Vakıfbank hesap açma (İnternetten Anında Hesap Açın)

Vakıfbank hesabı nasıl açılır, Vakıfbank hesap açma işlemleri hakkında tüm merak edilenleri öğrenerek hesabınızı açabilirsiniz.

Vakıfbank hesap açma (İnternetten Anında Hesap Açın)

Vakıfbank hesap açma işlemlerin nasıl yapıldığını merak ediyor ve hemen bankaya hesap açmak için başvuru yapmak istiyorsanız, bu sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz. Vakıfbank'tan vadesiz hesap açarak internet bankacılığını ve mobil şubeyi kullanabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Siz de, Vakıfbank'ın ayrıcalıklı dünyasına katılmak istiyorsanız bankadan hemen vadesiz hesap açabilir veya kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vadesiz hesap açmak isteyenlere özel olarak Vakıfbank'ta bir çok başvuru kanalı bulunmaktadır. Vadesiz hesabın bilindiği gibi yıllık bir aidat ve gider ücreti yoktur. Vadesiz hesapları kullanarak Vakıfbank'ın internet şubesini aktif edebilir ve eft, havale, kredi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, yatırım işlemleri, döviz alım-satımı, altın alım-satımı, e-vadeli hesap açma-kapama gibi diğer tüm bankacılık işlemlerinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Hesap Açma

Vakıfbank mobil uygulamayı kullanarak, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan anında hesabınızı açabilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulamasını indirerek, yeni kimlik belgenizi uygulamaya tarattıktan sonra Vakıfbank müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşme yapıp hesabınızı açabilirsiniz. Görüntülü görüşme sonrasında Vakıfbank hesabınız anında açılacak, Vakıfbank kartınız adresinize kadar teslim edilecektir.

Vakıfbank Hesap Açma Şartları

Vakıfbank'ta hesap açmak isteyen kişiler için gerekli şartlar, açılacak hesaba göre değişiklik göstermektedir. Yatırım hesabı, döviz hesabı, altın hesabı, vadeli hesap, vadesiz hesap gibi Vakıfbank'ta pek çok farklı banka hesabı bulunmaktadır. Öncelikle hangi hesabı açmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Hesap türleri hakkında bilginiz yoksa, aşağıda yer alan Vakıfbank hesap türlerini de inceleyebilirsiniz. Vakıfbank'ta normal banka hesabı açmak için aranan tek şart, 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Vakıfbank banka kartı almak ve Vakıfbank'ta vadesiz TL banka hesabı açmak istiyorsanız, hesap açmak için kimlik belgenizle Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Vakıfbank'ta daha önce hesabınız yoksa, internetten hesap açamazsınız. Ek hesap, dolar hesabı, altın hesabı, mevduat hesabı, yatırım hesabı gibi hesapların açılışını ise Vakıfbank mobil şubeden, internet şubesinden, çağrı merkezinden, şubelerden gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank hesap türleri

Vakıfbank döviz hesabı: Euro, Dolar veya diğer para birimlerine özel olarak açılabilen banka hesabı türüdür. Vakıfbank'ta döviz hesabı açarak yatırım yapabilir veya SWIFT ile yurtdışı para transfer işlemlerinizi bu hesaplardan yönetebilirsiniz.

Vakıfbank altın hesabı: Vakıfbank'ta altın hesabınızı ücretsiz bir şekilde internet veya mobil bankacılıktan açarak, güncel piyasa koşullarına göre gram altın alım ve satım işlemi yapabilirsiniz.

Vadeli hesap: Vakıfbank Arı Hesap başvurusu yaparak siz de TL, EUR veya USD cinsinden paranızı mevduat hesabında değerlendirebilirsiniz. En yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank'ta arı hesabı ücretsiz olarak Vakıfbank mobil bankacılıktan veya internet bankacılığından açabilirsininiz. 

Vadesiz hesap:Normal banka hesabıdır. Vakıfbank'ta ve diğer bankalarda vadesiz banka hesabı açmak ve kullanmak ücretsizdir.

Eksi hesap: Vakıfbank Ek Hesap olarak adlandırılan KMH hesabı açarak siz de hesabınızda para olmasa bile eksi hesap limitleri dahilinde para transferi yapabilir, para çekebilir, ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank'ta eksi hesap başvurusu yapmak için Vakıfbank ek hesap açma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  Şubelerden Hesap Açma: Size en yakın Vakıfbank şubelerine giderek vadesiz hesap kart başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubesine giderek hem gerekli evrakları imzalar, hem de kartınızı hemen alabilirsiniz.
   

  İnternet şubesinden hesap açma: İstediğiniz zaman bankanın resmi web site adresine https://www.vakifbank.com.tr girerek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank internet şubesine girerek vadeli, vadesiz veya farklı türden hesaplarınızı kontrol edebilir ve yeni hesap açabilirsiniz. Vakıfbank internet bankacılığında yeni hesap açmak için daha öncesinde kullanmış olduğunuz hesabınız ve internet bankacılığı kaydınız olması gerekmektedir.
   

  Çağrı merkezinden: Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724 arayarak yeni bir vadesiz hesap açabilirsiniz ancak müşteri hizmetleri belgeleri imzalamanız için sizi şubeye yönlendirecektir.

  Vakıfbank hesap açma işlemlerini bu bilgiler doğrultusunda kullanabilirsiniz. Yukarıda yer alan yöntemler ile hemen Vakıfbank'tan vadesiz hesap kartı başvurusu yapabilir, kartınızın adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan ilgili sayfalara da göz atabilirsiniz.

  Ziraat Bankası hesap açma

  Akbank hesap açma

  Yapı Kredi hesap açma

  İş Bankası hesap açma

  Yorum yap:

  Yorumlar

  7 yorum yapılmış

  Yaşar Aksakal

  Hesap acma

  2021-11-27 02:36:12 -
  Turan beyaz

  Vakıfbank hesap açma yapmak istiyorum.

  2021-10-26 15:14:18 -
  Cemal Baktimur

  Hesap açmak istiyorum

  2021-10-19 01:02:45 -
  Aliosman Kirlik

  Selam.Vakifbank musterisi degilim Fakat kredim onaylandi Kartim Vs vs yok Ben bu ucreti Atm Aracaligi ile nasil cekerim Evimin Altinda vakifbank Atm Var

  2020-06-10 14:22:09 -
  Kredibankalar.com

  Ali Osman Bey merhabalar, "Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi" dışında kredinizi çekmek için Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Eğer Temel İhtiyaç Destek Kredisi ise Vakıfbank Temel İhtiyaç Destek sayfasında yer alan "Müşteri olmak için hemen tıklayınız" bölümünde yer alan yeni müşteri kaydı formunu doldurmalısınız. Yeni müşteri kaydınız alındıktan sonra kredinizi ATM'den çekebilirsiniz. Linki sizin için aşağıya bıraktık, kopyaladıktan sonra tarayıcınızın url kısmına yazarak direk müşteri kaydınızı oluşturabilirsiniz. İyi günler dileriz. https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/GunlukFinans/AnindaMusteriOl/YeniMusteri/KimlikBilgileri.aspx

  2020-06-11 13:27:18
  SELMA DURGUN

  Merhaba ben bir hesap açma

  2020-04-30 19:38:42 -
  Hatice

  Vakıfbank hesap acms

  2020-08-13 01:02:09
  Kredibankalar.com

  Selma hanım sitemizde yer alan hesap açma ayrıntılarını inceleyerek siz de Vakıfbank'tan hesabınızı açabilirsiniz.

  2020-06-06 13:12:29
  Cahit canan

  Banka hesap acma

  2020-04-22 07:38:21 -
  Necati Ozturk

  Cahit Bey, Vakıfbank hesap açma ayrıntıları için konu içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

  2020-06-06 13:13:10
  Cemal

  Destek kredisine başvurdum sonucu henüz gelmedi nedir acaba

  2020-04-14 13:31:29 -
  Kredibankalar.com Admin

  Cemal bey sitemizde arama bölümüne destek kredisi yazdıktan sonra "Destek kredisi başvuru sonucu sorgulama" sayfamıza gidebilir ve başvurunuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  2020-06-06 13:14:04