Vakıfbank Kart Şifresi Alma ve Değiştirme (Bankomat - Kredi Kartı)

Vakıfbank kart şifresi alma veya değiştirme için Bankomat ve kredi kartı işlemleri bu sayfada yer almaktadır.

Vakıfbank Kart Şifresi Alma ve Değiştirme (Bankomat - Kredi Kartı)

Vakıfbank'ta hesap açarak yeni bir banka kartı veya Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kartınız elinize ulaştıysa ilk yapmanız gereken şey yeni kart şifrenizi belirlemek olacaktır. Ayrıca hali hazırda kullandığınız Vakıfbank kartlarınızın şifresini güvenlik nedeniyle değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Sizler için bu sayfada başlıklar halinde Vakıfbank kart şifresi alma, banka kartı şifresi alma, kredi kartı şifresi alma veya değiştirme işlemlerinin nasıl yapıldığını açıkladık.

Vakıfbank Kart Şifresi Alma

Vakıfbank Bankomat banka kartı şifrenizi almak için SIFRE yazıp bir boşluk bırakarak Bankomat kart numaranızı 5724'e SMS gönderebilir, kart şifrenizi alabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank çağrı merkezi 0850 222 0 724 numarasından, Vakıfbank ATM'lerinden, Vakıfbank Mobil uygulamasından ve Vakıfbank internet şubesinden yeni kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

SMS ile: Bankada kayıtlı cep telefonunuzdan SIFRE yazarak bir boşluk bırakın ve Bankomat kart numaranızı ekleyerek 5724'e SMS gönderin. Geçici olarak oluşturulacak şifreniz SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Bu şifreyi kimseyle paylaşmayınız.

Mobil'den: Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yapın. Menü'ye tıkladıkatn sonra Hesaplar > Kartlar > Kart Seçimi > Kart Ayarları > Şifre Belirleme sayfasından ilk olarak kartın son kullanma tarihi ve CCV (Kartın arkasında bulunan kod) bilgilerini doldurun. Yeni şifrenizi yazarak devam edin ve onaylayın.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerinden: 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli komut sistemine "Kart şifresi alma" diye seslenerek şifre alma sayfasına gelin. Yeni şifrenizi belirledikten sonra kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank ATM'den: Geçici olarak almış olduğunuz şifreyi Vakıfbank ATM'sinde değiştirebilirsiniz. ATM'ye giriş yaptıktan sonra Bilgi Güncelleme > Şifre Belirleme menülerini takip ederek yeni şifrenizi kartınıza tanımlayabilirsiniz.

Vakıfbank Kart Şifresi Değiştirme

Vakıfbank'ta kullandığınız banka kartınızın şifresini değiştirmek için Vakıfbank çağrı merkezi, Vakıfbank ATM'leri veya Vakıfbank mobil şubeyi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Mobil'den: Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yapın ve "Hesaplar > Kartlar > Kart Seçimi > Kart Ayarları > Şifre Belirleme" ekranında bankomat kartınızın şifresini değiştirebilirsiniz.

Vakıfbank ATM'den: Vakıfbank ATM'ye kartınızla giriş yapın. Bilgi güncelleme > Şifre Belirleme ekranında kart şifrenizi yenisiyle güncelleyebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerinden: 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak sesli komut sistemine "Kart şifresi güncelleme" diye seslenerek kart şifrenizi değiştirmek için ilgili menüye aktarılabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Şifre Alma

Vakıfbank kredi kartınıza ilk defa şifre alacaksanız, Vakıfbank Mobil uygulamasına giriş yaparak yeni kredi kartı şifrenizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bunun için:

  • Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yapın.
  • Ana ekranda bulunan Menü butonuna tıklayın.
  • Sonrasında sırasıyla Kredi Kartları, Kart Ayarları, Şifre Belirleme seçeneklerine tıklayın.
  • Kartınızın son kullanım tarihi ve kart arkasında bulunan CCV kodunu ekrana girin.
  • Yeni şifrenizi belirleyerek onaylayın.

Vakıfbank mobil'den şifre oluşturmak için öncelikle Vakıfbank Mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek, Vakıfbank mobil şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir. Eğer henüz Vakıfbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmediysenız Vakıfbank Mobil Play Store (Android), Vakıfbank Mobil İOS (Apple) mağalazalarından ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Vakıfbank mobil şifre alma

 

Vakıfbank Kredi Kartı Şifre Değiştirme

Vakıfbank kredi kartı şifrenizi; Vakıfbank mobil uygulamaya giriş yaparak değiştirebilirsiniz. Bunun için Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yapın ve Menü'te tıkladıktan sonra, "Kredi Kartları > Kart Ayarları > Şifre Belirleme" menülerini takip ederek kredi kartı şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini arayarak da kart şifrenizi güncelleme yapabilirsiniz. Vakıfbank ATM'lerinden, Vakıfbank internet şubeden de Vakıfbank kredi kartı şifrenizi güncelleme imkanınız vardır.

Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de Vakıfbank kart şifresi alma, değiştirme, güncelleme, kredi kartı şifre alma ve güncelleme işlemlerinin en kolay yöntemle nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan detaylar için aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yazarak anında destek alabilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı şifre alma

Vakıfbank hesap açma

Yorum yap:

Kapat