YAPI KREDİ Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama

Bu sayfadan Yapı Kredi Bankası mevduat faiz oranları 2021 yılı bilgilerinin yanı sıra e-vadeli mevduat faizi hesaplama örneklerine de göz atabilirsiniz.

YAPI KREDİ Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama

 Yapı Kredi mevduat faiz oranları 2021 ile yatırımınıza yatırım katma zamanı  geldi. Yapı Kredi mevduat faiz oranları her zaman yüksek! Yapı kredi vadeli mevduat faiz oranları dönemsel olarak değişikliklere uğrasa da sizin hesabınız vade bitimine kadar bu değişikliklerden etkilenmez. Tüketiciler için her zaman avantajlı faiz oranalrı sunan Yapı Kredi’den vadeli mevduat hesabı açarak birikimlerinizi değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.İster Türk Lirası ister yabancı para cinsinden birikimlerinizi faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeden; sabit getirili bir yatırıma yönlendirmek istiyorsanız, size sunduğumuz uygun faiz oranlarımız ile vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.1-12 ay arası vadelerde açabileceğiniz ve vade sonunda aksi belirtilmediği sürece otomatik olarak yenilenen Aylık Vadeli Mevduatların yanı sıra, vade sonu gün olarak belirlenmiş Kırık Vadeli Mevduat seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.Kırık Vadeli mevduat göre vade sonunu 1 günden başlayan gün seçenekleriyle sizin belirleyeceğiniz vadeli mevduat tipidir. Dilerseniz vade sonlarında Vadeli Mevduatınızın otomatik olarak yenilenmesi için talimat verebilirsiniz.Tasarruflarınızı aylık vadelerde liste faiz oranlarıyla değerlendirebileceğiniz vadeli mevduat tipidir.

 

Yapı Kredi Mevduat Hesabını Nasıl Açabilirim?

 

 

Yapı Kredi’de bir vadesiz hesabınız varsa aşağıdaki adımları takip ederek vadeli mevduat hesabınızı anında açabilirsiniz.Yapı Kredi’de vadesiz hesabınız yok ise şubelerimizden ya da Yapı Kredi Mobil’den anında bireysel müşterimiz olabilirsiniz.Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Vadeli Mevduatlarım > Vadeli Mevduat Açılışı > Klasik/E-mevduat adımlarını izleyerek,Yapı Kredi Mobil’den Yatırımlar > Vadeli Mevduatlarım > Vadeli Mevduat Açılışı > Klasik/E-mevduat adımlarını izleyerek size özel avantajlı faiz oranlarıyla e-mevduat açabilirsiniz.Vadeli mevduat hesabı açtırmak için 444 0 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezi'ne başvurabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'nda mevduat hesabı açmak için öncelikle TL hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa Yapı Kredi hesap açma sayfasına bakabilirsiniz.
 
 

 

Yapı Kredi Mevduat Hesaplama
Yukarıdaki tabloda Yapı Kredi mevduat faiz oranları 2021 ile hesaplanan 30 günlük  Yapı Kredi mevduat faiz orannları %6,35 ile %21,15 arasında değişmektedir. Faiz oranları vade ve miktara göre değişiklik gösteriyor. Sizler de verilen hesaplanan Yapı Kredi mevduat hesaplarından en uygun şekilde faydalanarak birikimlerinizi en doğru şekilde kazanca götürebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası  mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.  Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Sizde sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.
 
İnternet bankacılığı: Yapı Kredi internet şubesi şifre alma

 

Yorum yap:

Kapat