Vakıfbank Bankomat Hesap No Nerede

Vakıfbank'ın Bankomat kartını kullanıyor ve Vakıfbank Bankomat hesap no nerede yazıyor diye merak ediyorsanız bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Bankomat Hesap No Nerede

 Ülkemizde oldukça yüksek müşteri portföyü bulunan Vakıfbank'ın kullanışlı kartı Bankomatı kullanıyorsanız sizde bu soruyla karşı karşıya kalmışsınızdır. Vakıfbank bankomat hesap no nerede diye merak edenler için, kredi bankalar sitesi olarak bu konuyu hazırladık. Bilindiği gibi hesap kartınıza para transferi yapacak kişiye doğru ve eksiksiz bilgiler vermelisiniz.
Bazı bankaların da kullandığı şekilde, Vakıfbank Bankomat kartının arka yüzünde TR ülke kodu ile başlayan rakamlar göreceksiniz. Ülke kodundan sonra 26 haneli iban numarası yazması gerekmektedir. Bu rakam ayrıca size verilen hesap cüzdanı ya da bankaya ait dökümanlarda da yer almaktadır. Bankomat kartınızın arka yüzünde bulunan bu iban numarasını karşı tarafa ileterek sizin hesabınıza para transferi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca iban numarasından hesap numarasını da öğrenebilirsiniz.


Vakıfbank Bankomat Hesap No Nerede Yazıyor?

Vakıfbank bankomat hesap kartınıza para transferi almak için karşı tarafa hesap numarası yerine iban numaranızı iletebilirsiniz. 26 haneli bu kod sizin hesap numaranız yerine de geçmektedir. Hemen hemen tüm banka dökümanlarınızda ulaşabileceğiniz bu rakamları karşı tarafa iletirseniz, iban numaranızı kullanarak çok kolay şekilde hesabınıza para transferi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Bankomat hesap numarası nerde yazar diye soru yöneltenler için bu konuyu hazırladık. Ayrıcam iban numaranız dışında hesap numaranıza ulaşmak istiyorsanız Vakıfbank'ın müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 724 telefonunuzdan arayarak müşteri hizmetlerinden de bilgi alabildiğiniz gibi, ayrıca internet bankacılığına giriş yaparak da hesap numaranıza ulaşabilirsiniz. Diğer yandan Vakıfbank Bankomat kartınızı atmye giriş yaptıktan sonra da bilgi bölümünden hesap numaranızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank Bankomat hesap no kaç haneli diye yöneltenler için de cevabımızın 26 haneli olduğunu ve iban numarasının TR ülke koduyla başladığını, sonraki 2 rakamın ise güvenlik kodu olup geriye kalan 5 hanenin banka kodu olduğunu, diğer 16 hanenin ise hesap numarası olduğunu da belirtelim.

Yorum yap:

Kapat