Emekli Maaşını Ziraat Bankası'na Taşıma

Emekli Maaşını Ziraat Bankası'na Taşıma

SGK ve Bağ-Kur emekli maaşını Ziraat Bankası'na taşıma yaparak siz de promosyon ödemesinden yararlanabilirsiniz.

Emekli Maaşını Ziraat Bankası'na Taşıma

SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı alan kişiler maaşını Ziraat Bankası'na taşıyarak pek çok farklı avantajlardan yararlabilir. Emeklilere özel kredi faiz oranları ve bankacılık ürünlerinin yanı sıra emekli promosyon ödemesini de Ziraat Bankası'ndan alabilirsiniz. Siz de hemen en yakın Ziraat Bankası'na ziyaret ederek, kimlik belgenizle kolaylıkla SGK emekli maaşınızı taşıyabilir, ilk maaşınızla beraber promosyon ödemenizi alabilirsiniz.

 

Emekli Maaşını Ziraat Bankası'na Taşıma

Emekli aylıklarınızı Ziraat Bankası aracılığıyla almak isteyen kişilerin promosyon ödemelerinden faydalanabilmeleri için, maaş ödemelerini 3 yıl süreyle Ziraat'ten alacakalarına dair başvuru yapmanız gerekmektedir. 3 yıl süreyle maaşınızı Ziraat Bankası'ndan aldıktan sonra maaşınızı farklı bir bankaya taşıyabilir veya Ziraat Bankası'ndan maaşınızı almaya devam edebilirsiniz. 2020 yılında maaşınızı Ziraat'a transfer ederek siz de aşağıdaki oranda promosyon ödemesi almaya hak kazanırsınız.

 

  • 1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL,
  • 1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL,
  • 2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL.

 

Promosyon ödemesi almak için başvuruyu Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası internet şubesinden (https://www.ziraatbank.com.tr/), ATM'lerden, sms göndererek, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Emekli promosyon sorgulaması yapmak istiyorsanız tıklayınız: https://emeklipromosyon.ziraatbank.com.tr/ SMS ile başvuru yapmak için 4757'ye "PRO" yazdıktan sonra bir boşluk bırakın "TC Kimlik Numaranızı" da yazarak sms göndererek siz de Ziraat Bankası emekli maaşı taşıma başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Diğer: Emekli Maaşını Vakıfbank'a Taşıma

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: