sponsorlu bağlantılar

Yapı Kredi Kredi Notu Öğrenme

Yapı Kredi Bankası'ndan kredi kullanmak isteyen kişiler, bankanın internet şubesinden kolaylıkla kredi notu sorgulama işlemini yapabilir. Siz de Yapı Kredi kredi notu sorgulamak istiyorsanız bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-06-25 00:41:02

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 1944 yılında hizmete başlayan Yapı Kredi Bankası'ndan uygun faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Özellikle konut kredileri konusunda müşterilerine özel kampanyalarıyla dikkat çeken Yapı Kredi, uygun faiz oranlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Yapı Kredi kredi notu sorgulama kanalları sayesinde Findeks kredi puanınızı hemen öğrenebilirsiniz.

YAPI KREDİ KREDİ NOTU ÖĞRENME

Yapı Kredi Bankası'nın internet bankacılığına (https://www.yapikredi.com.tr) giriş yaptıktan sonra, kredi risk raporu sayfasına gelerek bir kaç adımda hemen kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Diğer bankalarda ve Findeks.com'da olduğu gibi, Yapı Kredi Bankası internet şubesinde de kredi puanınızı öğrenebilmek için ödeme yapmanız gerekmektedir. Ayrıca Yapı Kredi'nin mobil bankacılığı ile de sorgulama işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Yapı Kredi Bankası'nın mobil veya internet şubesinden kredi notu sorgulama işlemini yapamayan kişilere özel önerimiz ise, sms ile kredi notu sorgulama sayfasına göz atmak olacaktır.

İşte sorgulama sayfası: Kredi notu sorgulama
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA