sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank Senetle Kredi

Senet karşılığında para almak istiyorsanız bu sayfada yer alan Vakıfbank senetle kredi ile hemen kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-06-06 00:41:52

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  Senetle kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank, firmaların sahip olduğu çek ve senet karşılığında kredi vermektedir. Vakıfbank senetle kredi, firmaların mal ve hizmet satışından elde edilen senetlerin günü gelmeden ödemesini yapabilmektedir. Siz de Vakıfbank şubelerine uğrayarak veya bu sayfada yer alan linki kullanarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

VAKIFBANK SENETLE KREDİ

Vakıfbank senet karşılığında kredi kısa vadeli olarak verilebilmektedir. Ayrıca bireyler bu krediden faydalanamazlar, bu krediyi kullanamabilmeniz için şirketinizin olması gerekmektedir. 0850 222 0 724 Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasından bu konuyla alakalı daha fazla bilgi alabileceğiniz gibi, buraya tıklayarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

İlgili: Senetle kredi veren bankalar

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA