sponsorlu bağlantılar

Yapı Kredi ATM Günlük Para Çekme Limiti

Bankaların atm limitlerine göre günlük para çekebilirsiniz. Yapı Kredi atm para çekme limiti bu sayfada yer almaktadır.

sponsorlu reklamlar

2018-06-26 18:25:47

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Gelişen teknolojilerle birlikte atm'lerin kullanımı da kolaylaşmaktadır. Yapı Kredi atm para çekme limiti doğrultusunda siz de gün içerisinde limit dahilinde para çekimi yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'nın atm'lerini tüm müşterilerinin eşit şekilde kullanabilmesi için günlük işlem limitleri bulunmaktadır. Tüm bankalarda uygulanan günlük atm'den para çekme limitleri her banka için değişiklik gösterebilmektedir.

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi Bankası'nın tüm atm'lerinden 7/24 limit dahilinde nakit çekimi yapabilirsiniz. 2.000 TL olarak belirlenen bireysel müşterilere özel olarak tanımlanan işlem limiti, kurumsal müşterilere özel 5.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. Siz de Yapı Kredi Bankası'nın bireysel müşterisiyseniz gün içerisinde 2 bin tl'ye kadar atm'lerden nakit para çekimi yapabilirsiniz. Saat 23:59'a kadar yapılan işlemler 00:00'dan sonra yenilenmekte ve yeni işlem limiti tanımlanmaktadır. Diğer yandan her hesap için ayrı limit tanımlandığından dolayı bir atm'den gün içerisinde 2.000 TL çektiyseniz, aynı hesapla farklı bir atm'den para çekim işleminize gün sonuna kadar bloke konulur. Siz de yukarıda yer alan bilgiler ile Yapı Kredi atm para çekme limitini öğrenebilir ve para çekim işlemine göre finansal durumunuzu planlayabilirsiniz.

İlgili sayfalar:
Yapı Kredi müşteri temsilcisine direk bağlanma
Vakıfbank atm para çekme limiti
Atm para çekme limiti
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA