sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank Atm Para Çekme Limiti

Vakıfbank günlük para çekme limiti 2018 yılında tüm atm'ler için geçerlidir. Siz de Vakıfbank ATM'lerinden para çekmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken şey Vakıfbank atm para çekme limiti olmaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde siz de günlük atm'den para çekme limitlerine göz atabilirsiniz.

Vakıfbank Atm Para Çekme Limiti

2018-06-26 17:43:56

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
Türkiye'nin dört bir yanında bulunan en yakın Vakıfbank ATM'lerinden siz de her türlü işleminizi kolaylıkla yapabilir, para çekme ve yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey, Vakıfbank atm para çekme limiti olacaktır. Her bankada olduğu gibi Vakıfbank'ta da günlük olarak atm'lerden para çekme limitleri bulunmaktadır. Bu limitler her gün yenilenmekte ve güncellenmektedir. Atm para çekme limiti artırım ve yükseltme de söz konusu değildir, bunun nedeni ise her müşterinin ortak şekilde atm'yi kullanabilmesi içindir.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti 2018

Her yıl güncellenen günlük para çekim limitleri bu yıl Vakıfbank'ta 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Siz de herhangi bir Vakıfbank ATM'sinden günlük olarak 1.500 TL'ye kadar para çekebilirsiniz. Her karta özel olarak tanımlanan bu üst limiti 2 atm'de farklı şekilde ve daha yüksek tutar çekmek için kullanamazsınız. Yani bir atm'den aynı gün içerisinde 1500 TL çektikten sonra, diğer atm'lerden para çekim işleminize bloke konulur ve gün içerisinde hiçbir atm'den para çekemezsiniz. Dolar bazında günlük para çekim limiti ise 1000 $ olarak belirlenmiştir. Para transferi için için günlük limit 10.000 TL'dir. Aşağıda yer alan tablodan gerekli incelemeyi daha iyi yapabilirsiniz.

İLGİLİ: Atm para çekme limiti

İşlem Adı

Alt Limit

Vakıfbank atm para çekme limiti

Para Çekme (TL)

10

1.500

Para Çekme (Döviz)

50 $ - 50 €

1.000 $ - 1.000 €

Para Yatırma (TL) (Banka kartı ile)

5

-

Para Yatırma (TL) (Kartsız İşlemler ile)

5

20.000 TL
BANKA NUMARASI: Vakıfbank müşteri hizmetleri

Yukarıda yer alan bilgiler ile siz de Vakıfbank günlük para çekme limiti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakıfbank atm'sine gitmeden para çekme limitini öğrenebilir ve finansal durumunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank sms ile kredi başvurusu sayfasına da göz atabilir ve en uygun faiz oranları ile Vakıfbank'a mesaj göndererek kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA