Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2021

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 2021 yılı bilgilerine bu sayfadan ulaşarak bireysel kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2021

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2021 yılı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ülkemizde devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Vakıfbank uygun faiz oranlarıyla bireysel ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor.

Hemen Hesapla: Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama

Tüm bankalar: İhtiyaç kredisi hesapla

Vakıfbank ihtiyaç kredinizi 3.000 TL ile 90.000 TL arasında çekebilirsiniz. 36 aya varan uzun vade seçeneklerinden ve % 1,42’den başlayan faiz oranlarıyla geri ödeme planınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Vakıfbank Şubelerine gitmeden cep telefonunuzdan rahatça kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için KREDİ yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numarası boşluk aylık gelirinizi yazarak 5724’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Sms gönderim bedeli operatörler tarafından 0,65 TL olarak tahsil edilmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredinizi: aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi için uyguladı faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. İhtiyaç kredileri için herhangi bir kefil şartı aranmamaktadır. Lakin, banka gerekli gördüğü durumda kefil isteyebilmektedir. Vakıfbank şubelerine giderek ihtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil şartı aramakla birlikte, kredi kullandırma koşullarında da değişiklik yapma hakkını gizli tutmaktadır.  Bankanın saklı tutuğu bir diğer nokta ise: müşterilerinin aylık gelir belgelerinin dikkate alınarak hazırlanan kredi geri ödeme seçenekleridir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2021 hakkında paylaştığımız bilgileri inceleyerek, vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de, nakit sıkıntınızı Vakıfbank ihtiyaç kredisi ile giderebilirsiniz. 
 

Vakıfbank ihtiyaç kredisine, ‘hemen başvur’ sekmesine tıklayarak kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Benzer:

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi
Akbank ihtiyaç kredisi
Garanti Bankası ihtiyaç kredisi

Yorum yap:

Kapat