Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti 2020
Sponsorlu Bağlantılar

 

Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti 2020

Siz de Vakıfbank ATM para çekme limiti bilgilerine bu sayfadan bakabilir, 2020 yılında belirtilen miktarda günlük olarak para çekebilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar
Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti 2020

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan en yakın Vakıfbank ATM'lerinden siz de her türlü işleminizi kolaylıkla yapabilir, para çekme ve yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey, Vakıfbank atm para çekme limiti olacaktır. Her bankada olduğu gibi Vakıfbank'ta da günlük olarak atm'lerden para çekme limitleri bulunmaktadır. Bu limitler her gün yenilenmekte ve güncellenmektedir. Atm para çekme limiti artırım ve yükseltme de söz konusu değildir, bunun nedeni ise her müşterinin ortak şekilde atm'yi kullanabilmesi içindir.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti 2020
Türkiye'de hizmet veren bankaların korona virüsü salgını dolayısıyla almış olduğu önlemler arasında, ATM para çekim limitlerini yükseltmek de yer aldı. Devlet bankaları arasında hizmetini sürdüren Vakıfbank ATM'lerinden siz de günlük olarak 5.000 TL'ye kadar para çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank ortak ATM'lerden de komisyon ücreti ödemeden para çekebilirsiniz. 
Her yıl güncellenen günlük para çekim limitleri bu yıl Vakıfbank'ta 5000 TL olarak belirlenmiştir. Siz de herhangi bir Vakıfbank ATM'sinden günlük olarak 5000 TL'ye kadar para çekebilirsiniz. Her karta özel olarak tanımlanan bu üst limiti 2 atm'de farklı şekilde ve daha yüksek tutar çekmek için kullanamazsınız. Yani bir atm'den aynı gün içerisinde 5000 TL çektikten sonra, diğer atm'lerden para çekim işleminize bloke konulur ve gün içerisinde hiçbir atm'den para çekemezsiniz. Dolar bazında günlük para çekim limiti ise 1000$ olarak belirlenmiştir. Para transferi için için günlük limit 10.000 TL'dir. Aşağıda yer alan tablodan gerekli incelemeyi daha iyi yapabilirsiniz.

 

Diğer yandan, Vakıfbank internet bankacılığı ve Vakıfbank mobil şubesini kullanarak banka şubesine gitmeye gerek kalmadan tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Çağrı merkezini 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayabilir ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 


TÜM BANKALAR: Atm para çekme limiti 2020

 

 

 

İşlem Adı

Alt Limit

Vakıfbank atm para çekme limiti

Para Çekme (TL)

10

1.500

Para Çekme (Döviz)

50 $ - 50 €

1.000 $ - 1.000 €

Para Yatırma (TL) (Banka kartı ile)

5

-

Para Yatırma (TL) (Kartsız İşlemler ile)

5

20.000 TL
Yukarıda yer alan bilgiler ile siz de Vakıfbank günlük para çekme limiti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakıfbank atm'sine gitmeden para çekme limitini öğrenebilir ve finansal durumunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank sms ile kredi başvurusu sayfasına da göz atabilir ve en uygun faiz oranları ile Vakıfbank'a mesaj göndererek kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

 

BANKA NUMARASI: Vakıfbank müşteri hizmetleri

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: