sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank Senetle Kredi

Senet karşılığında para almak istiyorsanız bu sayfada yer alan Vakıfbank senetle kredi ile hemen kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-06-06 00:41:52

  Senetle kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank, firmaların sahip olduğu çek ve senet karşılığında kredi vermektedir. Vakıfbank senetle kredi, firmaların mal ve hizmet satışından elde edilen senetlerin günü gelmeden ödemesini yapabilmektedir. Siz de Vakıfbank şubelerine uğrayarak veya bu sayfada yer alan linki kullanarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

VAKIFBANK SENETLE KREDİ

Vakıfbank senet karşılığında kredi kısa vadeli olarak verilebilmektedir. Ayrıca bireyler bu krediden faydalanamazlar, bu krediyi kullanamabilmeniz için şirketinizin olması gerekmektedir. 0850 222 0 724 Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasından bu konuyla alakalı daha fazla bilgi alabileceğiniz gibi, buraya tıklayarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

İlgili: Senetle kredi veren bankalar
sponsorlu reklamlar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?
Tarih : 2019-04-16 14:30:30
Şekerbank EFT Saatleri ve Eft Ücreti 2019
Tarih : 2019-04-16 13:11:41
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA

İLGİLİ İÇERİKLER: