Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, en iyi aidatsız kredi kartını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, siz de yıllık aidat ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz. En iyi aidatsız kredi kartları arasında gösterdiğimiz Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, siz de Yapı Kredi'nin avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz. Yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilir, World üye işyeri ağında sunulan standart taksit ve Worldpuan imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bu sayfamızda Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hakkında tüm bilinmesi gerekenleri hazırladık.
 

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı

Yapı Kredi'nin aidatsız kredi kartı World Eko isminde kullanılmaktadır. World Eko kredi kartı kullanarak yıllık kredi kartı ücreti ödemeden Yapı Kredi'nin kredi kartı avantajlarından yararlanabilirsiniz. World Eko karta ait olan temassız özelliğini kullanarak alışverişlerde imza ve şifreye gerek kalmadan 350 TL'ye kadar olan alışverişlerinizi şifresiz olarak tamamlayabilirsiniz. 350 TL üzerinde yapılacak alışverişleri ise kart şifrenizi pos cihazına girerek hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

  • Yapı Kredi aidatsız kredi kartı (World Eko), tüm World üye işyerlerinde taksit imkanı sunmaktadır.
  • World Eko müşterileri, World mobil'de yer alan puan kampanyalarına katılarak Worldpuan kazanabilir. Kazanılan puanlarla bedava alışveriş yapılabilir.
  • World Eko karta özel ücretsiz olarak sunulan ek kart çıkarabilir, World Eko karttaki tüm avantajları ek kartınızda da kullanabilirsiniz.
  • World Eko kart ile kartınızdan taksitli nakit avans çekebilirsiniz. 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeme yapabilirsiniz.
  • Yapı Kredi mobil şubeden otomatik fatura talimatı verebilir, faturalarınızın gününü kontrol etmekten kurtulabilirsiniz.

     

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Başvuru

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusunu Yapı Kredi şubelerinden, 444 0 444 numaralı Yapı Kredi müşteri hizmetleri hattından, Yapı Kredi mobil şubeden veya Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvuru sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı özellikleri, başvuru yolları ve güncel kampanyalarını sizler için bu sayfamızda hazırladık. Siz de Yapı Kredi aidatsız kart başvurusu yaparak yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı iptali

Aidatsız kredi kartı veren bankalar

Yorum Yap: