvuru sayfaları:

 

Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilere göz atarak Türkiye Finans hesap açma işlemlerini öğrenebilir, Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan hesap açmak için en yakın şubeye ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda yer alan Türkiye Finans internet şubesinden başvuru sayfalarından da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat