Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu yaparak, anında onaylanan kartı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi, Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer almaktadır. Yapı Kredi Bankası, kredi kartlarında büyük avantajlar ve kampayalar oluşturmaktadır. Bununla beraber Yapıkredi kredi kartı başvurusu 2022 yılında yapmak isteyen kişiler Yapı Kredi şubeleri aracılığıyla hızlı başvurularını yapabilmektedirler. Kredi kartı isteyen kişiler aylık gelirlerini gösteren maaş bordrosu ve kimlik kartıyla beraber banka şubelerine gidebilirler.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusuyapmak isteyen kişilerin başvuru yolları arasında bir diğeri de Word Card'ın internet sitesinden başvuru yapılabilmesidir. Müşterilerin doldurması için bazı sorular yöneltilmekte ve bu form bankaya hızlı şekilde iletilmektedir. Banka bir ön inceleme yaptıktan kısa zaman sonra size ulaşacaktır. Bu formu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmekte ve onay tuşuna basmanız istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler için bir diğer yöntem de sms ile kredi kartı başvurusudur. Bunun için yine yapılması gereken telefonunuzun mesaj bölümüne girerek WORLD yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı da yazarak 4421'e sms yollamanızdır. (Tüm operatörlerden gönderilebilir.) Yapı Kredi Bankası yine ön inceleme yaparak size olumlu yada olumsuz dönüş yapacaktır. Ek Kart Talepleri için de sms şu şekilde olmalıdır: EKKART TC kimlik numaranız yazıp 4454'e yollamanız istenmektedir.

 
Yapı Kredi'den kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız bu yollarla bankaya başvurunuzu iletebilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri numarasıyla da kart başvurunuzu bankaya iletebilmeniz mümkündür. Bunun için telefonunuzdan 444 0 444 yada 0850 222 0 444 numarasını arayabilir ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 
 

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı başvurusuiçin banka şubelerinden, Yapı Kredi Atm'lerinden, Sms ile, Müşteri hizmetleri numarasından, Banka web sitesinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca Garanti Bankası kart başvurusu konumuzda yer alan Garanti kredi kartı başvurusu yollarını inceyebilir yada Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu inceleyebilirsiniz.

En kolay kredi kartı veren bankalar

Yorum yap: