Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları 2021

Bu sayfadan Yapı Kredi konut kredisi faiz oranları 2021 yılına ait bilgileri ve Yapı Kredi konut kredisi hesaplama örneklerine göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları 2021

Yapı Kredi Bankası'ndan konut kredisi kullanarak hayalinizdeki evi satın almak ister misiniz? Uygun faiz oranları ve uzun dönem ödeme seçenekleriyle konut kredisini Yapı Kredi'den kullanabilirsiniz. Yapı Kredi konut kredisi faiz oranları 2021 yılı hesaplamasını bu sayfada hazırladık. Siz değerli takipçilerimize özel olarak tüm detaylarıyla hazırladığımız konut kredisi teklifini değerlendirebilir ve hemen Yapı Kredi'ye başvuru yapabilirsiniz. Hatırlatmak gerekirse konut kredilerinde, evin değerinin %20'ini bankaya peşin olarak vermeniz gerekmektedir, ilgili yasalara göre konut kredisi kullanacak kişilerin peşinat vermeleri zorunludur. Ekspertiz değerinin %80'ine kadar konut kredisi verilmektedir.


Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası'nın diğer kredileri gibi konut kredisi de çok uygun faiz oranlarıyla verilmektedir. 120 aya varan vadeler ve yüzde %1,56 faiz oranları ile hesaplama tablolarına göz atabilir, krediye hemen başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi'nin konut kredisine internet şubesi, mobil şube veya banka şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Konut kredisi kullanabilmek için vade sonu azami yaşınız 70 olması gerekmektedir. Aşağıdaki hesaplamalar bankanın resmi sitesinden 2020 tarihinden alınmıştır, banka piyasa koşullarına göre faiz oranlarını ve ek masrafları değiştirebilir. Lütfen kredi başvurusu yapmadan önce faiz oranlarını ve masrafları kontrol ediniz. Ek olarak aşağıda bulunan toplam "geri ödemesi" için ekspertiz bedeli, vergiler ve diğer masraflar dahil edilmemiş olabilir.

TÜM BANKALARI KARŞILAŞTIR: Konut kredisi faiz oranları


Başvuru için gerekli evraklar
1. Nüfus Cüzdanı
2. Gelir Belgesi
3. Serbest meslek sahipleri için vergi levhası fotokopisi
4. Emekliler için maaş cüzdan fotokopisi
5. Kira geliri veya varsa kira kontratı fotokopisi
6. Elektrik, su, doğalgaz ve benzeri aboneliğiniz olduğu son 3 aya ait fatura.
7. Alınacak konutun tapu fotokopisi.

Yapı Kredi konut kredisi faiz oranı 2021 merak eden kullanıcılarımız için hesaplama örnekleri ve kredi detaylarıyla birlikte bu sayfayı hazırladık. Ek olarak aşağıda bulunan yorum bölümüne krediyle alakalı sorular sorabilirsiniz. Kredi hesaplamalarını sitemiz üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve en uygun faizli krediyi kullanma avantajını yakalayabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat