Akbank Western Union Para Transferi

Akbank Western Union para gönderme ve para alma, yurtdışına para transferi hakkında tüm merak edilenleri bu sayfada toplarladık.

Akbank Western Union Para Transferi

Akbank yurtdışına para yollama ve yurtdışından gelen parayı almak için siz de Western Union'u tercih edebilirsiniz. Western Union anlaşmalı bankalar arasında hizmet vermeye devam eden Akbank, Türkiye'de en hızlı yurtdışına para gönderme konusunda hizmetlerine devam ediyor. Siz de Akbank şubesinden, Akbank internet bankacılığından veya mobil şubeden, Akbank müşteri hizmetlerinden Western Union ile kolaylıkla para gönderebilir, yurtdışından Western Union ile gelen paranızı hemen nakit olarak istediğiniz para cinsinde çekebilirsiniz. Aşağıda ayrı başlıklar halinde Akbank Western Union ile para gönderme, para alma, komisyon oranları ve tüm merak edilenleri hazırladık.

Akbank Western Union Para Gönderme

Western Union, 150 yıldır faaliyetlerine devam eden uluslararası para transferi konusunda hizmet veren bir kurumdur. Western Union dünyanın pek çok noktasında bankalar, döviz şubeleri, şirketler ve kurumlarla anlaşma yaparak para transferi konusunda hizmetini sürdürüyor. Bundan dolayı güvenilir ve hızlı bir para transfer şirketi olduğunu belirtebiliriz. Akbank'ta Western Union ile yurtdışına para göndermek için pek çok farklı seçenekler vardır. Bunlar:

  • Akbank şubelerinden Western Union ile para gönderme
  • Akbank internet bankacılığından
  • Akbank mobil şubeden

Şubeden Para Gönderme: Akbank şubelerini ziyaret ederek siz de Western Union ile yurtdışına para gönderebilirsiniz. Akbank çalışma saatlerini ziyaret ederek, Western Union para gönderme formunu doldurun. Komisyonu ve göndericek miktarı gişe görevlisine verin ve gişe görevlisinden MTCN kodunuzu alarak MTCN kodunu parayı çekecek kişiye iletin.

İnternet Şubesinden Para Gönderme: Akbank internet şubesi (akbank.com) veya mobil şubesine girdikten sonra Para Transferi - Para Gönderme - Western Union sayfasına gidiniz. Sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra para birimini seçerek onaylayın ve paranızı gönderin. İşlem sonunda ekrana çıkacak olan MTCN kodunu kopyalayarak parayı çekecek kişiye iletin.

Akbank Western Union Para Çekme

Western Union ile gelen paranızı siz de hemen Akbank aracılığıyla çekebilirsiniz. Akbank şubelerinden veya Akbank internet / mobil şubesiden Western Union ile yurtdışıdan gelen parayı hesabınıza aktarmanız veya nakit olarak çekmeniz mümkündür.

Şubeden Para Çekme: Western Union ile yurtdışından gelen parayı çekmeniz için Akbank çalışma saatlerinde tüm Akbank şubelerinden paranızı anında çekebilirsiniz. Para çekebilmenizi için MTCN kodunuz ve kimlik belgenizle beraber para gönderen ülke - kişi bilgisi gibi bilgilere ihtiyacınız olacaktır.

İnternet / Mobil şubeden para çekme: Akbank internet / mobil bankacılığa giriş yaparak Para Transferi - Western Union - Para Al sayfalarını takip ederek gereken bilgileri ve MTCN kodunu ilgili alanlara doldurarak onaylayın. Gelen parayı hemen hesabınıza aktarın.

Akbank Western Union Komisyon Oranları

Akbank aracılığıyla Western Union yurtdışına para göndermek istiyorsanız, bunun için para transfer ücretini de ödemeniz gerekmektedir. Gönderilen para miktarı ve para birimine göre komisyon oranları değişmektedir. 2020 yılı Akbank Western Union komisyon oranları:

  • 200 TL'ye kadar para gönderme ücreti: 30 TL
  • 200 - 400 TL arası para gönderme ücreti: 45 TL
  • 750 - 1.000 TL arası para gönderme ücreti: 85 TL
  • 2.000 - 3.000 TL arası para gönderme ücreti: 125 TL
  • 5.000 - 25.000 TL arası para gönderme ücreti: 225 TL

Tüm tranfer ücretleri için buraya tıklayınız.

Akbank Western Union para çekme ve gönderme işlemlerinin nasıl yapıldığına dair güncel bilgileri araştırarak, bu sayfamızda tüm detayları hazırladık. Aklınıza takılan sorular için aşağıda yorum bölümünden bizlere yazabilir, aşağıda bulunan alakalı konuları da ziyaret edebilirsiniz. İyi bir gün geçirmenizi dileriz.

Western Union anlaşmalı bankalar

Western Union Para Gönderme

Western Union haftasonu para çekme

Yorum yap:

Kapat