Western Union Hafta Sonu Para Çekme ve Para Gönderme

Para transferi için hafta sonu Western Union açık mı, para gönderme nasıl yapılır, hafta sonu Western Union açık şubeleri bu sayfada.

Western Union Hafta Sonu Para Çekme ve Para Gönderme

Yurtfdışına para göndermek veya yurtdışından para almak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan birisi de Western Union hafta sonu açık mı olmaktadır. Peki hafta sonu resmi tatil günlerinde Western Union'dan para çekilir mi, hafta sonu Western Union para gönderme nasıl yapılır? Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını araştırarak başlıklar halinde bu sayfada toplarladık.

Western Union Haftasonu Para Gönderme

Türkiye'de banka şubeleri cumartesi ve pazar yani hafta sonu günlerinde kapalıdır. Fakat, Western Union sadece bankalara bağımlı olarak hizmet veren bir kurum değildir. Bulunduğunuz konumda Western Union ödeme noktası var ise, hafta sonu günlerinde de para gönderilebilir veya yurtdışından gelen paranızı hafta sonu günlerinde alabilirsiniz. Haftanın 7 günü Western Union ile para transferi yapılabilir.

Western Union Hafta Sonu Açık Mı?

Western Union dünyanın her yerinde hizmet veren, ülkeler arasında para transfer konularında hizmetine devam eden bir kuruluştur. Western Unionla anlaşmalı olarak Türkiye'de bankalar, PTT şubeleri ve bir çok dövizci, kuyumcu gibi kurumlar hizmetini sürdürmektedir. PTT ve bankalar hafta sonu günlerinde tatil olarak kapalı olduklarından dolayı, eğer paranızı hafta sonu göndermek veya almak istiyorsanız konumunuzda yer alan Western Union ödeme noktasını bulmanız gerekiyor. Alternatif kuruluşlardan en yaygın olanı BPN'dir. Ödeme kuruluşu olarak hizmet veren BPN, Türkiye'nin bir çok noktasında bulunmaktadır. BPN aracılığıyla haftasonu günlerinde de para transferi yapmak mümkündür. Tabi BPN'nin ve Western Union'un yetkilendirdiği bir çok kuruluş vardır. Bu kuruluş dövizcide olabilir, kuyumcu veya telefon bayisi de olabilir. Önemli olan Western Union noktasını bulabilmektedir. Türkiye'de 81 il ve binlerce ilçe olduğundan dolayı bu sayfamıza hafta sonu açık Western Union şubelerini yazamıyoruz. Siz de Google'a örneğin Mersin'de yaşıyorsanız Mersin Western Union yazarak arama yapabilir, Google Maps konumundan size en yakın olan Western Union ödeme noktasına ulaşabilirsiniz.

Western Union Hafta Sonu Para Çekme

Western Union ile size gönderilmiş olan parayı, anlaşmalı banka şubelerinden ve Western Union acentelerinden çekebilirsiniz. Para çekmek için temel olarak istenilen para transfer ayrıntılarını bilmeniz gerekmektedir. Western Union ile para çekmek isteyenler para gönderen kişinin adı soyadı, paranın gönderildiği ülke, para milktarı ve gönderici tarafından alıcıya iletilen MTCN kodu ile birlikte paranızı kolaylıkla çekebilirsiniz. Para çekmek için acente veya şube, İnternet bankacılığı, anlaşmalı ATM'lerden para çekebilirsiniz.

Western Union ve yurtdışı para transferi ile alakalı tüm güncel bilgilere siz de sitemizden ulaşmaya devam edebilirsiniz. Western Union haftasonu para alma, gönderme veya çekme işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfadan hazırladık. Siz de cumartesi ve pazar yani hafta sonu günlerinde Western Union ile para gönderebilir veya gelen paranızı hemen anında çekebilirsiniz.

İlgili sayfalar:

Western Union para gönderme

Western Union para çekme

Western Union hangi bankalarda var

Yorum yap:

Kapat