sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Kredi kartı limitiniz alışverişlerde yetmiyor mu? O zaman siz de bu sayfa aracılığıyla Vakıfbank kredi kartı limiti arttırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-06-01 16:23:29

 Vakıfbank World kredi kartınızın limiti alışverişlerde artık yetmiyor mu? O halde bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de, Vakıfbank kredi kartı limiti arttırma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için Vakıfbank çeşitli başvuru kanallarını kullandırmaktadır.

VAKIFBANK KREDİ KARTI LİMİTİ YÜKSELTME

Bilindiği gibi her kredi kartının kendine özel olarak tanımlı bir üst limiti bulunmaktadır. Siz de Vakıfbank World veya diğer kredi kartlarınızın limitini yükseltmek istiyorsanız, Vakıfbank'a bunun için müracaat etmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan kredi kartı limiti yükseltme yöntemlerini kullanarak kart limitinizi arttırabilir, alışverişlerinizde limit problemiyle karşılaşmazsınız.

Müşteri hizmetleri: Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724'ü arayarak kart limitinizi arttırmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank internet & Mobil şube: Vakıfbank'ın internet şubesi (https://www.vakifbank.com.tr) veya mobil şubeye giriş yaptıktan sonra "kredi kartları" sayfasından limit arttırım talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Şubeler: Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi kartı limit arttırım talebinizi müşteri temsilcisine yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank'a otomatik limit arttırım talebinde bulunarak limitinizin zamanla banka tarafından otomatik arttırılmasını sağlayabilirsiniz. Siz de yukarıda yer alan bilgiler sayesinde Vakıfbank kredi kartı limit arttırma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan ilgili konulara da göz atabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı limit arttırma
sponsorlu reklamlar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?
Tarih : 2019-04-16 14:30:30
Şekerbank EFT Saatleri ve Eft Ücreti 2019
Tarih : 2019-04-16 13:11:41
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA

İLGİLİ İÇERİKLER: