Ziraat Bankası Emekli Maaşı Taşıma Promosyonu 2021

Bu sayfadan Ziraat Bankası emekli maaşı promosyonu 2021 bilgilerine ulaşarak, emekli maaşını taşıyanların ne kadar promosyon alacağını öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Taşıma Promosyonu 2021

Ziraat Bankası emekli maaşı promosyon 2021 ile ilgili tüm bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı alan kişiler maaşını Ziraat Bankası'na taşıyarak pek çok farklı avantajlardan yararlabilir. Emeklilere özel kredi faiz oranları ve bankacılık ürünlerinin yanı sıra emekli promosyon ödemesini de Ziraat Bankası'ndan alabilirsiniz. Siz de hemen en yakın Ziraat Bankası'na ziyaret ederek, kimlik belgenizle kolaylıkla SGK emekli maaşınızı taşıyabilir, ilk maaşınızla beraber promosyon ödemenizi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Taşıma Promosyon

Emekli aylıklarınızı Ziraat Bankası aracılığıyla almak isteyen kişilerin promosyon ödemelerinden faydalanabilmeleri için, maaş ödemelerini 3 yıl süreyle Ziraat'ten alacakalarına dair başvuru yapmanız gerekmektedir. 3 yıl süreyle maaşınızı Ziraat Bankası'ndan aldıktan sonra maaşınızı farklı bir bankaya taşıyabilir veya Ziraat Bankası'ndan maaşınızı almaya devam edebilirsiniz. 2020 yılında maaşınızı Ziraat'a transfer ederek siz de aşağıdaki oranda promosyon ödemesi almaya hak kazanırsınız. İşte Ziraat Bankası emekli maaşı taşıma promosyon ödemesi:

  • 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500 TL,
  • 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750 TL

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası'na taşıyarak promosyonlardan yararlanmak istiyorsanız siz de, Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, mobilden, ATM'lerden, SMS ile ve Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak hemen maaşınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Ziraat Bankası şubelerinden: Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek sadece kimlik belgenizle hemen maaşınızı taşıyabilir, yeni hesabınızı açabilir ve emekli maaş taşıma promosyon ödemenizi alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00'ı veya 0850 220 00 00'ı arayarak siz de emekli maaşınızı taşımak için başvuru yapabilirsiniz.

ATM'den: Ziraat Bankası hesabınız varsa ATM'ye giriş yaptıktan sonra Başvurular > Maaş Taşıma > Emekli maaşı taşıma adımlarını takip ederek maaşınızı Ziraat Bankası'na taşıyabilirsiniz.

SMS ile: Cep telefonunuzdan "PRO" yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını da ekledikten sonra 4757'ye sms göndererek maaş taşıma başvurusunu yapabilirsiniz.

İnternet şubesinden: Ziraat Bankası internet şubesine giriş yaptıktan sonra Başvurular > Emekli Promosyon sayfasını ziyaret ederek emekli maaşınızı taşıyabilir ve promosyon ödemenizi alabilirsiniz.

E-devletten: E-devlet'e giriş yaptıktan sonra Emeklilik Uygulamaları sayfasına geldikten sonra; Banka Değişikliği sayfasından bankanızı değiştirmek için başvuru yapabilirsiniz. Banka değişikliği sayfasına gitmek için tıklayınız.

Emekli Maaşı Ziraat Bankası'na Nasıl Taşınır?

Yukarıda yazdığımız yöntemlerden birisini kullanarak siz de emekli maaşınızı Ziraat Bankası'na taşıyabilir ve yukarıda belirtilen oranlarda "tek seferlik" promosyon ödemesini nakit olarak alabilirsiniz. Maaşınızı taşıdıktan sonra ödemeyi almaya hak kazanmak için "3 yıl kalma sözü" taahhütnamesini onaylamanız gerekmektedir. Taahhütü verdikten sonra 3 yıl içerisinde farklı bir bankaya maaşınızı taşırsanız promosyon ödemesini iade etmek durumunda kalabilirsiniz.

Siz de bu sayfamızda yer alan verilere göz atarak Ziraat Bankası emekli maaşı taşıma ile ilgili tüm gerekli bilgilere ulaşabilir, maaşınızı Ziraat Bankası'na taşıyarak Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar ödemesini alabilirsiniz.

İlgili sayfa: Emeklilere promosyon veren bankalar

Yorum yap:

Kapat