sponsorlu bağlantılar

Yapı Kredi EFT Saatleri 2019

Ülkemizde faaliyette olan bankalardan birisi olan Yapı Kredi eft saatleri 2019 yılında kaça kadar yapılır diyenler bu sayfayı inceleyebilir.

Yapı Kredi EFT Saatleri 2019

2019-04-10 21:26:20

sponsorlu bağlantılar

Türkiye'de hizmet veren özel bankalardan birisi de Yapı Kredi'dir. Yapı Kredi eft saati 2019 yılında hangi saatlerde yapılır diyen kişiler için bu sayfayı hazırladık. İlk olarak bir kaç ön bilgili vermekte yarar olduğunu düşünüyoruz çünkü eft ve havaleyi halen bir çok kişi karıştımaktadır. EFT (Elektronik Fon Trasnferi) bir bankadan farklı bir bankaya hızlı para gönderim sistemine verilen isimdir. Havale ise aynı banka çatısı altında farklı bir hesaba para trasnfer işlemlerine verilen isimdir. Eft ve havale ile ilgili daha da açacak olursak;

Yapı Kredi'den -> Ziraat Bankası'na para trasnferi -> EFT
Yapı Kredi'den -> Yapı Kredi'ye para trasnferi -> HAVALE

Yukarıdaki açıklamayı öğrendiğinize göre şimdi de gelelim Yapı Kredi Bankası'nın eft saatleri hakkında bilgilere. Yapı Kredi eft işlemleri saat 09:00 ile 17:15 arasında yapılabilmektedir.

 

UYARI: Bankaların eft gönderim saatleri değişiklik göstermektedir. Ayrıca bazı yoğunluk durumlarında eft işlemi Merkez Bankası sisteminde takılmaktadır. EFT'nizin karşı hesaba gitmesi için Merkez Bankası'nın eft işlemine onay vermesi gerekmektedir. Bazı durumlarda eft onayı uzayabilir.

 

TÜM BANKALAR: Eft saatleri

 

Hafta içi her gün mesayi saatlerinde eft işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Cumartesi, pazar, tatil ve özel günlerde ve mesayi saatleri dışında Merkez Bankası kapalı olduğu için eft yapılamaz. Tüm eft işlemleri Merkez Bankası'nın onayından geçmektedir ve havaleden daha yavaş gönderilmesinin nedeni de budur.

Yapı Kredi EFT Saati Kaça Kadar?

Yapı Kredi Bankası'nda eft işlemleri saat 17:15'e kadar yapılabilmektedir. Bu saatler dışında yapılan eft işlemleri bir diğer iş gününe aktarılmaktadır.

Yapı Kredi EFT Ücreti

Yapı Kredi eft ücreti 2019 yılında; internet bankacılığından gönderilen eft işlemlerinde 6.75 TL ücret alınmaktadır. Şubeden yapılan eft işlemlerinde asgari 70 TL, telefon bankacılığı (444 0 444) ile yapılan eft işlemlerinden ise 60 TL komisyon alınacaktır. Düzenli eft'ler ise 3,25 TL olarak ücretlendirilecektir. Sizde Yapı Kredi internet şubesine girdikten sonra "Para transferi -> eft" menüsüne gelerek karşı tarafın İBAN ve isim soyisim bilgilerini girdikten sonra, para miktarını da yazarak kolaylıkla eft yapabilirsiniz. Yapı kredi eft saatleri bu konudaki gibi uygulanmaktadır.

 

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA