Yapı Kredi world limit arttırma

Eğer kredi kartınızın limiti artık yetmiyor diyorsanız siz de yapı kredi world limit arttırma yöntemleri ile bankaya başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi world limit arttırma

  Yapı Kredi Bankası'nın müşterilerine sunduğu sınırsız bankacılık uygulamaları ile siz de hızlı bir şekilde kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz. İsterseniz düzenli limit arttırım talebi verebilir, alışverişlerinizde limit sorunuyla karşılaşmazsınız. Aşağıda yer alan yöntemler ile hemen kredi kartınızın limitini yükseltmek için bankaya başvuru yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ LİMİT ARTTIRMA BAŞVURU KANALLARI

Yapı Kredi kredi kartı limit arttırma yapmak isteyenlere özel olarak başvuru kanallarını bu sayfada toparladık. Bilindiği gibi kredi kartı aldığınızda belirli bir harcama üst limiti olmakadır. Siz de bu limit dahilinde kredi kartınızı kullanabiliyorsunuz, ancak limitin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız bu durumda Yapı Kredi Bankası'na limit arttırımı için başvuru yapmanız gerekmekterdir. Aşağıda yer alan başvuru kanallarından birisini kullanabilir, siz de kredi kartı limitinizi yükselterek alışverişlerde sıkıntı yaşamazsınız.

Yapı Kredi internet & mobil şube: Yapı Kredi Bankası'nın intrenet şubesi (https://www.yapikredi.com.tr) veya mobil şubesine giriş yaparak kredi kartı limitinizi yükseltebilirsiniz. Mobil şubeye giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Kredi kartları > Limit Değişikliği menüsüne gelerek kart limitinizi yükseltebilirsiniz. İnternet şubesinden ise Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri menüsü üzerinden kredi kartı limit değişiklik talebinizi oluşturabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası 444 0 444'ü arayarak 1 - 2 - 1 tuşlarına bastıktan sonra ilgili menüde kredi kartı limit deişiklik talebinizi oluşturabilirsiniz.

Şubeler: Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek kredi kartı limitinizi arttırmak için müşteri temsilcisi aracılığıyla başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Sms ile: Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra, LIMIT, kredi kartı numaranızın son 6 hanesi, aylık net gelirinizi aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra 4411'e sms gönderin. (Örnek sms: LIMIT 123456 3000)

Siz de yukarıda yer alan Yapı Kredi kredi kartı limit arttırma yöntemleri ile World kart limitinizi arttırabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'nın kredi kartını kullanarak alışverişlerinizde avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan ilgili konulara da göz atıp daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018

Yorum yap:

Kapat