sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank Hesap Açma

Eğer siz de Vakıfbank'ta hesabınız olsun istiyorsanız, Vakıfbank vadesiz hesap açma işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Hesap Açma

2018-06-01 22:16:49

sponsorlu bağlantılar
  Türkiye'de hizmet veren devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank'tan hesap açarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank hesap açma işlemlerin nasıl yapıldığını merak ediyor ve hemen bankaya hesap açmak için başvuru yapmak istiyorsanız bu sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz. Vakıfbank'tan vadesiz hesap açarak internet bankacılığını ve mobil şubeyi kullanabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

İlgili sayfa: Devlet bankaları

VAKIFBANK VADESİZ HESAP AÇMA

Siz de, Vakıfbank'ın ayrıcalıklı dünyasına katılmak istiyorsanız bankadan hemen vadesiz hesap açabilir veya kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vadesiz hesap açmak isteyenlere özel olarak Vakıfbank'ta bir çok başvuru kanalı bulunmaktadır. Vadesiz hesabın bilindiği gibi yıllık bir aidat ve gider ücreti yoktur. Vadesiz hesapları kullanarak Vakıfbank'ın internet şubesini aktif edebilir ve eft, havale, kredi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, yatırım işlemleri, döviz alım-satımı, altın alım-satımı, e-vadeli hesap açma-kapama gibi diğer tüm bankacılık işlemlerinizi kullanabilirsiniz. 

1. Şubelerden: Size en yakın Vakıfbank şubelerine giderek vadesiz hesap kart başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubesine giderek hem gerekli evrakları imzalar, hem de kartınızı hemen alabilirsiniz.

2. İnternet şubesinden: İstediğiniz zaman bankanın resmi web site adresine https://www.vakifbank.com.tr girerek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

3. Çağrı merkezinden: Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724 arayarak yeni bir vadesiz hesap açabilirsiniz. Vakıfbank hesap açma işlemlerini bu bilgiler doğrultusunda kullanabilirsiniz. 
Yukarıda yer alan yöntemler ile hemen Vakıfbank'tan vadesiz hesap kartı başvurusu yapabilir, kartınızın adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan ilgili sayfalara da göz atabilirsiniz. 
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA