Emekli Maaşını Vakıfbank'a Taşıma

Emekli vatandaşlarımız emekli maaşını Vakıfbank'a taşıma yaparak emekli promosyonundan ve bir çok avantajdan yararlanabilir.

Emekli Maaşını Vakıfbank'a Taşıma

SGK ve Bağ-Kur emeklileri, devlet tarafından ödenen maaşlarını artık istediği bankaya veya PTT şubesine taşıyabiliyor. Emekli maaşını Vakıfbank'a taşıma sonrasında siz de bir çok avantajdan anında yararlanabilir, emeklilere özel kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca maaşınızı taşıdıktan sonra emekli promosyon ücretinden de yararlanabilirsiniz. İşte sizler için bu sayfada maaşınızı Vakıfbank'a taşımanız durumunda alacağınız promosyon miktarı ve avantajları yazdık.

Vakıfbank Emekli Maaşı Taşıma

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Vakıfbank arasında imzalanmış anlaşma gereğince sigortalı hak sahiplerine ilk bağlanan aylık ödemeleri ile emekli ikramiyelerinin SGK kapsamında gelir / aylık alanlara promosyon ödemesi yapılmasına başlanmıştır. Bu kapsamda maaşını Vakıfbank'a taşıyan tüm emekliler aşağıda belirtilen miktar dahilinde emekli promosyonunu karşılıksız olarak bir defaya mahsus alabilir.

Vakıfbank'a Emekli Maaşımı Nasıl Taşırım?

Size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek kimlik belgenizle müşteri temsilcisinden maaşınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İmzalayacağınız maaş taşıma sözleşmesinden sonraki ilk yatacak aylıkla beraber promosyon ödemenizi de alabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Promosyon Ne Kadar?

2021 yılında maaşını Vakıfbank'a taşıyan tüm emeklilere aşağıdaki oranda promosyon ödemesi yapılacaktır:

  • 1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

  • 1.500.-TL’ye (1.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 500.- TL,
  • 1.500 - 2.500.-TL (2.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL,
  • 2.500.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 750.- TL

3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.

Promosyon Almak İçin Gerekli Şartlar

Emekli maaşını 3 yıl süreyle Vakıfbank'tan alınmasının yazılı olarak taahhüt edilmesi gerekmektedir. 3 yıl içerisinde maaşınızı farklı bir bankaya taşımanız durumunda almış olduğunuz promosyon ödemesini tekrardan ödemeniz istenecektir. Emekli maaşınızı Vakıfbank'a taşımanızla beraber bir çok Vakıfbank avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Tüm Vakıfbank ATM'lerinden maaşınızı istediğiniz zaman çekebilir, internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan EFT ve Havale gibi para tranferlerinde komisyon ödemek zorunda kalmazsınız. Arabanızla otoyollardan rahatlıkla geçebilmeniz için maaş hesabınıza bağlanan HGS'yi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartlarından kart aidatı alınmayacaktır. Ayrıca Vakıfbank çağrı merkezine öncelikli bağlanma hakkına da sahip olacaksınız.

Siz de emekli maaşı Vakıfbank'a taşıma işlemini başarılı bir şekilde yaparak pek çok avantaj ve kampanyalardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Yorum yap: