Yapı Kredi Western Union Para Transferi İşlemleri

Yapı Kredi Western Union para çekme ve gönderme işlemlerini bu sayfadan inceleyerek, Yapı Kredi mobil veya internet şubesinden gelen paranızı hemen hesabınıza alabilirsiniz.

Yapı Kredi Western Union Para Transferi İşlemleri

Western Union ile hızlı ve güvenilir bir şekilde dünyanın bir çok ülkesine para gönderebilir, gelen paranızı hemen çekebilirsiniz. Western Union Yapı Kredi para transferi işlemlerinin tüm ayrıntılarını ayrı başlıklar halinde bu sayfamızda toplarladık.

Yapı Kredi Western Union Para Çekme

Western Union ile yurtdışından tarafınıza gönderilen parayı bir çok farklı alternatif kanaldan anında çekebilirsiniz. Western Union anlaşmalı bankalar arasında hizmet vermeye devam eden Yapı Kredi şubelerinden, ATM'lerinden, Yapı Kredi internet şubesinden veya Yapı Kredi'nin mobil uygulamasından anında para çekebilirsiniz. Gelen paranızı hafta sonu ve resmi tatil günlerinde bile ATM veya Yapı Kredi internet bankacılığından hesabınıza çekebilirsiniz. İşte Yapı Kredi Western Union para çekme kanalları:

 • Yapı Kredi şubeleri,
 • Yapı Kredi Western Union logolu ATM'leri,
 • Yapı Kredi internet bankacılığı,
 • Yapı Kredi mobil şubesi.

Yapı Kredi Western Union Para Çekme - Şubeden

Yapı Kredi şubelerini ziyaret ederek kimlik belgenizle beraber size gönderilen MTCN (Transfer kodu) ile gönderici bilgilerini ileterek kolaylıkla gelen paranızı Yapı Kredi şubelerinden çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Western Union Para Çekme - İnternet Şubesi

Yapı Kredi internet bankacılığına giriş yaparak "Para Transferi" menüsüne geliniz. "Western Union - Para Al" menüsüne giderek Western Union'la gelen paranızı sizden istenilen bilgileri girerek hesabınıza anında alabilirsiniz.

Yapı Kredi Western Union Para Çekme - Mobil Şube

Yapı Kredi mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek giriş yaptıktan sonra "Para Tranferi - Western Union - Para Al" adımlarını takip ederek MTCN kodunuzu ve sizden istenilen bilgileri doldurarak paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Yapı Kredi Western Union Para Gönderme

Yapı Kredi yurtdışına para gönderme işlemi yapabilmeniz için siz de Western Union ile hızlı ve güvenilir bir şekilde para transferi yapabilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi ATM'lerinden, Yapı Kredi internet ve mobil şubeden Western Union ile yurtdışına para gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Western Union Para Gönderme - İnternet Şubesi

 • Yapı Kredi internet şubesine girdikten sonra, Para Transferi - Western Union - Para Gönder adımlarını takip ediniz.
 • Alıcının adı, soyadı, gönderim yapılacak ülke, para birimi ve gönderilecek para miktarını giriniz.
 • İşlemi onaylayarak işlem sonunda ekrana gelen "MTCN" kodunuzu not alarak parayı çekecek kişiye bu kodu iletin.

Yapı Kredi Western Union Para Gönderme - Şubeden

 • Yapı Kredi şubesine gelerek "Para Gönderme Formu"nu doldurun.
 • İmzaladığınız formu ve kimlik belgeniz ile birlikte tutar ve komisyon ücretini gişe yetkilisine verin.
 • Gişe yetkilisi size transfer kodu yani "MTCN" kodunu verecektir.
 • MTCN kodunu parayı çekecek kişiye iletin.

Yapı Kredi Western Union Komisyon

Yapı Kredi'den yapacağınız Western Union ile yurtdışına para gönderme işlemleri belli bir komisyon ücretine karşılık gerçekleştirilmektedir. Western Union ile Yapı Kredi şubelerinden tek seferde en fazla 7.500 USD - Euro veya TL döviz cinsinden, Yapı Kredi mobil şubesinden tek seferde en fazla 3.000 USD - Euro veya döviz - TL para transferi yapabilirsiniz. Komisyon ücreti gönderilen para cinsi ve gönderim miktarına göre değişiklik göstermektedir. İşte Western Union Yapı Kredi komisyon ücreti:

 • EURO Gönderimlerinde: 3,8 Eur - 228,57 EUR
 • USD Gönderimlerinde: 2,85 USD - 321,42 USD
 • TL Gönderimlerinde: 14,28 TL - 214,28 TL

Sizler için Yapı Kredi Western Union para çekme ve gönderme işlemlerinin nasıl yapıldığını, komisyon oranlarını ve gereken tüm bilgileri bu sayfamızda hazırladık. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir veya aşağıda sizler için önerdiğimiz Western Union ilgili başlıklarına da göz atabilirsiniz.

Western Union Para Gönderme

Western Union Para Çekme

Western Union Müşteri Hizmetleri

Yorum yap: