Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti 2022

Vakıfbank ATM günlük para çekme limiti bilgilerine bu sayfadan bakabilir, 2022 yılında belirtilen miktarda günlük olarak para çekebilirsiniz.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti 2022

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan en yakın Vakıfbank ATM'lerinden siz de her türlü işleminizi kolaylıkla yapabilir, para çekme ve yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey, Vakıfbank atm para çekme limiti olacaktır. Her bankada olduğu gibi Vakıfbank'ta da günlük olarak atm'lerden para çekme limitleri bulunmaktadır. Bu limitler her gün yenilenmekte ve güncellenmektedir. Atm para çekme limiti artırım ve yükseltme de söz konusu değildir, bunun nedeni ise her müşterinin ortak şekilde atm'yi kullanabilmesi içindir.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti

Devlet bankaları arasında hizmetini sürdüren Vakıfbank ATM'lerinden siz de günlük olarak 1.500 TL'ye kadar para çekimi yapabilirsiniz. Vakıfbank ATM'lerinden günlük para yatırma limiti iser 20.000 TL'dir. Ayrıca Vakıfbank ortak ATM'lerden de komisyon ücreti ödemeden para çekebilirsiniz. Dolar bazında günlük para çekim limiti ise 1000$ olarak belirlenmiştir. Para transferi için için günlük limit 10.000 TL'dir.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti Arttırma

Her bankanın kısıtlı olarak ATM cihazı olduğundan dolayı müşterisine eşit olarak hizmet veren bankalar, ATM günlük para çekim limitlerini arttırmamaktadır. Ancak bazı bankalar belli özel kartlara özel olarak tanımlanan günlük çekim limitleri belirlemiştir. Eğer EFT limitinizi arttırmak istiyorsanız Vakıfbank müşteri hizmetlerini aramanız veya Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Vakıfbank EFT limiti arttırma sayfamıza bakarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Diğer yandan, Vakıfbank internet bankacılığı ve Vakıfbank mobil şubesini kullanarak, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Çağrı merkezini 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayabilir ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda yer alan bilgiler ile siz de Vakıfbank günlük para çekme limiti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakıfbank atm'sine gitmeden para çekme limitini öğrenebilir ve finansal durumunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz.

Yorum yap: