Vakıf Katılım Kredi Başvurusu

Vakıf Katılım kredi başvurusu yapabilmeniz için bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım konut kredisi hesaplama yaparak finansmanınızı ve geri ödemelerini görebilirsiniz.

Vakıf Katılım Kredi Başvurusu

 

 

Vakıf Katılım Bankası, 2016 yılında hizmete başlayan bir katılım bankasıdır. Vakıf Katılım'da konut, taşıt, arsa ve işyeri kredilerini çok uygun kar payı ile kullanabilirsiniz. Sizde Vakıf Katılım'ı tercih ederek uygun kar paylarıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz.İlgili konu: Vakıf Katılım kimin

Vakıf Katılım Kredi Başvurusu

Vakıf Katılım'a kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım, 2018 yılında 100 şubeye ulaşarak yurt genelinde şubeleşmesini artırmak istemektedir. Her geçen gün şubelerine yenisini ekleyen bu bankayı yakın zamanda Türkiye'nin her yerinde ulaşabilmek mümkün olacaktır. Vakıf Katılım, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İşte Vakıf Katılım kredi başvurusu yapabileceğiniz yollar.

 

 

 

 

 

 


Vakıf Katılım Şubelerinden Başvuru


Türkiye'de hızla yayılan ve her geçen gün yeni şubeleri açılan Vakıf Katılım'ın size en yakın şubesine giderek kimliğinizle birlikte müşteri temsilcisinden konut, taşıt, işyeri, arsa ve diğer finansman destekleri için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın Vakıf Katılım şubelerini görebilmek için tıklayın.
 

 


İnternetten kredi başvurusu

 

Vakıf Katılım internet şubesi olan vakifkatilim.com.tr adresinden hesaplama yapılabilmekte ancak şuan için kredi başvuruları bankadan alınmaktadır. Ancak Vakıf Katılım'ın internet şubesinden, Vakıf Katılım müşterileri giriş yaparak kredi başvurusu yapılabileceği de bilinmektedir.
 

 


Vakıf katılım sms ile kredi başvurusu


Vakıf Katılım'da sms ile kredi başvurusu seçenekleri henüz bulunmamaktadır. Örnek olarak %1,19 kar payı ile konut finansmanı kullanabilirsiniz.
 

 


Vakıf Katılım müşteri hizmetlerinden kredi başvurusu

 

Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusu ve krediler ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. 0850 202 1 202 numarasını arayarak hemen Vakıf Katılım müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.Vakıf Katılım ile en uygun kar payı ile kredi çekebilir ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayarak konut, ev, arsa ve işyeri için destek finansmanı kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım konut kredisi başvurusu için de aynı yöntemler kullanılabilmektedir.

İlgili: Faizsiz kredi veren bankalar 2018

 

 

 

 

Yorum yap:

Kapat